t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

M

Murat

Ziyaretci
Sayın cumhur başkanım ismim murat tekin kastamonuluyum izmirde yaşıyorum babamız zamanında gelmiş mesleyim oto boyacılığı efendim sizi aramanın sebebi ben hastayım karaciğer sirozuyum hepatit b nedeni ile siroz oldum rahmetli babamda bu hastalıktan öldü efendim çok kötüyüm artık dayanamıyorum ağrılar sızılar çok acı çekiyorum sigortam yok çalışamıyorum da eskiden çalışırdım artık yıprandım bir oğlum var onu bu vatana feda ederim ben askerde komando idim sonra özel harakatçı oldum onuda bu şekilde yetiştirmek isterim efendim onlara bakamıyorum evim kira bu dünyada bir dikili ağacın yok bu hastalık beni alacak sizden isteyim bana yardım edin oğlum rahat okusun benim gibi acılar çekmesın ben babası olarak ona bakacak gücü bulamıyorum eşim benden sonra kimseye muhtaç olmasın efendim o mübarek ellerinizden öperim bu garibe o mübarek ellerinizi uzatın sayın başkanım saygılarımla murat tekin 05511185620

İ

İnşaatçı

Ziyaretci
Türkiyede neden inşaatçılar için bir düzenleme yok neden şantiyelere denetleme yapılmıyo neden sağlık bakanlığı denetleme yapmıyo işe başlıyosun 3 ay sonra maaşını anca alabiliyosun iş güvenliği sıfır tazminat vermemek için şirketler giriş çıkış yapıyo neden denetlenmiyo agi paralarına el konuyo kimse sesini çıkarmıyo ne ne yapalım isyanmı edelim ssk ya şikayet ediyoruz adamlarda hiç bir icraat yok bu nedir abi biz inşaatçılar türkiye cumhuriyeti vatandaşı değilmiyiz bizi insan yerine koymuyolar işe giriyosun adam önce iş diyo sen düşmüşsün ölmüşsün kimin umrunda yeterki adamlara metraj ver şantıyelere denetleme gelmesi şart artık bizide bi insan yerine koyun ...

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Sn cumhurbaşkanım o mübarek ellerinizden öperim Allah sizi başımızdan eksik etmesin sn cumhurbaşkanım adım huseyin sevran Özbek Özel bir site te güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum benim size bahsedeceğim konu mersin büyük şehir belediyesi ne guvenlik olarak başvurusu yaptım ama alınmadım ben inanıyorum bu seçimlerde orası artık bizim AKP ve insallah bu mersini alırız zaten burdan tahmin ettiğim oy yüzdesi % 40

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Adıyaman da sürücü kurslarında ki yarım otobüsler eski olduğu için direksiyon sınavında kalıyoruz lütfen müdahil edin

A

aliko dur

Ziyaretci
sayın başkanım ben özürlü bir vatandaşım hükümetimiz özürlülerle çok ilgileniyordu son zamanlarda adımız dahi anılmıyor diye arkadaşlar şikayet ediyor ülkemizde on milyon özürlünün olduğunu düşünürsek epey oy yapıyor biz özürlüler üç aydan üç aya bin tl alıyoruz mümkünse bunu aydan aya yapılsa ülkemizdeki özürlü oyların hepsi ak partiye geleceğine inanıyorum saygılarımla arz ederim

Z

Ziyaretcimuhtar

Ziyaretci
Saygıdeğer cumhurbaşkanım ben kahramankazan fethiye mahalle muhtariyım fethiye mahalle camiimiz 1894 tarihli tarihi eserler koruma kurulu tarafından korunmasi gereken eserler kapsamındadır ancak ankara büyukşehir ve kazan belediyesine yazılı sözlü müracatlarımız çabalarımız sonuçsuz kaldı çevre düzenlemesi ve yollarının asfalt islerini yaptıramadık sizlere bu sorunu yazma gereği duyduk yardımcı olursanız duacı oluruz saygılarımızla Allaha emanet olunuz.

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
1.400 maaş alıyorum yetmiyor yarın öbür gün evlencem asgari ücrete zam yapmayın bu dünyada devlet olarak cok iyi dualar alıyonuz emin zate Allah fırsat vermez .

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Reis Rte büyük bir süikast planlanıyor bana bir şekilde ulaşın tel No facenin başında yazılı face haydar bayırbucak dagdan indim hataydayım bana ulaşın

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Ben burdan anlıyorumkı kımse buyuksehır baskanına kucuk beledıye baskanına ulasamıyo galıba ufak defek sorunları cumhurbaskanına ınternetten yazıyolar buyuk sehır baskanları halleder bu yazdıgınız sorunları ulke sorununu ekonomıde olan sorunu ve daha ıyı bır gelecek nasıl olur mılletımıze bu feto denen terorıstler asılacakmı ıdam cıkarmı ve meclısten gecmese mıllete cıkın dedıgınde cıkan mıllete son kararı sorulurmu ben ınankı ole sorunlarla karsılastumkı ımam hatıplıyım okumak zordu darbede gordumkı devletı devlet yapan o koltuklar degıl mılletmıs cumhurbaskanımızı ben ımamhatıp te okurken cezaevıne ugurladık tebessumle mıllete donup gıttı pekı sorarım cumhurbaskanıda ınsan o kıme gıtsın sıkayetını anlatsın yanlız kaldım desın allahtan baska yardım edenı yok kerbelada hz huseyını yanlız bırakanlardan olmadık darbede sahıp cıktık yanında olduk uzun adamın sen yuru mıllet koltuk deynegınde olur yeterkı yoruldum deme cumhurbaskanım dedıgınız gıbı allah yar ve yardımcınız olsun fetoyu nufustan sılın sehıtler rahat uyusun ıns

Üst Alt