t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

H

Hamide aktas

Ziyaretci
Arakandaki muslumanlari sayın cumhurbaşkanimiz turkirye ye getirsin onlarada yer vardır bu güzel vatanda

U

Ugur aylanc

Ziyaretci
Sayin cumhurbaskanim Recep Tayyip Erdogan benim dilegim evlenmek siz kizlari okutali beridir kiz bulamiyoruz . Hepsi okuyor kimse evlenmek istemiyor . Yada dusunmuyor . Isimiz gucumuz var cok sukur ama evlememiyoruz gencler bu durumdan muzdarip. Siz 4 cocuk diyosunuz ama biz evlenemiyoruzki kiz yok hepsi okuyor yada dusunmuyor bu konuyla ilgilenirseniz Turk gencligine buyuk fayda saglarsiniz tesekkur ederim saygilarimla .

A

Aytekin söğut

Ziyaretci
Sayın cumhurbaskan im yeter artık bu gidişe bir dur deyin bu zamana kadar verdiğimiz sehitler yetmedimi artık canimiza tak dedi .verin emri yanacaksa yansın dünya azdan az çoktan cok gider ya devlet başa ya kuzgun lese.Ben doğuda komando olarak görev yaptım alın tekrar beni baglayin üzerime bombaları gönderin ********lerin yuvasıni kampını başına yikiyim.yeter artık yeter şehitler ölmez vatan bölünmez ama bu sözü hergun söylemekten gına geldi ya oleceksek hep beraber olelim yada bu dünyaya türk ün türk lügün be olduğunu gosterelim...

Y

Ykk

Ziyaretci
Avrupada yaşayıp Türkiye'yi kötüleyenler var yürüyüşlere katılanlar var bunların tesbit edilip vatandaşlıktan çıkarılmasını ve Türkiye ye girmesinin önlenmesini arz ederim saygılarımla

N

Nusret

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım ben nusret yılmaz okur yazarım pek yok ama yinede sizden bi ricam var bu son şehit haberlerden sonra artık yaşamanın bi anlamı kalmadı benden kardeşlerimin yanında yer almak istiyorum banada bi görev verin ne olursun ben aslen Van Muradiye liyim ama şimdi afyon dinar da oturuyorum

M

Mehmet emin

Ziyaretci
Sayin cumhur başkanım öncelikle elerinizden öpüyorum saygılarımı sunuyorum RABIM sizleri başımızdan eksik etmesin devletimize miletimize zeval vermesin son zamanlarda yaşanan olaylardan miletce çok etkileniyor biz 2 esnaf ardaşız ben mobilya ustasiyim ardaşım Demirci ustası acizane fikrimiz sizde uygun görürseniz gönülü olarak askerlik yapmayı istiyoruz elimizden geldiyikadar bu terör belasına durdemek için vatanımıza faydali birer birey olarak dükkana mızı kapatıp savaşmaya hazırız biz büyüklerimizden bunu öğrendik vatan nolmasa namus olmaz bizler vatan namus din bayrak uğruna canvermeye hazırız elerinizden öper cevabını bekleriz

F

FURKAN KAMALI

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım ben adana kozan'dan yazıyorum ortopedik engelliyim imamhatip lisesinde ogrenciyim .biz ailecek ak partiliyiz baskanlik sistemini sonuna kadar destekliyoruz .bizim bi sıkıntımız var efendim yollarimiz cok bozuk malum belediye yollarinizi yapacagiz dediler ama ne gelen var ne giden .tasimali sistemle gidiyoruz ama çok zorlaniyoruz .1 km yol yürüyoruz ben engelliyim çok zorlaniyorum sizden arz ediyorum sayincumhurbaskanim durumumuz da kötü ellerimizle kazma kürek yol yapmaya calisiyoruz geregini arz ve rica ederim efendim

Üst Alt