t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

Şanliurfa büyükşehirbelediye başkani Nihat çifçi bir ençümenin talimatiyle kardéşimi sebepsiz yere işten cikardi ve tazminat davasinin önünü kesmekicinde siyasi olarak güsterdi encümenin şahsi meselesi yüzünden 20 yil okuyan bi bayani işten atmasi kabuledilemez bu partimize oykaybiolarak geridüner kardeşim gida mühendisi olmasina ragmen askari öcretle calişiyor du bu haksizlik cezasiz kalmamali

Lüten bu gibi şikayetlerinizi Cumhurbaşkanlığı Resmi sitesinden bildiriniz

Ç

ÇAKIRBEY

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım adım yaşar çakır mardin midyatlıyım adanaya oturuyorum evli 5çouk babasıyım iş yaptım iflas ettim 300 bin lira borçluyum işin içinden çıkamıyorum kendimi öldürmeyi düşündüm çocuklar gözümün önüne geldi yapamadım sizden ricam bana yardımcı olmanız bu borcumu ödemek için bor istiyorum geri ödemek şartıyla bana yardımcı olun tek çarem siz kaldınız ne olur bana yardım edin saygılarımla sizin büyük hayranının yaşar Çakır

G

Gökhan Müslim

Ziyaretci
Selamun aleyküm sayın cumhurbașkanım öncelikle sizi rahatsız ettigim için özür dilerim sizden yardım istiyorum Benim babam 1946 doğumlu 2000 günü var yașlı çalıșamıyor emekli olmak istiyor bize yardım edermisiniz

P

Paşa

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan size şanlı Urfa Siverek yücelen Mah Sarıgül'ün köyünden yazıyorum bizim öğrenciler 5gündür servis gelip almıyor mili eğitim ve ihaleye giren şirkete inkar etiyimiz halde Hale'n her hangi bir işlem yapılmamiştır çocukları at arabasıyla ve traktörle götürüyoruz herhangi bir can önlemi alamadığımızdan servis almasını rica ediyorum

Ö

Özgür

Ziyaretci
Başkanım hatay antakya emekmahalesini harabeye dönderdi yolarmızı berbat samandagda yolar veköylerin yolu süper ama antakya bükşehir beledeiyesi oralara yapıyo ama emekmahale vicivara hizmetyok çünkü biz elhamdurila akpartiliyiz lutfen başkanimsaygilarimla

Z

Ziyaretci2000

Ziyaretci
Sınav sisteminde eşit ağırlık öğrencileri için Tarih kaldırılmaması gerektiğini düşünüp tarihini bilmeyen bir öğrenci kitlesinin olmaması için gereğini arz ederim.

S

sevda polatlı

Ziyaretci
Sayın cumhur başkanım sizden bir ricam var ben ağrı doğubeyazıt ta yaşıyorum is imkanı olmadigindan dolayi eşim sigara kaçakçılığı yapti eşime 2 yıl 6 ay ceza verildi ve suan ceza evinde osman polatlı erzincan açık ceza evi nde yatiyo benim eşim bunu hak etmedi esrar eroyin saticilari bırakıldı benim eşimin sucu ne yasadigim şehirde is imkani yok sizden tek ricam bizim gibilere allah rızası icin bi el uzatın suçlular dışarda suçsuzlar icerde

Ş

Şahabettin dinç

Ziyaretci
Sayın TC . Başkanı sy Recep Tayyip Erdoğan Belediye miz olan Küçükçekmece belediyesi hiç çalışmıyor halk olarak vatandaş olarak kimse memnun değil biliyorum ki bu işlerden sizlerin haberi büyük bir ihtimalle Yok böyle giderse önümüzdeki seçimde kazanması mümkün değil ben Bir vatandaş olarak hiç memnun değilim gereğinin yapılmasını arz ederim

A

ayhan ÇELİK

Ziyaretci
sayın cuhurbaşkanım benim sizden bi ricam olacak ben ayhan ÇELİK beş cocuk babası bi vatandaşım ve şuan işssizim istanbul türkhava kurumu doko diye bir bölümüne işbaşvurusu yaptım şöförlük için benim beş oglum var biri assubay oldu öbürlerini de okutmaya çalışıyorum bir agustosta diyarbakır licede binbaşı ümit ÇELİK amcamın oglu şehit oldu bi şehit yakını olarak herzaman devletinin yanında yeralan biri olarak sizden allah rızası için bi yardım istiyorum başvurdugum kuruma iş için bi ricada bulunurmusunuz saygılarımla allaha emanet olun inşaallah

I

ihtiyaç sahibi

Ziyaretci
Allah rızası için emeklisi dolan hemşirelere zorunlu emeklilik gelsin ben hemşireyim ama atanamiyorum ben ne zorlukla okudum ama atanamiyorum ihtiyacım var aileminde benimde var ihtiyacim allah rızası için sesimi duyun

Üst Alt