t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

I

Ibrahim demir

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım benim genel sigortalı yapmışsınız ama ben bu sigorta ödemeye gücüm yok 05535394846 arz ederim

F

FURKAN KARA

Ziyaretci
Yüce ALLAH ın yarattığı bütün güzellikleri ,insanları ALLAH için ve inançım gereği sevmekteyim .Hiçbir şekilde hak etmediğim ve kabul edilemeyecek haksızlıklara maruz kalmaktayım.Kimseye kötülük yapmak,saldırmak,kimsenin günahını almak gibi bir amaçım,düşüncem yoktur.Türkü de ,Kürdü de ,Aleviyi de ,romanı da ,arabıda Allah için ,inançım gereği sevmekteyim .Osmanlı'yada ,cumhuriyet'ede,Atatürke de ,İslam'a milli,manevi değerlerimize düşmanlığım yoktur.Vatan sevgisi imandandır ilkesini benimsemiş bir müslümanım .Bir karıncayı dahi inçitmekten korkan birisiyim .İnsanoğlunun birlikle,sevgiyle,imanla kurtuluşa ereceğinin düşüncesindeyim.Bana koro halinde saldıranlara karşı ,benim ALLAH tan başka kimsem yoktur.Malesef komplolara ,kumpaslara maruz kalmaktayım.Beni itibarsızlaştırmaya çalışanlar yanlış yoldadır.Benim telefonumu kullanarak beni itibarsızlaştırmak isteyenler yanlıştadır,gaflettedir.Ben insanlar içinde itibarsızlaşmam önemli değildir ,benim ALLAH katında itibarım olsun yeter .İyi niyetli kişileri tenzi ederek uğradığım haksızlıkları arz etmek istiyorum .Pan lojistik ,men guard şirketlerinde çalıştığım süre içerisinde yemeğime ilaç katılmıştır .Eubsa türkey şirketinde çalışan kişiler tarafından e -devlet şifrem istenmiştir .Kötülerin ,iyileri diş bilmemesi için suçluların hak ettiği cezayı almasını rica ederim .Saygı ve sevgilerimle

M

mustafa TAGAL

Ziyaretci
Is istiyorum uzun zamandan beri calismiyorum issizim acil ise ihtiyacim var saygilarimla

Z

Ziyaretci olsun

Ziyaretci
Ben inşaat işçisiyim inşaatta çalışırken sikortam var kış döneminde kendim yatırmak istiyorum buna kolaylık salanmasını istiyorum

E

erdalaksay

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım niye Mem nin sahibi haydar başı dinleyipte mem ni uygulamıyorsunuz bakın putin her fırsatta haydar baş tan ve mem den yararlanıyor bunuda kimseden saklamıyor size de tavsiye ettiğinden hiç şüphem yok lütfen bu milleti mem nen layık olduğu yerlere getirin biliyorum kolay değil ama dünya da ölümden başka herşeyi çaresi var diyor peygamber efendimiz sav sevgi ve saygılarımı sunarım

Z

ZENEP BAZLAMACI

Ziyaretci
Konya Meram Toki gödene Mahallesi bizim kapıcı paraları altında ortak gider diye birsürü paralar alınıyor aidat giderleri çok fazla alınıyor şikayetçiyim şikayetciyim

Y

yusuf

Ziyaretci
efendim sayin buyuklerim saygilar sevgiler hayirli gunler 3yillik bir evlilim var.
deniz isiyle ugrasiyorum sariyer rumelikavaginda oturuyoru 20gundur denize cikamiyorum bitane oglum var yuvam dagildi esim anasinn evine gitti mafoldum ben de anamin evinde yasamaya calisiyorum harama hic gitmedim zorda kalinca ben
cumhurbaskanimizi
ruyamda gordum seytan la beraber agliyodum
baskanimiz cikti heryer bembeyaz oldu korkma artik onun dediklerini yapmadin dedi yapmicam benim benim baskanim basbakanim cumhurbaskanim zor durumda olan ALLAHINkullarina yardim edicagina inaniyorum
hepinizden ALLAH razi olsun zamaninizi aldim kusura bakmayin
yusuf
onar
05398873098
ist. sariyer. rumelikavagi yusuf onar
19382223976

M

Mehmet şahin

Ziyaretci
2010 nisan ayından bu yana süren çocuklarımın mahkemesi 2013 yılında yargıtay gitti o günden bu yana kadar cevap gelmedi suçlular elini kolunu sallayarak gezmekte çocukların arkasında durulduğu söyleniyor ama öyle değilmiş çocukların davası 7 sene sürüyorsa adalet kalmamış demektir bu yüzden size bu mesajı gönder dim gereğinin yapılmasını istiyorum

T

TUĞRUL

Ziyaretci
S.a ÖTV ler yakıtlar beni ve çevremdekilerin yakınma konusu asgari maaşlar ćok az 2006 model bir hafif ticari araç var buna 660 tl gbi bir vergi ödemem gerekiyor bun BRAZ daha iyileştirir cüüzi miktara çekilmesini rica ediyorum ben şahsen bir halk olarak vergi v.s çok zorlanıyorum teşekkürler

G

Gariban

Ziyaretci
Sn.C.baskanim.ben kaynak holding bünyesinde bereket yemek Üçevler Fatih koleji (Mahir ayabak şehit i.hatip ortaokulu)aşçı olarak 2013/2016 tarihleri arasında aşçı olarak çalıştım.tazminat haklarımızı gerek İst.defterdarlik, gerek tmsfye dilekçeler verdim.en nihayetinde tmsfden gelen yazı ile haklarımızı kaynak holding bünyesinde arayın dediler fakat. Bir netice alamadım.4 çocuk babasiyim,3 çocuğum okula gidiyor.issizim.bana bir büyüğüm olarak yardım edin,benim gibi bir çok arkadaşım var saygılar.Allah hepimizin yardımcısı olsun.saygilarimla hürmetler.ersal kara.tel 05452705257b.evler Kocasinan İstanbul

Üst Alt