• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

T.C Cumhurbaşkanlığı İstek ve Şikayet Formu

V

VATAN SEDALISIN

Ziyaretci
Ben yogattan serife sahingoz baskanimizdan bir ricam var Allah rızası için kızıma iş istiyom burda hastaneler baş vurduk almadılar tıbbi Sekreterliği okudu bizim Allahtan başka kimsesiz yok birde Başkanımız güveniyorum Yozgat kadınlar koluna üyeyi çocuk larima geçti kolarida üyeleri var bide Temuzun birinde dugunumuz var sizde davet ediyorum inşallah beklerim saygilarimla Kurban ödülü Rabbim size hayırlı uzun ömür versin birde

S

seda ada

Ziyaretci
Tc SAYIN CUMHUR BAŞKANIM BEN ANKARA ETİMESGUTTA OTURMAKTAYİM SİZİ COK SEVİYORUM VE SİZİNLE GÖRÜŞMEK İSTİYORUM.LÜTFEN BENİM SESİMİ DUYUN BAYRAMDA SİZİN ELİNİZİ OPMEK İSTERİM O ZMN DUNYANIN EN MUTLU İNSANI BEN OLURUM...ELLERİNİZDEN OPERİM REYİSİM...

E

Esref koluman

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım kendimi bildim bileli batmanda kurulsundan beri akpartiliyim sürekli en tehlikeli yerlerde sandık görevini namusum gibi koruyup muhafaza eden biriyim darbede daha takımlarımız gelmeden meydana çıkan biri olarak ak parti Batman teşkilatı herzaman bana ve benim gibi insanların hakkını gasp edip bizim hakimiz olan iş kadrolarinii parti teşkilatinin çoğunluk üyeleri hdp pkk elemanlarına ak partiliymis gibi sattılar biz bu davaya gönül vermiş kisilerine bile en son iskur üzerinden muracaatimizi göz ardı edip hileli hurdali bir şekilde yine akpartili olmayan çoğunluğa sağladılar sayın reisim tpao tipik vb çoğu kadrolarda hepsini öyle yaaptilar sayın cumhurbaşkanım 4 aydır ıssızim 4 nüfuslu bir aile reisi olarak kirada oturuyorum kuranı istemiyor perişan bir haldeyim ayrıca ben Fetonun mağduru 7 yıl haksız cezaevinde yatmış dosyada ozamanki işkenceyi tasdikleyen raporu olmasına rağmen mahkeme tarafından red edilmiş tüm kapılar yüzüme kapatılmış ama yinede bir umut ilahi adaletin tecelli edeceğini umutla ve sizin vasıta olacağından emin olduğum için bu şikayeti yazdım gereğinin tarafınızdan degerlendirmenizi saygılarımla arz ederim. Eşref koluman 05446070284 Batman

Üst Alt