t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

Y

Yusuf Gökçe

Ziyaretci
Türk bilim insanları tarafından keşfedilen gezegenin isminin "Eren'in Dünyası" olmasını talep ediyoruz. saygılarımla...

İ

İmdat

Ziyaretci
Sayin çümhürbaskanim ben epilepsi hastasıyım ve calisamiyorum sizden iş istiyorum

E

Erkan

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım ve reisimiz ben kocaeli karamurselden yaziyorum il ve ilçe başkan seçimleri var burda değişim olucakmış tek aday var diyorlar ama bir ak partili olarak ben şahsen istemiyorum benim gibi düşünen çok saygilarimla

M

mahmut demir

Ziyaretci
sayın cumhurbaşkanım . Ben antalya kemer ilçesinde sentido planet h otelde calisiyordum. ve ondan sonra işten vikarildim bunun üzerine çalıştığım günlerin parasini iş veren vermedi artı sigortalı olarak calisiyordum yinede haklarim iyildi. yaklaşık 13 bintl civarında param kaldı ben bir isciyim ve bu durum dan beni çok mağdur ettiler onun üzerine bide haklarımızı savunuyoruz diye işveren tarafında tehdit ediliyoruz fakat iş veren bir mafya cetesidir onunun için tüm devlet kurumlarına sikayet ettik ama hiç biri de işcinin tarafını tutmadı bizim çok sorumuza gidiyor bu adam devletten büyük olamaz o yüzden sikayetlerimizi sizlere iletmek istedik sn cumhurbaşkanım biz burda cok magduruz hic kimse bunun önüne gecemiyor isveren hic birsey olmamis gibi otelini calistiriyor yaklasik 100den fazla personel arkadasim budurumdan zarar gördü ve biz burda kacak calismiyoruz sigortali olarak calisiyoruz bu durumda en cok zorumuza gidiyor bunun biran önce önüne gecilmesini istiyor ben ve beraberimde bulunan tüm personel arkadaslarimin haklarini elde etmesini ve tüm magduriyet lerimizin giderilmesini arz ederim saygılarımla sn cumhurbaskanim........05443714285 iletişim numaram...

M

MESUT KAZIK

Ziyaretci
Lefkoşa surlaríçínde çocukların oyunparkıyoktur yolar bozuktur salıkdurum ve hastaneler çok kötüdurumdadır burayayardım yapılıyor ama híç denetlenmíyor çocuklar okula yazılaçak 350 tl kayıtparası ístíyorlar okulyönetím bu íşlerí tíçaretetöktüler lütfen bíryardımcı olun sayın cuhurbaşkanım saygılarla arzederím haydarpaşa mutarı mesut kazık

Ş

şevki duman

Ziyaretci
T.C CUMHURBAŞKANLIĞI ben şevki duman 2006 senesinde askerlikten istemeyerek muavf oldum ben bir tc vatandaşı olarak gönüllü askerlik yapmak istiyorum daha önce dilekçe yazmıştım yine kabul edilmedi ben buyumdan dolayı askerliğe el verişli değilim bur dan yetkilere sesleniyorum lütfen beni askere alın reisim sayın başkanım sizden ricam beni askerlikten muavf etmeyiniz dosya yeniden acılıp işlemesini istiyorum biliyorum ki sen askerlik yapamazsınız dersiniz dersinizde boşa dersiniz ben vatani görevimi yapmak istiyorum lütfen beni bu isteğimden mahrum etmeyiniz başkanım eğerki benim dosyamla ilgilenmesseniz bir gönlü yıkmış olursunuz onurumlar şerefimle oynarsınız bilir sinizki bir kalbi kırmak kabeyi yıkmaya benzer eğer bu dilekçemi sayın başkanıma iletmezseniz yetkili devlet erkanı size hakkımı helal etmem benim diyecekelirim bu kadar artık gerisine siz bakın

K

Kadriye aydas

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım mektup yazdım size 2 kez. Mail attım çok zor durumdayım yardımınızı bekliyorum ama hiçbir şekilde dönüş yapılmadı lütfen yardım edin işsizim okullar açıldı ve benim cebimde beş kurusum bile yok yardiminizı esirgemeyin benden lutfennn

M

MevlütZiyaretc

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım sizden bir vatandaş olarak bu esenler belediyesinde hiç memlun değiliz bize verdiği hiç bir sözünü tutmadı Perşembe pazarını kaldırcam dedi hiç ilgilenmedi bütçe aldı devletten pazar yeri için o bütçeyi yediler biz Turgut reis mahlesı icin bir karal aldı esenler beledıye Sı icin oy vermicez sizden rica ediyoruz bu konuya bir el atın allah rızası icin biz mahle arasında pazar istemiyoruz bir yangın beya bir ambulans giremez geçenlerde bir komşumu kaybettik pazar yüzünden ambulans giremedi Saygılarımla

M

Mehmet atik

Ziyaretci
Ben erkek kuaforuyum dernek dovmecilik belgesi veriyor yasak lanmasini isterim genclerimize yazık oluyor

Üst Alt