t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

A

aliihsan

Ziyaretci
ben aliihsan kabaağaç manisa somada yaşıyorum benim annem ve babam 40 seneden beri almanyada yaşıyorlar ama 20,09,2016babam fefat etti annem almanyada yaşıyor sayın çumhurbaşkanından benim elimden tutmasını rica ediyorum bir işim olsa evlenmek istiyorum lütfen ev telefonu 02366121047

E

Eren er

Ziyaretci
Zeytin ağaçları kesilecekmis diye bir haber duydum....
Tin suresi 1. Ayet zeytine ve incire andolsunki, diye yemin ediyor ALLAH azze ve celle ve Nebi s.a.s zeytin yagi ile yaglanin çünkü o cok mübarek bi ağacın meyvesinden elde edilir die buyuruyor..ve yahudiler ülkemizdeki zeytin ağaçlarını kestirmek için bu yahudi agacidir diye bi provakanda yapmislardi sosyal medyada ama başarılı olamadilar simdi truzim adi altında bu işlemi yapicaklar zeytin insana güç kuvvet simasina guzellik verir insan vucudun da şifa etkisi coktur şimdi yahudilerin bu agac kesme oyununa saygi duyup yapacak mısınız unutmayin mahşer var hesap var normal kulun hesabi cobuk görülür belki ama bir dewlet yoneten insanlarin sorumluluklari her yerde çoktur varin gerisini siz düşünün... zaten yapilan işler sayesinde ALLAH ve RESULÜ ne yeterince savaş açıldı daha ileri gitmeyin tövbe nasip olmaz kul dan deil ALLAH teala dan korkmak gerek

Beni bulmak isteyen facebook da eren er garip sofi olarak sosyal medya kullanıcısıyım za

M

Muratyildirim

Ziyaretci
sayın cumhur başkanım allah rızası için bunu okuyun. ben hatay kırıkhandan mücahit yıldırım belediye soyuluyor devlet soyuluyor bilim hastanesi devleti nitelikli soyuyor ve buranın il sağlığı bunlara göz yumuyor inanın bana savcılığa verdim dosyam kayıp bimere yazdım sağlık bakanlığı müfettişleri inceleme yapmadan gelip giddiler tüm bunlara ayit evrak ve görüntüler elimde allah rızası için bir el atın devleti kurumlarınız kandırıyor herkes ruşvetle geri dönüyor kuran hakkına allah aşkına dayanamıyorum artık tek carem siz büyüğüm cumhurbaşkanım abim amcam canım devletimin buýüğü delilleri ve dosyalar elimde buna bir son verin sorumluları siz cezalandırın ele başıda millet vekili mehmet öntürk polisin işine mani kaymakamın işine mani ilce il kamu kuruluşların işine mani koyu ama koyu bir ak artiliyim siz büyüğümden daha koyu ama bunlar kanıma dokunuyor artık tek care sizsiniz saygılarımla .MÜCAHİT YILDIRIM telefonum 0505 047 0805

K

Kerem

Ziyaretci
Adapazarı'ndaki 17 01 2017 tırafik kazasında kartalbey kayhaoglu yıyenıme arac vurup kaçdı ve140 gundur arac ve şahız kayıp polısımız ve adeletımız sahzı bulamamış sızden isdeyım bıran once adaletın yerını bulması sızde banasınız sayın reisimiz

A

Ahmet korsan

Ziyaretci
Sayın cumhurbakanım oglum endustri meslek lisesini btirdi ama İKİ YILLIK ÜNİVERSİTEYE KALTIGIİCİN GİDEMIYOR VE OGLUM BUYÜZDEN MAGDU DURUMDA

Y

Yahya tosuner

Ziyaretci
Rica

Sayin cok kiymetli cumhur baskanim ben nigdeden yaziyorum ben kucuk isletmeci (pirket) isi yapiyorum isimi buyutmek istiyorum ama bana esnaf kefalet yardimci olmuyor allah rizasi icin bana yardim edin isimi buyuteyim

T

Tükenmiş

Ziyaretci
Sayin Cumhurbaşkanım;öncelikle sizi çok sevdiğimi söylemden yazmak istemedim.Allah in selami üzerinize olsun. Eşim tam 9 aydir işsiz.Kendisi Acil Tıp teknisyeni.Hangi kapıyı caldiysa cevap gelmedi.Bu ülkede ekmeğini namusu ile çalışmak isteyene neden is vermiyorsunuz.Vatanına yurduna sahip çıkan insanlara."INSANIN ÇOCUĞUNA YETEMEMESI NEDİR"???bilirmisiniz???Ülkemizde zorda olana darda olana nerden el uzatilmiyor.Sonra insanlar bunalıma giriyor ve bu zorlukla basa çıkamıyor.Sonra ne oluyor?Nemi oluyor, ÖLÜM oluyoor.Mansetler issiz kalan baba cinnet gecirdi canina kiydi diye haber oluyor.Bunu basit birsey gibi 2 dakika konu ediniyor.Sonrasi .......Esime is istiyorum.2 çocuğumun HAYATI söz konusu.Evimizi kredi ile aldik.Saga sola borç var.Evimizin kredisini odeyemezsek evsiz kalacağız.Siz bizlerin sesisi idiniz.Şimdi neden sesimiz duyulmuyor.Seçime kadar dediniz secim geceli 2 ay oldu.NEDEN KANDIRILIYORUZ.Benim bu yazdiklarim Cumhurbaskanina iletilmesini istiyorum

M

Muharrem Şahin

Ziyaretci
Sayın Başkanım beni gönüllü askere al operasyonlara gideyim vatanıma milletime hizmet edeyim sizden ricam cevap bekliyorum

B

Behzat sevim

Ziyaretci
Sn.cumhurbaşkanım;k.çekmece cennet mah.yavuz selim caminin eski vakif başkani yavuz selim camisinin karşisina resmi olmadan vakıf açmış ramazan ayı boyunca fıtır ve zekat topluyor ve makbuz kesmeden vatandaş tan topluyor.hic bir yetkili buna bir şey söylemiyor. Ve bir olaya şahit oldum gözlerime gördüm.bir bayan yardım için bu vakıf a geldi ve yardım talep edince .Enver topçu olan şahıs kadına git nereye gidiyorsan git ben yardım edemem.kadinda Suriyeli olsaydım.br kumanya verirsiniz.diye ve Enver topçu bayana cinsel organını işaret ederek sana bunu bile vermem diyerek kadını azarladı.benim adım Behzat Sevim olaya şahit oldum cep numaram.05314937208 şahit olan diğer vatandaşlar da var onların ceplerinde .05427912388 .05416447930
05079121419

Üst Alt