t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

F

Faretin

Ziyaretci
Sayin cumhurbaşkanimda randuvu talebi ben şu an altı nufusumla enkaz altındayim eski taşduvarlı evin altındayim heran yıkılıyor durumum yok iki ürencim var gecinemiyorum bana yardım elinizi uzatın sayin liderimiz ben çalışamiyorum rahatsızım belimden bize yardım et sayin başkanım evim yıkık heran çüker başımıza nolur allah aşkına yardım edin ben fahrettin islek bingöl karliova yükarü yağmurlu küyündeyim

A

Adem

Ziyaretci
Necip selvi beni arayarak araba aldım dedi ve çalışmadığı söyledi ben arabasını çekmek istedi ve ben çekmedim o sırada sinirlenip telefon dan tehtitler edip annem gilin eve geldi o sırada 63 yaşındaki anneme 29 yasin daki ablama bıçak çekip park halin deki araba koşup arabami depmeledi o sıra da annem gil evin kapısını kapattı ve koşarak gelip annem gilin kapıyı depmeledi ve 155 polis ihbar ettim ve olay yerine polis 45 dakikada geldi ve ardın sıra bana telefona tehtitler mesaj zi yazdı ve olay yeri inceleme geldi arabadaki ayakkabı izleri ve evin kapıdaki ayak izleri aldı tutanak tuttu ve necip selvi denen şahısın karakol ikin sonra ifadeye cagirdi ve serbet birakti ve halen tehtitler ler söylüyor Konya Karatay kuru başı karakolun u bu yüzden şikayette bulunuyorum ve bayan a bıçak çekme ve arabama gasp ta bulundu bu suçlu bu işleyerek serbet kalıyor kanunda kadın hakları ve gapszin konunda suçu yokmuş bu nasıl adalet sayın cumhurbaşkanım gerin incelemesini arz ederim

H

Halit

Ziyaretci
oğlum fırat kalkanı harekatinda ülkemiz ve ulusumuz adına vatani görevini gururla ve başarıyla tamamlanmıştır oğlum operasyonda yaralandı ve şuanda da rahat hareket edemiyor tehris oldu ve bu vatan evladına neden gazilik onur unvanı verilmedi gaziliginde derecesi varmış yani illeki bir bacağının kopması yada kolunun kopmasımı lazım gazilik unvanını alması için sayın cumhur baskanimiza soruyorum gereğinin yapılmasını arz ediyorum 05326801786

F

fatma

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım mersin korukent mahkeme toki evlerinde f/gibi 6/b de oturuyorum 2 çocuğum var 1 tane daha olacak biraz borçlarımı fazla bize yardım etmenizi rica ediyorum kızım orta sonda kursa gönderemedim çocuklarım için cumhurbaşkanım yardım istiyorum

F

Fahretin islek

Ziyaretci
Sayin cumhurbaşkanım allah yar ve yardımcınız olsun amin sayin başkanımız ben çok mahdurum evim yıkık enkaz eski taşduvarlıdır altı nufusumla heran çüker başımıza nolur başkanımız bize yardım ediniz çok zordayiz iki ürencim var zor geçiniyorum çok borcumvar neyapim bilmiyorum bizi ancak siz kurtarırsınız bu enkazdan duvarı çoğu yıkılmış yardım ediniz allah rızası için yardım elinizi uzatın heran enkaz altından can vereceğiz sayin kıymetli ve değerli paşamız başkanımız sizi seviyoruz allah sizi başımızdan eksik etmesin inşalah haberinizi bekliyorum paşam

S

sukur

Ziyaretci
Sayin saygi deger cumhurbaskanim senden son derece memnunuz bu zamana kadar senin dogrundada yanlisindada arkanda durup destekledik.bizler bir taseronuz inan ki gecinemiyoruz cocuklarin istediklerini alamiyoruz kiralar pahali hayat pahali ver su kadroyu iyibir zam ver bizleride rahatlat bosbos konusanlarida yapamaz diyip su moralimizi bozanlarida sustur artik.Dayanacak gucumuz inan ki kalmadi...

F

Fahrettin islek

Ziyaretci
Sayin cumhurbaşksnımız evim yıkıldı yıkılacak bize yardım ediniz yoksa ailemi kaybetmek üzereyim nolur bu mesajımı gürenler doyursunlar nolur es geçmeyiniz çok zordayiz dardayiz allah aşkına yardım ediniz çok mahdurum sene ikibin birden trafik kazasını geçirdim çalışamiyorum ailem çok zordurumdadır çok dilekçe yoladım ama hiç biri geri gelmedi nolursunuz evim enkaz eski taşduvarlıdır heran çüker alah rızası için yardımcı olunuz

F

Fahrettin islek

Ziyaretci
Sayin başkanımız biz zordurumdayiz hemde çok zordayiz bize yardımcı olunuz allah rızası için perişan durumdayiz bingöl karliova yükarı yağmurlu küyü nde yaşiyoruz bizim hayatımızı mahveden akparti encimeniydi bingöl halifan köyün encimenidir adı ahmet tatlı bize süz verdi evinizi yaparım dedi beni onmilyar borç altına koydu ve telefonumada cevap vermiyodu ben ağladım perişan eti beni şimdi milet borcunu istiyorlar bizden neyapalım şaşırdık kaldık bize dediki subasamağınızı yapın bende size ev malzemeyi verecem oencimen dedi ve hayatımızı karartı giti sayin başkanımız liderimiz ancak siz bize yardım edersiniz çocuklarım enkazdadır bu mesaj ağliyarak yaziyorum allah aşkına yardım ediniz çok değerli liderimiz recep tayip erdoğan allah sizi korusun amin yarabim

V

veli ceven

Ziyaretci
Sayın başbakanım çocuğu olmayanlara sağlık bakanlığı desteği istiyoruz gereğinin yapılaması na arz ederim

F

Fatih

Ziyaretci
Selamunaleyküm sayın reisim ben kocaelidrn fatih turit maddi durumum iyi degil oglum asker ikiz cocugu var evimin durumu iyi degil çatısı yok su akıtıyor ev tadilat istiyor sizin bu yogunlugunuzda yük oldugum için şimdiden çok özürdilerim hakkınızı helal edin yardımcı olursanız minnettar olrum ellerinizden öperim iletişim 05312823410

Üst Alt