t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

A

ALAATTİN DÖĞÜM

Ziyaretci
Askerlik nedeniyle görevimden ayrılmam

Bingöl solhan yenidal köyü kulan mezrasında güvenlik köy korucusu olarak görev yapmıştım askerlik nedeniyle görevimden ayrılmak zorunda kaldım terhis olduktan sonra başvuruda bulundum başvurum dikkate alınmadı kadromu almak istiyorum magdurum saygılarımla arz ederim.

F

Fahrettin islek

Ziyaretci
Sayin liderimiz çok çaresizim evim yıkıldı yıkılacak hiç kimseler yardımcı olmuyorlar çocuklarım enkazdalar nolursun yardım ediniz çok perişanız bingöl karliova yükarı yağmurlu küyü no 28 allah rızası için yardım ediniz geceleri yatamiyoruz korkudan hep çürümüş telefonum nolur arayiniz bir müjdeli haber veriniz 05537472671 allah aşkına yardımcı olunuz bu mesajı güren varsa tez ulaştırın sayin liderimize altı can var o enkazda perişanız yalvarırım bize yardım elinizi uzatınız

K

Kenan uysal

Ziyaretci
Gönüllü olarak suriyeye gitmek istiyorum yoksa gacak olarak giderim lütfen bana bu numaradan 05382517223 mesaj atın

R

ramazan yıldız

Ziyaretci
Ramazan yıldız malatya ili pütürge ilçesi örencik mah murgar sok ikamet ediyorum evli üç çocuk babasıyım geçimimi köyde yumye çalışarak sağlıyorum koy korucusu alımında benim hayatta karşıma çıkacak en büyük şanstı ve evraklarımı tamamlayıp katıldım 86 puanla 3.oldum sonuç yine dayısı olan kazandı bana seve yapacağım ve gerktiğinde seve seve canımı vereceğim gk gorevini vermediler gerekenin yapılmasını affınıza sığınarak arz ederim geçimim için benim ve çocuklarımın ihtiyacı var

S

Sadık Tufan

Ziyaretci
Ben Ankara Etimesgutda Yaşayan Bir Vatandaşim Evliyim Ailem Var Ama Geçinemiyorum Sıkıntılarım Olduğundan Dolayi Kredi Çektim Bankalardan Çok Zor Durumdayim Evimde Gazim Yok Yardim Etmenizi Rica Ediyorum GERİ Dönüş Yaparsaniz Sevinirim Yapmazsanizda Canlar Bir Olsun Yeter Saygilarimla

I

isil uslu

Ziyaretci
ben antalyada yasiyorum on bir aylik bebeklerim var muratpasa belediyesine bagliyiz yardim istedim once hayir dedi sonra bimer aradim savul onlar ilgilendi ama tekrar ona ragmen bise yapilmadi sayin cumhur baskanimdan ricam cocuklarim icin bez ve mama yardimi yapilmasini istiyorum gerekli her yere basvurdum bir sonuc alamadim en son carem sizsiniz

Y

Yusuf

Ziyaretci
Ben DENİZLİDE oturuyorum kesinlikle belediye başkanımız değiştiğinden beri perişaniz bütün yollar çok kötü ve denizli halkı hepsi şimdiki başkanımız büyük şehir belediye başkanı OSMAN ZOLAN dan şikayetçidir ve bi türlü yol çalışmaları bitmiyor ve ben bu yol çalışması yüzünden ailemle ölümden döndük nolur artık buna bi çare bulun başkanım saygılarımla.

O

omer

Ziyaretci
Sayın cumhur başkanım ben kpss de 65. 33 aldım gaziantep büyük şehir belediyesi lise mezunu adam alıyor ben işsizim sizden ricam benide bir işe koyun işe çok ihtiyacım var ama hiç bir yerde referansım yok
Ben ak parti kurulduğu ğünden beri üyeyim ve yüzlerce oy topladım chp oy başına on bin verirken bile biz oyumuzu satmadık partimizi bırakmadık yaşımız ilerliyo bu kaçıncı yazmam ama hiç cevap vermiyorsunuz

N

nebiogullari

Ziyaretci
Sayin cumhurbaşkanım ben aydın çelik biz genç isletmeciyiz orman işleri hizmeti veriyoruz şirketim var ama yeni olduğumuz için matiyatim yok bizde gosgep başvurusu yaptık herkese destek çıktı bir bize çıkmadı sizden ricam bu konuya el atmanız rica ediyorum sirketin adı nebiogullari orman işleri insaat nakliye ticaret Ltd şti adres Mansurdede Mah no 28/4 merkez Karaman saygılarimi sunarım

T

TAKİPCİ

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım saygı eder ellerinizden öperim hürmetlerimi sunarım allahtan iyi olmanızı dilerim sayın cumhuerbaşkanım evimiz kira4 aydır ödüyemedik
sayın cumhurbaşkanın dügünümüz var ama etmeye etmeye gücümüz yok sizden bu iki seveni kavuşturmanız için yardım istiyorum hayırlı nbir iş bozulacak ama yüregim bu işin bozulmasına razı degil. Sizinde razı olmaz hemde iki seveni kavuşturmak sevaptır ama hayırlı bir iş bozulmak üzere kredi alamıyorum kredi notum düşük diye sizden allah rızası rahmeti bereketi hürmeti için maddi para yardımı istiyorum lütfen allah rızası için yüregim her gün yanıyor hayırlı bir iş bozulacak diye sayın cumhurbaşkanı hicmi yardım sever yok şu ülkede ne allah rızası için cayın cumhurbaşkanı saygılarımla

Üst Alt