t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

K

Kudret

Ziyaretci
Ben ak parti üyesi kudret odabasi karabükte ikamet ediyorum ak parti uyeligimden her zman memnunum baskanimiz liderimiz her seyi dusunup ulkemiz icin calisiyor ve azmediyor bunlari goruyorum ve evet diyoruz her dediginin de arkasindayiz insallah hayirlisiyla basbakanimizla bu zor gunleri atlatacagiz ak partide devletim ve milletim adina her gorevi basarisiyla yerine getirmek icin herseyi goze alirim suanki hedefimiz evet ve evet olacak bunuda biliyorum benim icin bi gorev dusunurseniz mutlak bir sekilde goreve hazirim.bilgilerinize arz ederim.ben akpartiliyim bana is sozu verildi ama kimse ilgilenmedi sonrasinda kardemirde senelerdir muteaahhit firmalarda calistim ciktim girdim daimi bir isim olmadi ama sizden ricam yardim ci olursaniz sevinirim gercekten zor durumdayim dugunum var ve kara kara dusunurim ak bir yasam icin ak partiliyim ve her zmanda oyle yapicam. Bilgilerinize tekrar arz ederim beni yanitsiz birakmayin lütfen. Tel:05437911367

S

Sefer ekinci

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım engelli bir vatandaşı bir polis memuru tehdit edip 40 yasini gecmis ilk defa o kapiya gitmis ve kaymakamlık kapısından geri çevirilip başkalarının önünde küçük dusurulup azarlandi gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

O

once vatan

Ziyaretci
Ben sivas imranli ilcesinde toki 'çali$aniyim aylardir maa$ alamiyoruz yetkili $irket bizi birakip gitti mağduruyetimizin giderilmesini arz ederim

M

misafir

Ziyaretci
S.a sayın cumhurumiz ben adiyamandan yaziyorum haberleri izliyordum bu kadar yasak zoruma gitti acizane bi dikrim var gurbettci abilerimin evlerinde gurup gurup toplanip kollara ayrilsaniz anlatsaniz evet icin daha iyi olmazmi Allahim yar ve yardimciniz olsun dualarimiz hep sizinle ellerinizden operim.kenan sıvacı

Ş

şebnem

Ziyaretci
sayın başkanım benim adım şebnem eşim eli beş yaşında daha emekli olmasına beş sene var ve onay önce girdiği iş yeri fabrikayı toplucıkış yaptı ve seksenbeş işcinin maşını vermedi bundan doğlayıda cok magduruz o madugurlugu bir yere bırakalım olabilirdedik benim kızım ünüversite okuyor ve burs ve yurt cıkmadı ben özel yurdaverdim ondan haric bir kızım bir oglum var ve ben calışamıyorum kücük kızım ikiye gidiyor eşim her yere iş baş vurusu yapıyor adama hic kimse yaşından dolayı iş vermiyor neymiş 55 yaşında diye allah rızası icin bize bi yardımcı olun kızımın yurdunu ödeyemedik üç aydır kıım ildışında lüle burgazda ben cıldırma aşamasındayım eşim yıkıldı her kapıy yüzüne kapadıyor benim eşim sakat deyil dinc bir atam adam şu anda çöpten hurda topluyor evim kira ne olur isterseniz inan mıyorsanız gelip evime baka bilirsiniz telimiz bu 0537 988 17 75 cok acil iş yardımında bulunun lütfen

S

Sevda

Ziyaretci
Sayin.cumhurbaskanimiz.size.elazigdan.yaziyorum.kaynanamin.adina.kaynanam.emekli.vedular.icin.olan.tokiye.yazildi. ve.cikmadi.cok.uzgun.bize.yardimci.olursNiz.cok.seviniriz.

E

Engelli

Ziyaretci
Agir engelli bir kisiyim evde bakim maasi aliyorum arasira denetime gelen sincan evde bakim personeli evimizdeki dolap cekmece gibi yerleri aradilar birde sordugumuzda dalga gectiler devlet boyle istedi diye gerekli yerlere sikayetimizi iletirseniz sevinirim tel 05426528772

H

hülya İmamoğlu

Ziyaretci
Sayın Cumhur. Reyisimiz sizi çok seviyoruz Allah üzün ömürler versin Yenişehir'de. Oturuyom. Denizli'de yol çalışma bitmiyo kazılan yerler defalarca kasılıyor 38 yaşında bir bayAnım büğün arkadaşlarla sohbet ediyorduk yol probleminden dolayı partiye eleştiri var sanırsam AKP. Oy vermesinler diyemi yapıyorlar kası çalışmaları bir türlü bitmek bilmiyo bından dolayı partinin çok oy kaybedeceğini. Düşünüyorum bununla ilğili dilerim en kısa zamanda bir çözüm bulursunuz sayğı ve selamlarımı sunarım Allah sizi Başımısdan eksik etmesin

B

Burhan oskay

Ziyaretci
Sayın cumhur başkanının dikkatine adım burhan Trabzon luyum çaresizlikten size yazmak zorunda kaldım kusura bakmayın ben 3 yıl önce annemi 2yil önce eşimi 1 yıl önce babamı kaybettim iki yıl önce eşimi bir trafik kazasında kaybettim iki çocuğum muhammet 15 dogukan 11 yasin da ortada kalakaldık eşimin yapmış olduğu kazada karşı t raftan davacı oldum dava sırasında eşimin kaza gecesi eşimi an bulanlar hastaneye gittim benim arkamdan Jan darmadağın geldi ben orada olmadığım için jandarma kaza yapan aracı ifadesini aldı vrilen yanlış ifade sonucu rabor o ifadeyle ilerledi mahkeme ve bilir kişi o raporda mutabık kaldılar haklı oldumuz halde haksız duruma ďuştuk bu yemiyorum gibi kazaya karışan aracın hasar bedelini bize sikorta şirketi trafindan bize fatura edildi bu konuda çaresiz kaldığım için sizden yardım istemek zorunda kaldım yapa bilecek olduğum birşey kalmadı tek çarem siz kaldınız

A

Adıgüzel

Ziyaretci
Sayın Cumhurbaşkanımız sizler bizler icin işsiz kalmayın diye işkur üzerinden işlere yerleştiriyorsunuz cok güzel bir şey ama bu büyük firmalar özellikle fabrikalar işkur üzerinden eleman alıyorlar ve cok sayıda işkurdan olmayan kişileri baskı uygulanıyor ve bunu kanunlara uygun gibi yapmaya calışıyorlar devamlı savunma peşine ihtar yollayarak yapılıyor altı üstü kapalı tehtit baskı imza attırmaya calışıyorlar ben samsundan yazıyorum Samsunda bunu borsan kablo ve bunun gibi firmalar yapıyor ve bütün haklarımızı bitirmeye calışıyorlar inş okursunuz şimdiden cok teşekkür ettim.Allah sizi başımızdan eksik etmesin.

Üst Alt