t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

İ

İnsanım ben

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanı,bu gün tü güç senin elinde ister iyi ister kötü nasıl istersen öyle kullanırsın,savaşlara son ver hem kürtler hem türkler sana umut bağladı,bunu boşa çıkarma senin şu an yaptıklarını bu ülkenin başına gelen herkes yaptı hani sen onlardan değildin,?bu gün bi ümmet peygamberini seviyorsa adaleti insanlığı ve dünya malına önem vermediği için sevdi,evi yoktu kulubesi vardı .hertarafta çocukların cesedi ve öldüğü bi ülke görmek istemiyorum.çocuklar yaşamalı ölmemeli.hiç bir inanç ve hiç bir ırk bu çocuklardan önemli değil.tarihe ismini Iyi yazmak istiyorsan iyi olanı yap.yoksa tarih senide affetmez,gerçi kime yazıyorumki insanlık ölmüşş unutmuşum.pardonn.

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
K.maraş turkoğlu kılılı mahallesınde oturmaktayım burda bulunan sulama kanallarından bazı fabrikalar atıklarını bu kanala atmakta bu atıklar aksu akar suyuna burdanda sır barajına ulaşmakta aşırı bir şekilde hava ve su kirliliği oluşup bir insanlık dıramı yaşanmakta bu atıkların oluşturduğu yoğun kokudan aşırı şekilde rahatsız olmaktayız saat 20 ile 06 arası yoğun bir şekilde koku oluşmakta genellikle bu saat aralığında atıklar atılmakta insanlarımız nefes bile almakta guçlük çekmekteyiz tum yetkili birimlere şikayet ve ihbarlara karşın hiç bir sonuç alınmamaktadır türkoğlu belediye başkanı bu sorunlarla ilgilenmemektedir mahalle olarak imza ve dilekceyle sürekli baş vurmaktayız ama vurdum duymazlıktan başka bir sonuç alınmamaktadır insanlarımız çocuklarımız büyük tehlike içindedirler burda insanlarımız yaşama güçlüğü çekmektedirler kimse yardımcı olmamaktadır türkoğlu belediyesi istediği gibi at koşturmaktadır insan sağlığını hiçe saymaktadır gereğinin yapılmasını arz ederim( mikail bulduk(0538 927 59 34)

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan mağlum çok sayıda şehidimiz var.Lütfen Dağlıca bölgesine çok sayıda asker gönderir misiniz?

A

Abidin Akgöz

Ziyaretci
öncelikle tüm vatana millete baş sağlığı dileklerimi sunarım .
Sayın başkanım şikayet konum 08/09/2015 diyarbakır tjk şike davası.
Kanaatimce yukarıda belirtilmiş tarihte diyarbakır'da olan yarışlar sonucu ikramiyenin bir kişiye çıkması tesadüf ötesi bir şey . Ciddi anlamda koşularda şike olduğu tanısındayım ve bu paranın pkk'ya aktarılacağını tahmin ediyorum. Benimki sadece bir önsezi . Sizden ricam ikramiyenin kime çıktığı ve o günkü yarışan jokeylerin ve at sahiplerinin ifadelerinin alınmasıdır . Malumunuz olmak üzere ciddi anlamda kayıplara uğrayan pkk böyle bir kaynağa başvurmuştur . 708.694,11 tl dir . Küçümsenecek bir rakam değil. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

G

Gökhan KIVRAK

Ziyaretci
Sayın Cumhurbaşkanı mız bu yolda Allah'ın izniyle yanlız değilsiniz 12 yılımı verdim bir 22 yılımıda veririm yolunuza partiye üye degilim ama gönülden baglıyım. Bu Hdp nin
Mecliste olması devletten maaş alması benim ve bir çok arkadaşımın kanına dokunmaktadır. Son olaylarla birlikte bunlar iyice kudurmuştur. Bunları içeri atın bütün kamplarına kara harekatı düzenlesin askerimiz bayragı oraya diksin ve oradan çıkmasın bu ülkeyi bu kan emicilerden temizleyin Reisi cumhurum

R

Rıdvan üstünbaş

Ziyaretci
Sevgili devlet büyüklerim memleketimizin sorunu pkk meselesi için dünya ülkelerinde alehimize slogan atılıyor bu konuda pkk nın kuruluşu ve bu güne kadar yaptıkları ********likleri tanıtan bir belgesel oluşturup yayınlama imkanı bulacağımız ülkelere yollamanız gerektiği kanaatindeyim saygılarımla

S

Semanur Kılıç

Ziyaretci
Sayin Cumhurbaşkanim
Ben Amasya üniversitesi İlahiyat Fakultesi ni kazandım. Yurt başvurusunda bulundum lakin 657. Yedek çıkmış. Ben Kırşehir cicekdagi cicekli köyünde oturuyorm. Babam iki evli ve 12 kardeşiz. Halen okumakta olan 4 kişiyiz. Sizde n isteğim benim okumama yardimci olmaniz yani yurt problemini cozebilirseniz okumama destek olmus olursunuz. Aksi takdirde Amasya ya gitmemde okumam da sorun olacak. Ben okumak istiyorum inşallah... Koyde tel. Cekmeyebiliyor buraya Ablamin numarasini yaziyorum daha rahat ulasabilmeniz için. Şimdiden teşekkürler ediyorum.
En kisa zamanda cevaplarınızini bekliyorm kayıt yaptirmak için...
0542 333 07 24

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
kurban bayramı kaç gün olucak sizden bu sorunun cevabını istiyorum

M

Mahmut Kabil

Ziyaretci
Değerli Başkanım,(Cumhurbaşkanım)

Türkcell vatandaşı madur ediyor şöyleki,
benim vınn wifi diye internet kullanıyorum,kullandığım internet aylık 6 GB Kotalı
ancak internet kotam bitmediği halde bitti deyip internetimi kesaiyorlar ve mesaj yolu ile ilave
internet satmaya çalışıyorlar yani zoraki cebren tahsilat
bide muhattab bulamıyorsun şikayetede 10 gün sonra diye otomatik cevap yazıyorlar
kaldıki muhattab bulsanda azarlanıp devlet biziz git kime şikayet edersen et diyorlar
işte bende en yüksek makama şikayet ediyorum
Hayırlı Bayramlar diler Saygılar sunarım
Mahmut Kabil

M

Mahmut gökselli

Ziyaretci
Secimde yol kolayligi istiyoruz

Sayin Cumhur Baskanimiz Recep Tayyip Erdogan ben Almanyanin Bremen eyaletinin bremerhaven beldesinde ikamet etmekteyim yaklasan secimlerden dolayi bölgemize yakin olan Bremen bölgesinde secimlerde oy kullanmak istiyoruz. Mevcut olan oy kullanma merkezi (Hannover bölgemize 180 km uzaklikta olup bazi secmenlerimizin yol uzak oldugundan dolayi secime katilimin bölgemizden zayif olacagi kanaatindeyiz.Ama Bremen bölgesi yaklasik 60km uzaklikta oldugundan dolayi secime katilimin daha cok olacagi kanaatindeyiz,simdiden tesekürlerimizi sunariz.

Üst Alt