• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

T.C Cumhurbaşkanlığı İstek ve Şikayet Formu

Z

Ziyaretci sıdık

Ziyaretci
sayın cumhurbaşkanım 47 yaşındayım evli 4 çocuk babasıyım 2008 den beri parkınson hastasıyım zaman ilerledikçe yaşam koşularım zayıflladı. vasıfsız olduğum için gündelik işlerde çalışıyorumdum hayatımda memnundum takdiri illahi mevlamda bana bunu layık gördü. benim sıkıntım .2017.sekizinci ayında istanbul şişli araştırma malulen emekli için başvurda bulundum yaklaşık 3 ay sonra ret geldi bende iş kura gidip derdimi anlatım ordaki memur arkadas bana heyete girdiğin rapor soncunu en az yüzde kırk olmsa gerkli rapor getirmen lazım bende hastaneye gitim ordaki memur sgkda alacan oraya gitim nerde heyete girdiysen sonuç orada alacan deyip başında savuyorlar 184 arıyorum şikayetinizi oluşturdum size en kısa zamandasize dönüş yapılcak kimsenindönüş yaptığı yok hakım olan heyet rapormun sonucu alamıyorum haliye işkura gidip iş istiyemiyor bir raporun soncu alamiyum yüzde kaç almışım onuda bilemiyorum evet rahatsızım ilalaçla ayakta duruyorum ama çalışabilecyim iş vardır hastalığım bahane edip mağdurları oynamiyorm sonuçtahakım olanı istıyorum sizde ricam en kısa zaman netice

N

Neşet genç

Ziyaretci
Cumhur başkanımla görüşmek istiyorum Altın kaat para konusu lütfen cevap bekliyorum

S

Sercan

Ziyaretci
Bu pkk ********lerinden yakalanan silahlar imha edilmektense filistinli kardeslerimize gonderilse olmaz mi?

A

Agit kaplan

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanı ve çalışma arkadaşlarına ricam ben şırnak Silopi de yaşıyorum aracim sokağa çıkma yasağından çatışma esnasında tarandı hasar tespit komisyonuna baş vurduğum halda iki yila yakındır hiç bir ilerleme yapılmıyor araç dosyamla ilgili ılgili makamlarin ilgilenip magduriyetimin giderilmesini arz ederim teşekkürler şimdiden ismim Agit kaplan silopi de ikamet ediyorum

T

taşoran işçisi

Ziyaretci
T.Ccumhurbaşkanlıgı istek ve şikayet Formu

sayın cumhur başkanım öncelikle size ve ak partiye gönül vermiş dava arkadaşlarımızı saygı ve sevgiyle selamlıyorum sayın cumhur başkanım bizler cumhur başkanlığına bağlı milli istikbarat teşkilatında taş oran iş olarak çalışmaktayız bizlerde diger kurumlardaki taş oran işçiler gibi kadro sahibi olmayı istiyoruz inanıyorumki siz sayın cumhur başkanım ne söylediyseniz yaptınız inşallah bizleride kadrolu iş yaparsınız bundan sonraki yapacağınız tüm işlerinizde rabbim yardım etsin saygı ve selamlarımla allaha emanet olun sayın cumhur başkanım

A

Adil arslan

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım ben kalp hastayım iki çocuğum var inşaatta çalışıyordum şimdi çalışamıyorum banka ya borcum var yapabileceğim kolay bir iş istiyorum yada borçlarıma bir şekilde yardım istiyorum

M

Mustafa özkan

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım benim adim mustafa özkan RİZE Güneysu dan yaziyorum 28 yasindayim askere gitmek istiyorum lütfen allah rizasi icin beni zeytin dali operasyonuna gonderin bende milletim icin birşeyler yapmak istiyorum saygılarımla allah kolaylik versin

N

Niyazi samur

Ziyaretci
Burdur Bucak bucak devlet hastanesin Acil vardirm çok hastaydım ben iştensen çıkıdim 90 gün süre dolu bakınmadım aşırı hisaldım çok hastaydım Acılar ücretesizdiya demeki insanın değeri yok

F

Fatih KARA

Ziyaretci
Sayin cumhur baskanim sizden is istiyorum yadimci olursaniz sevinirim

F

Fatih kara

Ziyaretci
Sayın baskanım sızden ıs ıstıyorum bakmata oldugum aılemvar yardımcı olursanız sevınırım5453187490

İ

İbrahim

Ziyaretci
Sayın yetkiler Suriyelilerden afganlardan ozbeklerden iş bulamiyoz nere gitsek onlar çalışyo bizler evimize nasıl ekmek goturcez soylermisiniz biz Türkiye cumhuriyeti vatandaşları olarak iş güç bulamazken onlar hem maaşını alyo hemde islerimizi ya buna bi çözüm bulunsun yada gönderin gitsin memleketlerine adalet istiyoruz

M

Mustafa kop

Ziyaretci
Sayın Cumhurbaşkanım 15 yıldır çalışıyorum evim yok bir Müslüman ülkede faize bulaşmadan ev alamayacakmıyız bu konuda nasıl olanak sağlanabilir

Ş

Şikayetçi

Ziyaretci
Sayın başkanım kayseride. Erkilet osmangazi mh de bir Mahalle bakkalını yapmak istemiyorum ama izin vermiyorlar bana bir hal çare sayın cumhurbaşkanım geryi sizler bildirir arz ederim

M

Misafir

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım hiç umudum yok ama yinede şansımı denemek istedim

Y

Yasin Baldemir

Ziyaretci
Ben aşağı çulhalı köyünden yasin Baldemir Tam 7aydır elektrik faturası yazılmıyor şikayetçiyim bukadar fatuyı ödeyemiyorum

B

Burhanettin

Ziyaretci
Slm hayirli günler sn cumhurbaşkanım öncelikle sizi rahatsız etti gim için özür dilerim hakkı nizi helal edin ben Burhanettin kartal Sivas liyim Kayseri de ikamet ediyorum askerliği mi yaptım ama bi işe güce giremedim bir çok yere başvuru yaptım ama hiç elimden tutan yardimci olan asla olmadı efendim biliyorum çok yogun sunu sizden ricam bana bir iş imkanı sunar saniz çok memnun olurum ehliyet im var lise musun yum sizden para pul istemi yorum sadece kendi ayaklarım ın üstünde tura bile cek ve ailesi geçin dire bilecek bir iş istiyorum tek sıkıntım derdim bu efendim Rabbim sizi sağlık sıhhat uzun ömürler versin tüm dert sıkıntı lariniz Kum tanesi kadar hafif olur inşallah sn. Cumhurbaşkanım iletisime numaram 0538 984 97 29

Z

Ziyaretci hikmet

Ziyaretci
Ben mersin toroslar mevlana mahallesi ikamet etmekteyim ve sayın cumhurbaşkanı sizin cevabını bekliyorum il defa bir araba sahibi olmak istiyorum ötv den faydalanmıyorum yardımcı olurmusunuz %66 den faydalanmıyorum lütfen bana arz ederim

O

osman seherli

Ziyaretci
hayirli aksamlar benim sıkıntım var cumur baskanmdan yardımcı olmasını istiyorum

M

Mutlu gözütok

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanımız senden tek isteğim bana bir iş istiyorum

C

Cuma özgen

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım ben Niğde den bir vatandaşımızın yüzde kırk özürlüyüm 13 sene sakat maaşı aldım 13 sene sonra kesildi devlet kurumlarına tekrar baş vurmama rağmen maaşımı vermediler 3 senedir alamıyorum çok perişanım umudum sizsiniz saygılar