• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Tam güvenlik için hangi programlar gerekli?

• Konbuyu başlatan asfl
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 4K

Okunuyor :
Tam güvenlik için hangi programlar gerekli?

asfl

Acemi
Üye
Arkadaşlar, bilgisayarın güvenliği için hangi programları gerekli olduğunu bilmiyorum. Birçok güvenlik programları edindim. Ancak bunların hepsini kurduğum zaman bilgisayar aşırı derecede yavaşlıyor. İnternet bağlantımı sıfırlıyor ya da en güvenli siteye bile giremiyorum. Özellikle Zone Alarm programını kurduktan sonra içinden çıkılmaz bir hal aldı. Şa an bilgisayarımda kurulu olan progranlar:
1. Kaspersky anti-virüs
2. Kaspersky anti-haker
3. Windows Defender
4. Zone Alarm
5. Ad-Aware
6. Anti-Spyware
Arkadaşlar, sizce hangi güvenlik programları hem daha iyi korur ve bilgisayarı yavaşlatmaz? Lütfen bu konuyu tartışalım.
:confused:

katre

Acemi
Üye
cevap gelmemiş galiba..

benim pc de önce avast vardı iyi değil dediler onu kaldırdım ..Nod32 Antivirüs ve Türkçesi ni indirdim ..buda iyi değil dediler..bunu da kaldırıp şimdi kaspersky ant-i virüs proğramını kurdum.. bu ise pc yi çok kasıyor..ne yapacağımı şaşırdım doğrusu ..herkes benim kullandığım daha iyi diyor ..bunların hangisi doğru..

smellofrose

Acemi
Üye
merhaba arkadaslar...bılgısayarınızı hangı program daha ıyı korur gıbı talas ıcıne gırmeyın bence bılgılerınızı sık sık yedekleyın herkes bır program kullanıyor dıye onu kullanmanız sart degıl ama ıslev olarak hemen hemen hepsı aynı zaten sanırım sadece aralarındakı acıklıga bakarsanız daha net anlasılır sanırım...herkese ıyı gunler...

drummer

Acemi
Üye
cevap gelmemiş galiba..

benim pc de önce avast vardı iyi değil dediler onu kaldırdım ..Nod32 Antivirüs ve Türkçesi ni indirdim ..buda iyi değil dediler..bunu da kaldırıp şimdi kaspersky ant-i virüs proğramını kurdum.. bu ise pc yi çok kasıyor..ne yapacağımı şaşırdım doğrusu ..herkes benim kullandığım daha iyi diyor ..bunların hangisi doğru..
kaspersky antivirüs cok iyi bi program bende onu kullanıorum hiç kasmıo belkide senin pc kaldırmıodur....

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt