t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

F

Fadil

Ziyaretci
Ben fadıl atak hakkari çokurca üzümlü köyönde köy korucuydom bizizi gürevden atmış lar bize tekrar güreve çaricaz silah karınızın geri verecez dediler bizde 3aydir bekliyuroz ay rica herkesin bankaya kiredileri var maduroz bizi icraya verecekler siz den ricam adaletinize siğiniyuruz bize yardım bekliyuroz be nim 5 cocok var birde engeli kızım var doromumuzu arz ederim

S

Sedat YILMAZ

Ziyaretci
Benim hak edip de ,gaspa oğradığım emekliliğimi SURİYELİLER YİYOR Cumhur başkanım ALLAHA REVANI 45 Yaşındayım TÜRKİYE CUMHURİYETİ Vatandaşıyım 30 seneden fazladır dürüst ce çalıştım 3 cocuk büyütüp kendi imkanimla kendime 1 daire bile alamadım Toki kuralarında da kanaatim hile var EVET DİYORSUNUZ Emekli olup çalışmayan yok ?

Ş

şehit kızı

Ziyaretci
Mağdur

T.C Cumhurbaşkanlığı ben şehit çocuğuyum şehit çocuğu olduğuma rağmen aylık alamıyorum çalmadığım kapı kalmadı lütfen bana yardımcı olun

Ü

Ümit

Ziyaretci
Ben kahraman marastan ümit gordeyir efendim koruyucu sınavlarına girdim koruyucu olamadm mülakatlar, güzel geçti vatana milletine hizmet etmeyi çok istiyorum efendm

Y

yaşayan ölüler

Ziyaretci
Tır şoförü olarak kendi çapında 2,3 tırı olan biriyim artık ne senet nede vergi borcu çıkıyor lastik tamirci araba bakımını karıştırmıyoruz bile Türkiye Şoförler federasyonu yatıyor başka yaptığı birşey yok bizde gün gün ölüyoruz çocuklarımıza bakamıyor duruma geldik her önüne masa koyan komisyoncu oluyor kiraları düşürüyor mazot pahalı kira olmayınca arabanın masrafı çıkmıyor küçük nakliyeci bitti noktasında sayın Cumhurbaşkanından yardım bekliyoruz muhtarlarla yaptığı toplantı gibi Şoförlerlede yapsın bizde insanız sonuçta

K

Kadir

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım ben Kahramanmaraş Göksun K.B. ovasında yazıyorum bu sene ben köy koruyuculuguna girdim benle birlikte bizim ovadan toplam 10 kişi olduk diğer ovalardan da giren oldu bizim ovadan kimseyi almadılar muhtarimiz başka ovada ve sadece kendi ovasina aldırdı torpille lütfen bu torpillere dur diyin yeter artık herkesin hakkını yiyorlar 5 senelik evliyim bu işe çok ihtiyacım vardı

T

Talip

Ziyaretci
Slmlar sayın cumhurbaşkanım size konu ile ilgi arzum olcak başkanım başkanım mersinde özel hastanerde sabıkalı suç işlemiş kişiler çalışıyor bunu için gelen hastalarimiz bu durumdan şikayet ediyor bir özel hastanede sabıkalı kişi calisirimi diyolar mesela mersin forum yaşam hastanesinde sabıkalı kişiler çok var bunuda başhekim göz yumuyor hastane çalışan larına olsun hasta kişilere olsun çok tehditler yapıyor kimsede oralı olmuyor başhekim bile hiç oralı olmuyor başkanım lütfen sizden rica ediyorum gerekenin yapılmasını istiyorum sizleri çok seviyorum başkanım lütfen başkanım saygılar sevgiler başkanım yolunuz herdaim açık olsun başkanım. ....

H

Hasan aras

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım ben engelli Bir vatandaşa olarak çalışmak istiyorum 3 çocuğum var iskura gittim ama maalesef epilepsi hastasiyim kimse çalıştırmak istemiyor Allah rızası için bir yardımcı olun biz sana hep güvendik bu konuda yardımcı olursanız sevinirim Allah razı olsun

H

Hasan ozkanli

Ziyaretci
meşgul. Etmek istiyorum şikayetim şudur ben istanbul Maltepe'de ikamet ediyorum dünyada çok uzak yakın devlet dolastım gezdim ama her yıl memleketim isparta yalvac sucullu köyünde tatilimı aileçek sucullude geçirmektedir yalniz çok büyük sorunumuz var sucullu köyü kuran kursu na 30 metre ve carşı ya 80 m mesafede ikamet ediyorum ikamet ettiğim yerde 3000 metrekare bor arsa var hazinenin bu boş alana çevre komşulardan ortalama 20 kişi buraya hayvan dışkısı atmaktsdır biz burda sinekten böcekten yakarsa v.s uyuz kaşıntı ve sokma gibi vakalar görüyoruz defalarca muhtarlığı yalvac sağlık müdür. İsparta sağlık mudurligine yazılı dilekçe telefonla ikaz hiç bir sonuç alamadık Afrika da asyada böyle yaşam yerinde hayan dışkısı yoktur dünyanın heryerinden gittim hep köy dışına taşınmıştır ben samimiyetle söylüyorum bu köyden utanıyorum koyüce misafir davet edemiyorum lütfen lütfen buna bir çare ve yardım. Edin lütfen hasanozkanli_ozsev@hotmail.com 05324110877

Üst Alt