t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

F

Faruk

Ziyaretci
Bir hemseriniz olarak görüşmek istiyorum

R

Rahmi

Ziyaretci
Bana yardım edin allaha için yardım edin madi tel tl fon .05349680996 . Rahmi kara.bursana

T

TAYYİP FIRAT

Ziyaretci
Sayin cumhurbaşkanım ben tayyip fırat ağrı nın dogubeyazıta bağlı ayrancı küyden otoruyorum ve sizi cok ama çok seviyorum dedem ben doğarken sizin ismınızı koymuş
ben ayrancı köy ilköğretim 2 sınıf öğrencisiyim çok şükür derslerim ıyidir daha iyi okuya bilmem için sizden bir ricam vede bir isteyim var
ders çalışacak bir odaya ve tablete
ityacım var
canabı allah uzun
ümür versin
saygılarımı sunar
ve elerrınde öperim
BU TELEFON ULAŞA BİLİRSİNİZ
05358576593
BABAMIN NUMARASI

V

Veli karayilan

Ziyaretci
Isitme engelli 165. Raporu olan cocugum hic bir seyden faydalanamiyo buna bir duzenleme getirmenizi istiyoruz

V

Veli karayilan

Ziyaretci
Isitme engelli yüzde altmisbes. Raporu olan cocugum hic bir seyden faydalanamiyo buna bir duzenleme getirmenizi istiyoruz

M

Mehmet Karakus

Ziyaretci
Merhaba iyi günler Sayin Cumhurbaskanim Recep Tayyip Erdogan ben Mehmet Çoook zor durumdayim benim hiç bir gelirim yok .Mümkünse bana yardim etmenizi istiyorum. Saygilar dilerim.

E

ERKAN

Ziyaretci
Sayın cumhur baskanım Erzurum horasanda oturuyooz tarım ve hayvancılıkla uğrasıyoz DAP destekli ahır projesıne iki yıldır basvuruyoz ama bı nedıce alamıyoruz adeletsızlık var ankarada adam devreye koyanlar dayısı olanlar kabul etılıyo basvuruları ama dayısı olmuyanlar sayıpsızler hep gerı planda tutuluyorlar sızde rıcamız bıze yardımcı olmanız haksızlık adelet sızlık yapıyorlar Allah sızı basımızdan eksık etmesın durmak yok yola devaam daima haksızlıgın karsısında dık duracagız sızı sevıyoruz devlet desteklı dap projesıne ıhtıhacımız var yardımcı olur musunuz tell numaram 530 480 75 82 allaha amanet

M

MEHMETGÜNEŞ

Ziyaretci
Sayın,cumhurbaşkanım-ben-10-aydır-malatya-2ordo-yemekhanesinde-yemekşirketindeçalışıyorum-çok-aşırı-israfoluyor-çoğuinsanların-yiyemediği-et-tavuk-meyve-sebzev-ve-sayamadığım-birçokgıda-fazladanhazırlanıp-askere-azverilip-çöpe-atılıyor-vijdanımrahatdeyil-devletimizin-ve-milletimizin-parası-hırsız-şirketlertarafından-çalınıyor-sizdenilgilenmenizi-rica-ederim-acil-numaram--0534*079*70*05-saygılarımla-reis-rabbim-sizibaşımızdan-ayırmasın-amin-

H

Hasan aşık

Ziyaretci
Sayın Cumhurbaşkanım öncelikle sizlere sevgi ve saygılarımı sunarım. Ben Afrika malide çalışıyorum buradan ülkemin tv kanalları nı izleyemiyorum vatanımın hiçbir şekilde reklamı olmuyor burada internet de çok az çekiyor internet üzerinden de izleyemiyoruz ceken kanallarda TRT'6 TRT'arap trt World bunları da biz. Anlamıyoruz bununla alakalı bir çalışma var mı buradan herkese saygılarımı sunuyorum sayın cumhurbaşkanım bir gün Afrika mali Bamako ya gelirsen seni ağırlamaktan büyük onur duyarım seni çok seviyoruz Allah yar ve yardımcınız olsun

A

ahmetbe

Ziyaretci
sayın cumhurbaşkanım selam ve dua ile 26 yaşındayım ilk oyum çıktıgından bu yana akpartiye size oy kullandım sizleri gerçekten çok seviyoruz maraş halkı olarak ama bi şikayetim var hersey çok pahalı cebinize bir 100 lira koyun alışverişe çıkın hiç birşey alamıyorsunuz elektrik su dogalgaz derken yetişemiyoruz askari ücretle geçinmeye çalışan insanlarız yag 25 lira şekerin kilosu 4 lira çay öyle çamaşır tozu öyle bide üzerine kira yüklenince yetişemiyoruz insanlar farklı yollara müracat ediyo esnafa söylüyosun kdv diyo neolur biz garibanlara biraz acıyın bunu size mualefet olmak için degil size olan saygımdan yazıyorum

Üst Alt