t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

İ

İnlice0244mu

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım adıyaman sincik ilçesi inlice beldesi özbilgin mah sinde taziye evi yapıyoruz köylüler olarak gücümüzü aşıyor yardımlarınızı bekliyoruz mahmut ulaş tel 05072127181

E

Engin medik

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım öncelikle sizi Allah için seviyorum evliyim üç çocuk babasıyım kendim ınsat işçisiyim maaşım askeri ücretlidir eşim Ordu üniversitesı ilahiyat fakültesi birinci dönem okuyo kızım 4 gidiyor oğlum 1 gidiyor küçük de ana okuluna gidcek sizden isteğim eşimin okuması için sizden maddiyonden yardımcı olmanızı istiyorum Allah sizi başımızdan eksik etmesin Allah sizden razı olsun saygılarımla

S

Songül Arslan

Ziyaretci
Sevgili Cumhurbaşkanımız bu mektubu sıze yazmayı kendimde mecbur hissettim ben cocuklarim sizin hıc bır yaptıgınız seylerden faydalanamıyoruz benim 3 tane cocugum var hıc bırındende tek kurus almadım bıde 3. Cocuga bılmem ne kadar para verilecek dediniz sirf sigortamdan 10 gun eksik dıye hıc birsey alamadım dogum parası dahi alamadım senelerdir oyumu sıze kullanıyorum ama hıc bırseyden de faydalanamıyoruz artık oylarımın bosuna gıttıgını düsunmeye basladim he ama sıze oy verdigim icinde pisman degılım tabiki yaptıklarınızın hicbiri göz arda edilemez emegınız cok ödenemez ama artık ben de bıseylerden faydalanabılmek istiyorum bu msjımında dikkate alınmasını temenni ediyorum umarım....

İ

İbrahim tanko

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım ben izmit Kocaeli de gebze Dilovasında oturuyorum kirada kaliyorum beş öğrenci okutuyorum askeri ücretle çalışan bir işçiyim yardımcı arz ediyorum

B

Burcu

Ziyaretci
Boşanma

Sayın cumhurbaşkanım size bir kadın ve anne olarak sesimi duyurmak istiyorum eşim sorumsuz evine bakmayan şiddet kadın kız hakaret tehtit üzerinde her türlü kötü ahlakı bulunduran bir adam sizden allah razı olsun çıkardığınız yasalarla şiddet yönünden durulasada diyer meziyetleri baki kaldı kira ödemeyi bırakın evine ekmek almadı sayın cumhurbaşkanım babamdan miras aldım elimden aldı yedi evimi babamın parasıyla aldım tapusuna haciz kondu ben eşime boşanma davası açtım fakat çekişmeli olduğu için uzun yıllar sürecek çalışıp çocuklarıma bakmamada izin vermiyor sayın cumhurbaşkanım size sesimi duyurma isteyim şudurki boşanma davaları çok uzun sürüyor kadınlara hakları verilmiyor erkeklerin yaptığı eziyetler yanlarına Kar kalıyor boşanma davaları uzadıkça kadına şiddet ve kadın cinayetlerinin önüne geçilemez bu kadar sizden yeni yasa istiyoruz boşanma davaları artık bu kadar uzamasını istemiyoruz sayın cumhurbaşkanım biz kadınız anneyiz yoktan sebeplerle yuvamızı dağıtmayız sabrederiz eyerki boşanmaya gitmişsek her şey denenmiş ve hiçbir şey değişmemiştir yüce adaletinize sığınıyoruz ve bu sorunumuzu çare istiyoruz sayın cumhurbaşkanım

T

talip yılmaz

Ziyaretci
Ben gaziantepten talip yılmaz ben hastane de çalışmak istiyorum ama diyorlar partiye git parti ilgilen miyor iş kura gidiyorum ilgilen miyor 30 tane evet oyumuz var oda böyle giderse hayıra gidiyor ihtiyacınız varsa benimde işe ihtiyacim var numaram 05426920476

E

EYUP KAYABASLIK

Ziyaretci
SAYIN CUMHUR BASKANIM R. TAYYIP ERDOGAN buyuyen guclenen calısan turkıye ıcın bır yola cıktınız bu yolda bız destekcılerınız dualarıyla ,oylarıyla yanınızda bundan emın olunuz bız sızlere ve sızın gıbı vatanına sahıp cıkanların yanındayız tıpkı 15 temmuzda nasıl sız vatan severlerın yanında olduysak yıne olacagız yanı referandumda oylarımız evet sandıkları ınsaallah patlatacagız sıze cıkmıs oldugunuz bu zorlu yolda basarılar dılerım allah yardımcınız olsun sayın cumhur baskanım saygılarımla EYUP KAYABASLIK

H

halilaykan008

Ziyaretci
Ben şanlıurfa eyyubiye belediyesine bağlı uğurlu mahlesi merkezden 10km uzaklıkta hiçbir ama hiç hizmet alamiyoruz ne alt yapı ne çöp bidonu ne yol hiç hizmet alamiyoruz niyeki ak partiliyiz bir el atmanızı rica ediyoruz isterseniz mahallenin fotolari ni gondereyim

F

fatoş

Ziyaretci
hani hastanelerden geri çevrilme yoktu sırf paramız yok diye kontrol edilmedik karaciğer sirozu tanısı konulan hastayı saatlerce bekletip gericevirdiler yazıklar olsun bezmi alem vakıf gureba hastanesine sözde vakifa bağlı

Z

ZiAyşeyaretci

Ziyaretci
saygılarımla ben ayşe yegenim Erol Anbarcı 4 adam saldırısında kendini korumak için tartışma çıkan mekandan bıçak bularak saldıranlardan birini bıçakladı bıçaklanan ve diger 3 arkadaşıda suç bizde diye dava etmediler böyleyken yegenimi kamu bırakmadı buda yetmez gibi infazınıda yaktılar sizler 4 adam saldırsa durup öldürülmenizimi beklersiniz yoksa kendinizi korurmusunuz saygı ve sevgilerimle yegenimin serbes kalmasını arz ediyorum saygılarımla Ayşe Anbarcı

Üst Alt