t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

N

Nurullah tore

Ziyaretci
Sayin cumhurbaskanim senden bi istegim var ben is yeri acmak istiyorum ama maddi sıkıntım var ne olur allah rizasi icin yardim edin allah razi olsun cumhur baskanim

İ

İsimsiz

Ziyaretci
Kira artışları

Sayın cumhurbaşkanım Allah razı olsun her yerde metro yapılıyor, bu konudaki sıkıntım benim maaşına yapılan zam oranı ile metro yapıldı diye ev sahibimin kira artış oranı arasındaki fark maaşıma yapılan zam oranının 3 katı oldu. Malesef bunu ev sahibime söylediğim zaman metro geldi kiralar yükseldi banane demek oldu. Peki bizim günahımız ne! Maaşımın yarısını kiraya yarısını da elektrik, su, doğalgaz, yol parası, kalırsa eğer onuda Allah nasip ederse ev ihtiyaçlarımıza harcıyoruz. Ben 8 yıldır bu evde oturuyorum 170 TL zam yaptı 8 yıllık olmamı bile umursamadı. Kısacası ya çık yada kira budur dedi.Yani demem o ki kusuruma bakmayın ya zam oranını kiraya uyarlıyalım ya da kirayı zam oranına uyarlayalım. Buna yasal bir düzenleme getirebilirmiyiz. Saygılarımla...

V

VATAN

Ziyaretci
Artık bitsin bu ayrımcılık
Zengin versin parayı oğlu askeregitmesin bi kıza aklımıza geleyecek şeyleri yapsın
Fakir oğlunun hasretinden evdeki elbiselerini koklasin belkide o fakir ailenin tek evladı sonra bir haber yayınlanir televizyon larda şırnakta terörist ile sıcak çatış ma 1 ( Şehit )
O (Şehit ) O fakir ailenin çoçuğu şimdi
soruyorum SAYGI DEĞER CUMHUR BAŞKANIM (RECEP - TAYYİP-ERDOĞAN-) SEN O FAKİR ŞEHİT AİLESİNE NASIL BAŞI(MIZ) SAOLSUN DİYORSUNUZ

N

Nuh çay

Ziyaretci
Baydemirli mh hıtırlı obası nın Yolları yapılmıyor
Baydemirli Muhtarı Ramazan Odun ve Dulkadiroglu belediyesi nden şikayet ciyiz Kahramanmaraş Dulkadiroglu ilcesi Baydemirli mh Hıtırlı obası.

Z

Ziyaret bingol

Ziyaretci
bingolde cocugumu hasraneye ordan elaziga ve ordan ankaraya gonderildim ankarada dortor gidin hayir oyu kullan nin gelin size bakayim dedi ve simdi ankarayim cocuga baska hastanede tedavi yapiyorlar gec kalinmis

H

Hakan Demirkan

Ziyaretci
Selamünaleyküm benim üç bankaya ve turkcelle borçlarım var hepsini birden ödeyemiyorum, avukat aradı haciz işlemi için eve gelecekmiş, evimde zaten doğru düzgün eşya yok, ne yapacağımı bilmiyorum. Psikolojim bozuldu lütfen yardım edin. Sayın Cumhurbaşkanım. Yalakalık olsun diye söylemiyorum sizi çok seviyorum. Evleneli bir sene oldu Suriyeli bir hanımefendi ile evlendim, hala çocuğumuz da olmadı. Lütfen Allah rızası için yardım edin. Lütfen lütfen lütfen Allah rızası için yardım edin

5

5252

Ziyaretci
Sayın Cumhurbaşkanım. maddi sıkıntım var ailemle duvarları catlak kirada ğece kondu da yaşıyoruz türk silahlı kuvvetlerinde uzman olmak istiyorum ne olur allah rizasi icin yardim edin allah razi olsun cumhur baskanim

S

sabah karakus

Ziyaretci
Bismillahirrahmanirrahim; sayın türkiye cumhuriyetinin lideri,adanada 17 yaşında akrabami evinde vahşice katlettiler.suanki yasaya göre devlet bu katillere hapishanelerde yatak yemek ve gibi şeyler temin etmekte,biz kısas istiyoruz,öldureni öldürmek haktır idam edilmesini talep ediyorum...

I

ISTANBUL

Ziyaretci
Sayın başkanım ben uyuşturucu hakkında sizden bir yardım istiyorum mahallenin her yerinde satıyorlar ve oğlum kullanıyor hemde aile içinde küçük çocuğum var bize zarar verir çocuklarıma zarar diye korkuyorum bu konuya el atmanıza rica ediyorum içenlerinde cezalandırılmasını istiyorum allah aşkına bize yardım edin çok zor durumdayız 05325950049

Ö

Özbek

Ziyaretci
Lütfen yardımcı olun. Annem mağdur yürüyemiyor ve gitmedik hastane doktor kalmadı. Ve buna rağmen hiç bir sonuç alamadık. Doktorlar yalan söylediğini sırf devletten maaş almak için numara yaptığını söylüyorlar. Ve neden yuruyemedigini bir türlü teşhis konulmadi bilinmiyor. 0507 798 3330 lütfen yardım edin. Bizim derdimiz maaş almak değil çok şükür ihtiyacımız yok ama. İlgi gösteren yok. Ben adana'dan Özbek sak. Abdioğlu özler mah. 05 sokak. No 12 Yüreğir adana. Numaramı bıraktım lütfen yardımcı olun lütfen. Sayın Cumhurbaşkanıma seslenmek istiyorum. Allah rızası için yardım edin.

Üst Alt