t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

H

Hikmet yanık

Ziyaretci
Selamun aleykum sn. CumhurBaşkanım,
Ben bursa/Osmangazi tuna mah. Can çıkmazı no:12 de oturuyorum. 27/06/2016 size durumunu arz etmiştim. Evim kiradir biz size 15 temmuzda destek verdiğimiz gibi sizde bu millete yardim ederseniz çok müstesna geçer ayrıca durumum çok kotu mekanimi kapattim bazi sebeplerden dolayı . ilçeye de gidip yardim talep ettik bi cevap gelmedi o yüzden sikayetciyiz sizden talebim bir ev sahibi ve maddi yönden biraz yardim taksitle bir ev ayda 100 TL ilk bir taksit istiyorum

İ

İshak DEMİR

Ziyaretci
Şahin cuhurbaskanim,
Biz BURSA/Osmangazi soğanlı kentsel dönüşümde benim 5 katli evim var bir daire bile alamiyorum sn. CUMHURBAŞKANİM
Mağduruz gereğinin yapilmasini arz ederim .

H

Hikmet yanık

Ziyaretci
Baskanim ev ben hikmet yanık ,
Sn. Cunhurbaskanim daha öncede yazdim dükkân,fatura,ev kirasi gibi borclarimi oduyemiyorum sizden acil bir ricam var sn. Cmhurumuz bana aylik 250 TL ye bir ev istiyorum lütfen çok sıkışık durumdayim cocumu kreşe vericem veremuyorum gereğinin yapilmasini arz ederim

Y

Yeter kale

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım çocuklarım için evet cumhurbaşkanım sizden bir mazuratım var benim 70yaşında bir Annem Var çapa tıp fakültesi götürmek istiyorum ama yoğunluktan götüremiyoruz çok sancı sızı ağrısından artık uyuyamıyor bizde annemin feryadından dayanamıyorum nolur bize yardımcı olun cumhurbaşkanım Allah seni başımızdan eksik etmesin Sen garibanların duasıyla ordasın Cumhurbaşkanım

Z

zhr1961

Ziyaretci
Sayın Cumhurbaşkanlığına

Annem geçen sene 1 aralık 2015 kalça kemiğinden ameliyat olmuştu.10 Aralık 2016 da yine kalça kemiğine konan platinin kırılması sebebiyle ki hiç düşmemiştir.Ameliyat sebebiyle Bağcılar eğitim araştırma hastanesi İstanbul da 3 gün önce yatışı olup yoğun bakımda yer yok diyerek ameliyatı olmamıştır.167 numaralı odada yatmaktadır ortopedi kısmında .Adı Fatma Gülşendir.Yalı 83 olup büyük acı çekmektedir.BBacağıda şişmiş durumdadır.

A

Aydin

Ziyaretci
Sayin Cumhurbaskanim benim adim Aydin uyar. Ben sizden yardim istiyorum babam kanser hastasi ve iki cocuk babasiyim maddi durumdan cok zor durumdayim sizden baska sahip cikanimiz yok yalvariyorum bana yardin edin ellerinizden operim saygilarimi sunarim

H

hasan karacabay

Ziyaretci
Say in cumhurbaskanim bn yozgat kadisehri yakacik mah.yasamaktayim tmo.ofisnde.guvenlikci.olarak.calismaktayim 3senedir.kapatilma.ihtimali.dolayisndan.isiz.kalabilirim..babam.seker.ve.kut.hastasi.emeklidegil.annem.bel.fitigi.hatasi.amaliyat.oldu.kardesim.18.yA sinda zihinsel.ve.fiziksel.ozurlu.szden.yardim.istiyoruz.sayin.cumhurbaskanim.saygi.ve.sevgidileklerimizi.sunuyorum.kib.aeo..05443834666.

K

Kevser

Ziyaretci
Sayın Cumhurbaşkanım Samsun Çarşamba ilçesinden yazıyorum Dün bir mağduriyetmiz sorunumuz oldu annemi hastaneye götürdük ama ilaçlarını yazdıramadım babam 2004 yılında Tarım Kredi kooperatifine üye olmuş bağkur ödeme günü bittiği halde tekrar Bağkurlu yapmışlar ve dörtyıldır babama hiçbir şekilde uyarı gelmemiş ve 12 milyar ceza geldi ve kapandı Babam hiçbir şekilde sağlıktan yararlanamıyor babam Samsun Çarşamba ilçesinde bugün işlemlerle uğraşıyorum ama sonuç alamadı ve tek umudum Sizsiniz babamın bu parayı ödeme gücü yok Babamın adı Hasan Yüksel ilgilenirsemiz çok seviniriz çok mutlu oluruz Babam da ayrıca kalp hastası Saygılarımla

Z

Ziyaretci.19

Ziyaretci
Bir yildir evliyim 've ayni zamanda issizim is istiyorum bn nihat kose corum saygilar 05059706914

Üst Alt