t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

N

Necip

Ziyaretci
Tkdk nin aciklanan listesi balikesir hayvancisi hayirci oldu sayelerinde tsk ederiz

K

Kanuni

Ziyaretci
Sanatçı borçlanmasına Sayın Cumhur başkanımız bir el atsa da onaylansa diyoruz, yasanin onaylanmasini bekleyen bir sürü insan var

Z

Ziyaretci5454

Ziyaretci
İlk öncelikle selamun aleyküm ben sakarya Akyazı Akyazı belediye başkanından şikayetciyim neden
Ben ona soru sordum imar ile ilgili bana 250mk tapu olmuyormuş başka tapuya gidiyorum 400 diyor hepsi bunun asalet yalan lütfen bunu görevden atın yapacağınız yardımlardan dolayı teşekkür ederim..

S

Soner ayşin

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım sizinle bir Kürt olarak ğurur duyuyorum karanlığımıza ışık oldunuz yüreğimize sevgi ne olursa olsun yanınızda yer alacam belki hiçbirşeyi değiştirmez bu belki varlığımdan haberiniz olmayacak İnan'ın sizi çok seviyorum hak yolunda sizin yolunuzda şahadet şerbetini içerim Allah yar ve yardımcınız olsun biz yanındayız resim daha önce korkuyorduk ama artık korkmuyoruz ölüm gelirsede gelsin artık sizinle ölüme yürümeye hazırız sayğı ve Sevgilerimle..

F

Ferat ortaç

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım ben ben d bakirda arıyorum evin altı çocuğu ceza evinde bunlar halamin çocukları bir baba birde anne kalmış baba kalp hastası anne yuruyemiyor bunlar halamin çocukları sur icinde evleri yikildi kirada ceza evinde olan 4 kişi d bakır 1 siirt 1 de muş ta hiç bir evlat kalmadı dışarda çok zor durumdalar yardım et başkanım yardım et

I

ilker gediktas

Ziyaretci
Sayın devlet büyüklerim çanakkale nin akcapinar köyünde ikamet etmekteyim köyümüzde baraj var fakat suyu yok üretim yapamiyoruz sizden ilgi bekliyoruz tesekkür lerimi sunarım

M

meran olgun

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım. Benim şikayetim mahsum görürseniz dile getirmek istiyorum ikamet etigim ankara sincan plevne mhl yazı cadesi 46/3 nolu evimin altında kurulmuş. Gül el sanatlar dernegi adı altında. Bölüm bölüm. Kumarhane. Ses ve gürültü küfür naralar. Aile. 5Yasında cocugum. Pisikoloji olarakt a büyük bir korku icindeyiz ilgili kurumları arsmama ramen yazılı dilekce vermeme ramen hic bir işlem yapılmakla birlikte bulunan kumarhanenin sahipleri bizim şikayetlerimizden dolayı tehtikkar. Davranışları. Beni ve ailemi endişelediyor. Kuşkusuz siz büyüklerimizin geregini yapacagınızdan hic bir endişemiz yok. Allahın tüm duaları ülkemin tüm islam alemin üstünden eksik olmasın saygı ve hürmetlerimle

K

Kaynarlı

Ziyaretci
Sayın cumhur başkanım ben kahramanmaraştan yazıyorum kahramanmaras on iki şubat belediyesine bağlı kaynar köyünde oturan babam ve Annem 64 yaşında lar babam sinir ve tansiyon hastası Annem kemik erimesi hastası abim 40 yaşında menenjit ve tekrarlayan ıdrar yolu daralması rahatsızlığı var kardeşim dowm sendromu hastalığından engelli ikisinin de üç aylıklarını kestiler kişi başı gelir 294 tl yi geçiyormuş bahanesiyle iki yaşlı ikide engelli insanın ne gibi bir geliri olabilir üstelik abim ve kardeşime genel sağlık sigortası borcu cikartiyorlar biz size inandık reisimiz yaptık sizde bize sahip çıkıp bir an önce bu işte bize yardımcı olmanızı temenni eder bilgilerinize arz ederim

L

Laz hocaoglu

Ziyaretci
Sevgili cumhurbaşkanım ben İstanbul Ümraniye'de oturan seni gercek babam gibi seven bir vatandasinim sıkıntıma gelince benim eşim emeklilik hakkı doğmasına rağmen bir yıldır emekli olamıyor SSK ya olan borçlarından dolayı Allah rızası için duy sesimi😞😞

Üst Alt