t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

Z

Ziyaretci Zehra

Ziyaretci
Sayın Cumhurbaşkanı eşim yüzde 60 engelli iki çocuklarim var biri kayın validem bakıyor çocuk biri 4 yaşında biri okula gidiyor Allah rızası için bana dönmenin bekliyorum bütün yetkilerden dönmenin bekliyorum cucuklarim için iş istiyorum napcami bilemiyorum çok mağdurum Cumhurbaşkanım lütfen Bir bu ses vermenin istiyorum lütfen yalvarıyorum Cumhurbaşkanı seni seviyorum senden iş istiyorum lütfen yalvarıyorum Cumhurbaşkanı bütün kalpler destekliyorum ak parti deyince aydınlık ama benimki karanlık aydinlatmani istiyorum lütfen yalvarıyorum Cumhurbaşkanı seni çok seviyorum senden iş istiyorum TL nosu 5396950672/5393358660/Afyonkarahisar /B.cobanlar ilçesi

M

Mehmet şahin

Ziyaretci
Sayın başkanım ben öncelik le afyon karahisar İhsaniye bağlı ayazini köyünde durmak tayin biz köylüz syn başkanım annem babam var biz 5 kardeşiz geçim zorluğu cekiyoruz sizden iş istiyorum ne işi olursa olsun çalışırım şimdi den ellerinizden öpüyorum syn başkanım

T

Talat Topal

Ziyaretci
erzurum ispir tarım kredi koparatifi bizleriyani 75 kişiyi yanlış sedetlere imza attırarak bizi boş yere dolandırdılar. 5.aydan beribizi dolandırdılar.Bu 75 kişinin sorununun çözülmesini arz ederim.Biz dar gelirli vatandaşlar biz sorunlarımıza çözüm bulunmasını istiyoruz.Sayın cumhur başkanımız.saygılarımızla (Talat TOPAL)0534 462 8984

A

a.halik.ceylan

Ziyaretci
sayin.cumhur.başkanim.lutfen.benimle.iletişime.geçin.allah.rizasi.için.çok.mağdur.edildim.0535.601.40.27.abdul.halik.ceylan.

S

sylmn skn

Ziyaretci
Yani ilce teskilatlarinda yenilen meye girdiginizi soyluyosunuz am akdagmadeni akp ilce baskanina tek aday giriyo ve bunuda secime giturup ilce baskani yapiyisunuz yani tek adayin oylamaya sunulmasinin anlamine buranin millet vekili kimi aday isterse o seciliyo boyle yenilenme olmaz 2019 secinune.boyle girilmez her akp liyim diyen para yiyo kimse is yapmiyo partinin. Sonu ana vatan lartisine doncek bu yanlisi yapmayalim .herkes et ithal edilecek diyo bunun yerine yem ucuzlasa mazot gubre ucuzlasa zaten et de ucuzlar tum.vergiyi koyluden aliyolar sozde tesvikle ahir yapiliyo 5 liralik isi 50 binlira gisterio devleti soyuyolar bunun acisini hep koyluden aliyolar bankaya borcu olmayan koylu yok oyu koyluden alip onun sirdina bu kadar yuklenmek dogru degil bu yanlis partinin sonu olur biz partiye degil erdogani sevdigimiz icin oy veriyoz ...

E

Ercan Kaymakçı

Ziyaretci
Selamün aleyküm sayın cumhur başkanım ben Denizli merkezden inşaatlarda çalışıyordum eşim askari ücretle çalışıyordu banka kredili bir ev aldık 3 tane çocuğum var önce allaha emanet sonrada bu vatana bu kredileri ödemekte zorlandığımız için avukatlık oldu ve her defasında banka tarafından süre kısaltılıp ödemeler yükseltildi mecburen imzalamak zorunda kaldık ve gene avukatlık oldu bizde bir işyeri açtık 1 yıl oldu devlet desteklerinden de yararlanmak yorum bu konularda yardımınızı bekliyorum sayın cumhur başkanım inanın piskolojim bile bozuldu allah rızası için bir yol gösterin tek amacım çocuklarına aileme helal yoldan bakabilmektir saygılarımla baş komtanımız numaram 05368737072

R

Raşit Köse

Ziyaretci
Sayın Cumhurbaşkanım size ve vatanımıza sonsuz bağlılığımızı kanımızla canımızla iletir saygılarımı arz ederim. Sayın Cumhurbaşkanım idam yasası ve fetönün işlerine uygun görmüş olduğunuz elbiseleri bir an önce giydirtmenizi en kısa zamanda uygulamanızı arz eder sonsuz saygılarımı sunarım. Bu konu üzerinde bir vatandaş olarak görüşlerimi bildirirken konuyla alakalı güç kaybettiğimizi bilginize sunarım.

Halktan;
Raşit Köse

E

Ercan Kaymakçı

Ziyaretci
ihtiyacım Var

Sayın cumhur başkanım öncelikle selamün aleyküm demek istiyorum bnm banka kredili ev borcundan dolayı icralık oldum ve uç tane çocuk okutuyorum yaptığım işlerden kazanamıyorum tek isteğim evimin elimden gitmemesi tekrardan bir düzenleme yapabilme imkanı olması taksitlerimde

C

cam seref

Ziyaretci
Sayin cumhurbaskanim kmarasdan yaziyorum sizden istegim 30 yasindayim sadece sozlesmeli er olarak görev yapmak istiyorum askerligimi şırnakta komando olarak yaptim lütfen bekliyorum arz ederim

M

Meri

Ziyaretci
16 eylul de kibris lefkosada Ataturk öğretmen akademisi nde sinav yapildi.net barajini asan adaylara ayrica mulakat sinavi yapildi. Yedek listesi aciklanmadi.şahibeli buluyorum. Ayrica netbaraji asanlari kktc kimlik no ile aciklandi. Kesin kayit hakki kazananlari isimleri ile aciklandi.takip yapma şansimiz kalmadi. Incelenmesini istiyorum.

Üst Alt