• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Tarif-i Aşk

  • Konbuyu başlatan İnci
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
Tarif-i Aşk

İnci

Kıdemli
Üye
Tarif-i Aşk

"Yüzlerce sayfalık bir romana ancak sığabilecek bir hikaye tek kelime etmeksizin nasıl böylesine harika anlatılır"?...Sanat bu işte!


Tarif-i Aşk Video
 

Apollonius

Tecrübeli
Üye
Paylaşım için teşekkürler. Ukrayna yetenek yarışması birincisiydi Kseniya Simonova. Hem videoyu doğrudan izlenecek şekilde koyayım hem de bilgi vereyim dedim:


[YOUTUBE]518XP8prwZo[/YOUTUBE]
YouTube - Kseniya Simonova - Sand Animation (??????? ??? ?????? / Ukraine's Got Talent)


Kseniya Simonova (Ukraynaca: Ксения Симонова, d. 22 Nisan 1985; Evpatorya - ), Ukrayna'lı kum animasyonu sanatçısı.
22 Nisan 1985'te SSCB'ye bağlı Ukrayna SSC'nin Evpatorya şehrinde askerî kimyager ailesinin kızı olarak dünyaya geldi.
2002'de Evpatorya Genel Eğitim Kurumu'ndan mezun olup aynı şehirde sanat eğitimine devam etti. 2005'te Vladimir Vernad Pedagoji Üniversitesi'nden psikolog diplomasını aldı ve Lviv'taki Ukrayna Baskı Akademisi'ne bağlı Kırım Bilgi ve Baskı Teknoloji Enstitüsü'nden grafik sanat diplomasını aldı.
2007'de Krimskaya riviyera (Крымская ривьера, "Kırım'ın riviyerası") dergisinde çalışmaya başladı ve derginin editörü Igor Paskar ile evlendi. 2008'de eşi Şokolad (Шоколад, "Çikolata") adlı dergiyi yayımlamaya başladı ve oğlu Dmitri doğdu. Ayın yılın Eylül ayında kum sanatını yapmaya başladı.
2009'da Ukrayna maye talant (Україна має талант, "Ukrayna yeteneğe sahiptir") programındaki yarışmaya katıldı ve Büyük Vatanseverlik Savaşı sırasındaki vatandaş hayatını konu alan kum animasyonu göstererek birinciliği kazandı. Ödülü ₴1.000.000 Ukrayna Grivnasını elde etti.
kaynak
 
Son düzenleme:
Üst Alt