t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

Y

Yunus koç

Ziyaretci
Sayın Cumhurbaşkanım kocaeli spor lu taraftarlar olarak kocaeli büyük şehir başkanı ve izmit belediye başkanını antalyada oynanacak final maçı için bizden desteklerini esirgememelerini istedik bizle dalga geçer gibi 1 (bir) tane otobüs tahsis ettiler otobüsü geri iade ettik bu konuyla ilgilenirseniz çok sevindirir siniz bizi.Biz biliyoruz siz kocaeli sporu ve insanını çok seviyorsunuz sizin bir telefon açmanız yeter.İlginiz için şimdiden teşekkür ederim Sayın cumhurbaşkanım sizi çok seviyoruz.

T

Tayfunaydemir

Ziyaretci
Sayın T.C CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN benim ismim tayfun 26 yaşındayım orta okul mezunuyum evliyim bi çocuğum var ve bunlara rağmen ben uzman onçavuşluğa girmek istiyorum maaşda istemem yeter ki vatanım için mücadele edeyim bunu cani gönülden istiyorum hayalim bu benim ne olur bana yardım edin

Ş

Şikayetçi

Ziyaretci
Sayının cumhur başkanımız mersinde yaşayan 6 cucuk babasının birvatandasim ikisi gün öncesuriyeliler biri çocuk babasıdır bir vatandaşının kafasının kesim katlettiler bunalım bir çare bulun saygilarimla

E

Erkan Demir

Ziyaretci
4 nisanda 2017 evimin önünde motorum çalındı polise şikayet etim geldiler tutanak tutular ve o gündür bu gündür hiş bir ses ve bir haber gelmedi kendim bir kaç defa gitim polis karkolunu dudulu polis karakolu sen git bulunca haber veririz diye beni başlarından attılar ben ise çok madurum borçla o moturu almıştım iş yerim uzak olduğu için otubusle gitigim için geç kalıyorum ve beni işten atilar bu maduriyetim sizi devlet büyüklerimiz inşaallah hal ederiz iniz çok sevinirim inanin çok madurum moturumun bir an evel bulunması istiyorum yardımcı olursanız sevinirim moturumun plakası 34 ul 6751 dir bilgilerinize arz ederim saygılar Erkan Demir 05323646574

A

Ali uluçay

Ziyaretci
Afyonkarahisar omuzca köyü eski muhtariyım aralıksiz üç dönem adil ve adaletli koy muhtarligi yaptim oncelikle allahin selami uzerinize olsun 1993 dogumlu hafif zehinsel ozurlu erkek cocugum var yuzde 50 surekli raporu mevcuttur bu cocugumun afyon merkez kamu dairelerinden istihdam ederim saygilarimla arz ederim.

S

Serkantalun

Ziyaretci
Tc cumhurbaskaniliga. Sahin cumhur baskanim sizi elriellerinizden oper saygilarimi sunarim efendim sizi sevmemiz sucmu efendim efen ucgun onde

E

Elnazik

Ziyaretci
Eyüp merkezde çöp konteynırlarında 60yaş üstü yaşlı kadınlar çöp toplayarak geçiniyor cumhurbaşkanımıza sesleniyorum belediyeleri harekete geçirin müslüman bir ülkeye yakışmıyor .dağlara buğdaylar serpin müslüman şkede kuşlar aç kalmasınn😔😔

M

Misafir

Ziyaretci
Sayın yetkililer ben hatay altın özüne bağlı tepehan mahallesinden Hasan kanlıoğlu yeni yapılan asfaltaki görükler oluştu bu 4 aydır göz ardı ediliyor can tehlikesi olduğundan yetkililere lütfen çağrı diyor ve teşekkürler ederiz

E

Esma

Ziyaretci
Sayın başkanım kardeşim uzman askerlik yaptı sözleşmesi bitince annemin sağlık nedenlerinden dolayı bırakmak zorunda kaldı surdaki nusabindeki butun operasyonlara katıldı..8arkadaşını sehit verdi er olarak doğuda18 ay askerlik yaptı yani vatan icin görevi neyse yerine getirdi ama suan kardeşim işsiz samsunda almadığımız kapı kalmadı belediye başkanları vekillerimiz bizikale bile almadi pimer e yazdik iskurdan kardesime inşaat işi verdiler anlamadığı bir iş 2ay sonra evleniyor ama iş yok bu çocuğun en iyi bildiği iş guvenlik silahlı bu cocuk birliğinde atış birincisiydi durust terbiyeli saygılı biri ama birliğinden hala geri çağrılıyor cok sevilen bir çocuk ama annem hastalaniyor ona koyamadığı icin gitmiyor lütfen bize yardımcı olun lutfen allah rızası icin saygılarımla esma öztürk..samsun 05435055155

Üst Alt