Tarif edilmez pis zevkler.

Aşağıdaki yazacağım şeyleri ,sen ne pis adamsın ucube şeyleri buluyorsun diyeceksiniz. Bunlar keyif aldığımız neredeyse her zaman yaptığımız ama başkalarına tarif edemediğimiz zevklerdir. Anlatamayız ama hemen hemen herkesin içinde bir tatmin oluşturur. İstisnalar da olabilir .Yok yaaa ben böyle değilim diyeniniz azınlıktadır. Büyük bir kısmı doğrudur.

1- Yellendiğimiz , Osrduğumuz zaman ortaya çıkan kokuyu duymaktan keyif alırız  Ancak bu kokuyu başkası duyarsa ona iğrenç gelir. Çoğumuzun koku hoşuna gider. Hatta yatakta yellenirken hem rahatlarız hem zevk alırız. Evliler en çok zortlatanlardır. Bu tarif edilmez bir saniyelik keyiftir içimizde. Koku eşinizi etkiler. Tuvalette büyük çişinizi yaparken aynı kokudan Nefret edersiniz. Yellenmek ayrı bir keyiftir.

2- Kadınların adet bitiminden hemen sonra keskin bir koku kalır. Bu koku geçici 2-4 gün sürer. Kadın burnu koku almada erkekten daha hassastır. Kendi dişilik kokusunu duyar ve bundan zevk alır. En büyük korkusu ise karşıtcinsin erkeğinin bu kokuyu duyarsa tepkisidir. Kadın kendi kokusundan zevk alır,ama beyninde adet kanaması hep hastalık pislik olarak kazınmıştır. Erkeğe karşı en zayıf anı olduğu için, İğrençlik duymakla keyif arasındadır. Bu asla tarif edilmez.

3- Bir tarafınız yandı iyileşiyor , yara oldu, doktor dedi ki fazla ellemeyin kabuk bağlasın. Çok kaşıntılı bir yeri kızarttınız. Banyo yaparken ılık sıcak suyu yaranın yerine tutunca korkunç zevk keyif alırız hatta duş telefonunu o yara bölgesi üstünde dolaştırırız. Acayip keyiflidir.

4- Bir yeri kaşımaktan tarif edilmez bir şekilde keyif alırız. Ama üst üste kaşıdığımız yerlerden. Kadınlar erkeklerden daha fazla kaşınırlar. Kaşınmak neredeyse orgazm gibidir.

5- Turşu suyu içerken acayip zevk alırız. Aşırı tuzlu zararlı olduğunu bile bile. Sırf turşu suyundan zevk alanlar için büyük bardakta çeşit acılı karışımlar yaparlar turşucular. 1 bardak yetmez.

6- Acı korkunç bir zevk verir çoğu insana. Bu yüzden çoğu kişi hemaroid olsa bile acıyı bırakmaz. Acı biberden zevk alanlar nerdeyse orgazm olur. Bırakılması çok zordur yerken. Batılıların keşfetmediği bir keyiftir. Uzakdoğuda resmen acı biber ayinleri yapılır. Acı biber ve acı sarımsakla resmen öldürücü acıya bandırarak bazı yemişler yerler he yerken de ailece yada topluca restoranda . Bağırırlar ssssssssss diye 15-20 kişinin sesini duyarsınız.. Acı içine işler rengi değişir. Uzakdoğulu insanı yedikleri acı wc de sizin gibi hiç etkilemez. Hemoroid olmazlar. Bu acıdan keyif alma zevkini kimse tarif edemez.

7-Çişini uzun süre tutmuş bir erkek wc de idrarını boşalırken kadından daha fazla zevk alır soğuk havada ise orgazm gibi resmen titrer. Kadınlar erkekleri tiyatroda işeme taklidi yaptıklarında bu titreme silkinme hareketini taklit ederler. Kadınlar ise bir dizi seyrederken çişini tutmaktan keyif alır bu tarif edilmez.

8- Çok yorgunsunuz, hava terli sıcak Soğuk bir Gazlı içecek korkunç zevk verir. Soğuk havada ise çok acıktınız sıcak limonlu veya sirkeli keskin çorbalar korkunç zevk verir. Direk içinize işler. Çorbayı içerken burnunuzdan sümük geliyorsa. Orgazm belirtisidir.
9- Benzin kokusu çoğu kişiye keyif verir. Özellikle doğu bloku rus ülkelerinde içine katkı konulan ve ilk defa duyulan benzin kokusu acayip keyifli gelir.
Sigara paketini ilk açtığınızda, sigaranın ilk yaydığı ham tütün kokusu çoğunuzun hoşuna giderken sigara içen kötü kokar. Kibriti ilk çaktığınız anda yanan kükürt kokusu, bally nin benzol kokusu hoşunuza gider.

senolmutlu@supermeydan 2011
yazı tamamen tarafıma aittir alıntı değildir eğer alıntı yapacaksanız adımı ve siteyi belirtiniz
 
Üst Alt