t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

Z

Ziyaretci erkan

Ziyaretci
Sayin baş komutanim ben darbeden dolayi istanbulda işimi kaybettim 15 temmuz akşami bende ataturk havalanindaydim sabah 6 ,30 za kadar ordayidim ondan sonra ayrildim oradan memleketim rizeye 27 temmuzda 2016 da taşindim burda ne evim var nede arazim sadece asgari ucretlen gecinmeye calişiyom iki cocugum var bir kiz bir oğlan ikiside liseye gidiyor köyde evim yok sizden allah rizasi icin yardim istiyom bi asgari ucretlen iki cocuk okutup liseye gonderip nasil başedeyim burda valilige baş vuruyom hic ilgilenmiyorlar bana bi yardim koyde bi kat ev yapip en azindan kira vermeden orda otururum cocuklarda ordan devletin verdigi taşimali servislen okula gidip gelirler ne olur bi yol gosterin allah rizasi icin

O

Osmanli

Ziyaretci
Cumhur baskanim ben sozlesmeli er olarak gorev yapiyorum hergun sosyal medyadan mescidi aksada yapilanlari izliyorum biz hz muhammedin ummetiyiz muslumaniz israilin bu yaptigina nasil sessiz kaliyoruz zamaninda atalarimiz 40 gun colde cekirge yiyerek ben peygamber efendimizin ayak bastigi bize emanet edilen bu kutsal .mekanlarimiza kafirleri sokmam diyerek koruyup kollamis biz neyi bekliyoruz resulumuzun yuregi sizlamazmi o israil kopegune haddini bildirecek kani damarlarimizda tasiyoz turkuz biz kimseden korkusu olmayan bir milletiz ben herzaman yaptiklarinizi ovguyle anlatip hep saygiyla sizi andim uyanmanin vakti gelmedimi sizce.musluman kardeslerimiz orda can verirken biz neyi bekliyoruz. Biseyler yapmanizi arz ediyorum

C

Coşkun DURGUT

Ziyaretci
Sayın cumhur başkanım ben coşkun DURGUT 18 temmuz 2017 tarihinde antalya ilinin gündoğdu mahallesinde TERRECA RESORT OTELDE konaklamak için bursan geldim burada eşimin kapalı olduğundan dolaya havuza girmesinin yasak olduğunu söylediler buradaki turistler istedikleri gibi tatilini geciriyorlar ben kendi ülkemde kendi devletimde istediğim gibi kapalı bir ailem olduğu için bu tür tatillerden yararlanamiyacakmiyim bu otelde 10 aileydik kapalı hepimiz uyarlamışız bu konuda sayın cumhur başkanım bu durumu bi degerlendirrmisiniz saygılarımı sunarım. Allah sizi başımızdan eksit etmesin inşallah.05375209631

Z

ZiyaretciFaruk

Ziyaretci
Sayin cumhur başkanim iş göremezlik ayliklarini yetmiyor 500 tl alyorm normal maaş baglanmasini istiyorm benim sol kolum yok iş kazasi gecirdim sigorta günüm 1060 günüm var calişMyorum 4 nüfusa bakyorm ev kira siz cumur başkanim gereginin yapilmasini arz ederm bende Akp üyeyim

M

musterı

Ziyaretci
satın cumurbaskanlıgına sıkayet formu gaziantep sahınbey bld gunes mah 93 nolu cad camı ıstıyoruz secımte soz vermısttı.... cumurbaskanlıgına sıkayet formu gazıantep sahınbey burc karakuyu tokı evlerı ne zaman yapılacak soz vermıstı 10 sene oldu. sahınbey gunes mah 147 nolu cad yesılvadı bulvarı gecıs ıcın kavsak ıstıyoruz 10 sene oldu

Z

Ziyaretciedep

Ziyaretci
Sayın Cumhurbaşkanım köylerimizde yaşam iyice bitti köylerimizdeki yaşamı canlandırmak için çiftçiye ve hayvancılığa daha iyi destek verilse üretime yönelik hem köydekiler kalkınır hem şehirde oturanlar daha ucuz et ve toprak mahsulleri tüketilir. Köyler emeklilerin inzivaya çekildiği yerler haline geldi.Bu konuya esaslı bir çözüm getirmenizi saygılarımla arz ederim

N

Nurullah

Ziyaretci
Amasya musa köyü de ikamet etmekteyim ev yolum iydeyil yapılması gerekli yardımınıza ihtiyacımız var ama gerekli yerlere başvuru yaptık ama söz konusu olmadı gereğini yapılmasını arz ederim saygılarımla

S

sukru

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım batmandan ben 3 çocuk babasıyım madı durumum kotu şoyle basımızı sokacak bı evimizin olmasını istiyorum yardımck olursanız sevinirim be reyis etmessende allah seni bu devletin basından eksik etmesın reyis numaram 542 4813822

F

Fatma demir

Ziyaretci
Slm,,,,
Ben yurt disinda yasayan bir varsndasim
Her sene izine geldigimizde sorunlarla karsilasiyorum yol Yok 😔Su Yok 😔Burada yasayan insanlar hep yasli ambulans gelmesi gerekse gelemez Cok üzücü bir durum muhtarimiz hic ilgilenmiyor bizim kendi cabalarimizla yolu yaptik
Yukari ortacami koyu simsir mahallesi tirebolu Giresun
Tam olarak nereye sikayat yapmam gerektigini bilmedigim icin buraya yorum yazdim
Insallah birileri sesimi duyar

Y

Yusuf Gökçe

Ziyaretci
Türk bilim insanları tarafından keşfedilen gezegenin isminin "Eren'in Dünyası" olmasını talep ediyoruz. saygılarımla...

Üst Alt