• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Tarihteki diktatörlerden hangileri daha acımasız ve baskıcı tutum sergilemiştir?

Okunuyor :
Tarihteki diktatörlerden hangileri daha acımasız ve baskıcı tutum sergilemiştir?

• Kullanılan toplam oy
    9

Masterlord

Kıdemli
Üye
Hitler türevi bir başka insanımsı yaratık orduları ile köyünü basıp sana tecavüz ettikten sonra üstüne benzin dökerek ateşi verdiklerinde tamamlanır üzülme :)

hitlerin öldürdükleri vatan haini ,serefini parayla satanlarmış

öncelikli kimlere dokunuur o hitler türevi
o tartışılır tabi :)))

yorumum kısmende olsa mizahiydi
bukadar ciddiye alcagını bilsem altına not düşerdim(mizahidir diye)

tamamlayacak olanda kime tecavüz eder kimi atese verir
tahmin edebiliyosundur sanırım spartaküs

ben zaten cevabı vermişim, hitler demişim
katliamı işkenceyi desteklemiyorum.. ama infazı haketmişler
ihanetin cezası bellidir

hitler koyu milliyetçiydi
türevi başa geçerse kime yandım allah türküsünü söylettirir
bugün için bize ihanet edenler kimler???

Son düzenleme:

spartaküs

Tecrübeli
Üye
Elbette milliyetci bir kafa icin en büyük tehlike düsünen ve boyun egmeyen insanlardir. Tecavüzü her örnegindeki gibi insanliga yapar fasizm. Mesela kürt milliyetcileri egemen olsa sana bile tecavüz ederler. Milliyetcilik evrensel degildir cünkü. Insanligin basina bunu musallat edenler, savasmaktan korkarak seni beni ortaya atan korkaklardir. Basa kim gelirse yandim allah diye bagirir düsünme. Tarih, kraldan kralci milliyetcilerin kral tarafindan yok edildiginede tanik cok kez.

Bu arada altina 'not:bu bir espridir' diye yazmamissin ama, nasil olurda vahseti desteklemeyip, vahseti hak eden insanlardan bahsediyorsun anlamak mümkün degil :) espri umudu ile gülüyorum zira.

Masterlord

Kıdemli
Üye
normal insanlar için vahseti desteklemem

hakeden adındanda belli haketmiştir zaten

hitler kendisini arkadan vuran yahudilere bide teşekkürmü etcekti

ihanetin cezası her yerde her millette aşağı yukarı aynıdır

kürt milliyetçileri nereye egemen olcak
egemen olacakları ülke kendi ülkeleri olması lazım dimi :)

millet olma özelliği taşımayan bi topluluk için milletçilikten sözedilebilirmii

milliyetçilik anlayışı
benim milletim en güçlü olsun daha iyi yaşasın anlayışıdır

iyi niyetli osmanlı
toplumlara baskı yapmamıştır
asimile etmemiştir
ancak yinede sırpların yunanlıların arapların ve hatta kürtlerin ihanetine uğradılar
ve sonuçta devlet yıkıldı

iyi niyet her zmn iyi değildir
bu yüzden milletçilik Türkiyede ön planda
ama yine bile diğer toplulukların hakları bizimle aynı
buna rağmen pkk ve onu destekleyen doğu halkı var(bi kısmı)
bize bi hitler gerek....

ama normal sartlar altında
katliama ,infaza karşıyım

spartaküs

Tecrübeli
Üye
Mesela senin normal bir insan oldugunu kim söyledi? Iktidar ne emrederse yapan, verdigine sükredip, öldür dedigini öldüren, tap dedigi seye tapan, yalanlarina inanan, kulu kölesi olan insan mi? Vahsete karsi degilsin sen, öyle olsan insanin vahset yapmasinida buna maruz kalmasininda insana yakismadigini bilir, kendince birilerini buna layik görmezdin. Bir gün bir yerlerde sen de iskence ile karsilasabilirsin.

Kürt milliyetcileri olmasin, Rus milliyetcileri olsun ne degisecek? Her birinin kücük beyninde bizler yok edilmeyi hak eden insanlar degil miyiz? Milliyetci olmakla kurtulunmaz insan düsmanlarindan. Millet olma özelligini tüm milletlere burjuvazi verdi... Bu yalanlara her düsünceden yoksun insanlar gibi bizde inandik. Size bir hitler mi gerek bilemem ama bu insanimsilara karsi bizede akil ve kücükte olsa bir isyan atesi gerek.

Masterlord

Kıdemli
Üye
Mesela senin normal bir insan oldugunu kim söyledi? Iktidar ne emrederse yapan, verdigine sükredip, öldür dedigini öldüren, tap dedigi seye tapan, yalanlarina inanan, kulu kölesi olan insan mi? Vahsete karsi degilsin sen, öyle olsan insanin vahset yapmasinida buna maruz kalmasininda insana yakismadigini bilir, kendince birilerini buna layik görmezdin. Bir gün bir yerlerde sen de iskence ile karsilasabilirsin.

Kürt milliyetcileri olmasin, Rus milliyetcileri olsun ne degisecek? Her birinin kücük beyninde bizler yok edilmeyi hak eden insanlar degil miyiz? Milliyetci olmakla kurtulunmaz insan düsmanlarindan. Millet olma özelligini tüm milletlere burjuvazi verdi... Bu yalanlara her düsünceden yoksun insanlar gibi bizde inandik. Size bir hitler mi gerek bilemem ama bu insanimsilara karsi bizede akil ve kücükte olsa bir isyan atesi gerek.

bugünkü iktidar yada şugünkü ruslardan bahsetmiyorum

sahsi fikrim ihanetin affedilemeyecegi yönündedir

bunada milliyetçilik denmez...

ben zaten bugünkü iktidar hakkında konusmak bile istemiyorum
ülkeyi içinden çıkılmaz ekonomik ve siyasi bunalıma soktular

dedigin gibi
vahset katliam insanlara yakışmaz
ama insanlara yakışmaz
kendi ülkesine ihanet eden canlı insan olamaz

ben normal bi insanmıyım
herseyim dört dörtlükmü
değil
ben peygamber değilim

milletçilik olmasın
hatta millet kavramı olmasın
tüm toplumlar kardestir
ordular kalksın
ülkemizde işgal edilsin öylemi
senin anladığın insanlık buysa ben almayayım
kalsın

vatan dedigin namustur
insan hayatı bu konuda önemsiz kalır
çanakkaledekiler geride kalacak olanların onurunu serefini kurtarmak için öldüler
analarının bacılarının namusunu korumak için öldüler

biz müslümanlığın son sağlam kalesi
Türklerin başı yenilmez kılıcıyız

osmanlıdaki üç hilal
bizdeki ay yıldız
Türklüğün simgesidir

milletçilik insan katletmek değildir
kendi insanının hakkını özgürlüğünü savunmaktır

''Ne mutlu Türküm diyene''

kirmizigül

Kıdemli
Üye
devletleri yanlis yöneten "lerde en azinda hitler veya mosoloni gibi suclar
islemistirler devlet hazinelerini talan edenlerde halkina aclik cektiren"de

isyan_her_yerde

Tecrübeli
Üye
Humeyni ... keşke ellerimle öldürme şansım olsaydı...

Adolf Hitler söz bulamıyorum...

fidel Castro diktatörlüğü sırasında ülkeden kaçanalara çok büyük cezalar verdi...

KOMANDO

Tecrübeli
Üye
20. yüzyili kana bulayan 40 milyon insanin ölümüne sebeb olan JOSEPHIN STALIN ve avanesi , Bolsevik devrimidir ki , Bolşevik Devrimi ile başlayan vahşet, önce yeni kurulan Sovyetler Birliği'nin geneline, ardından Doğu Avrupa'ya, Çin'e, Kore'ye, Vietnam'a, Kamboçya'ya, Latin Amerika ülkelerine, Küba'ya ve Afrika'ya yayılmıştır. sonuc olarak insanlarin hayvanlastirilma deneylerine varana kadar yüz milyonu asan insan katliami dir KOMÜNIZM...

Isim olarak degil ama ilk sirada en kanli ve vahsi Katil KOMÜNiZM dir. ve liderleri

pesinden Hitler diyebiliriz...

Bolsevik devriminde rusyada rus devrimci liderlerin kendi halkina yaptiklarini inceleyen olursa görecektir ki Adolf Hitler bunlarin yaninda vahsiliklerinin ve katilliklerinin yaninda CIRAK bile olamaz..

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
Sosyalist liderlerin, paylaşım ve bölüşümden yana olmayanlar için, genel halk adına diktatörlükleri olmuştur belki.
Bu diktatörlükler, egenen güçlere, burjuvaziye, bencilllere karşı, çoğu benim olmalı diyenlere karşı savaşım vermişlerdir.
Fakat kapitalist faşist liderler öyle değil, hepsi benim olmalı adına katliam yapmışlardır.

Bu fark gözden kaçmamalı bence...

Üst Alt