t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

Z

ziyaretçi

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım öncelikle Allah sizi başımızdan eksik etmesin.Size bunları anlatarak vaktinizi almak istemem ama babaannemden dinlediğim bir rüya ile anlatacağımı bilmenizi isterim.Bir zamanlar rahmetli dedemle ninem tartışmışlar nedeni ise dedemin sizin fanınız olması ve siyaset konuşmak için sürekli evde durmaması tabi bu bir zaman için olmaması gereken birşeydi.Ninem de rahmetli dedemi korumak için onunla karşı karşıya kalır.Nineme rüyasında 3 ihlas Tayyip diye seslenilmiş ve ninem ertesi gün mahalleyi toplayıp sana oy vermeye gitmişler.Demem o ki cumhurbaşkanımız sizin başa gelmaniz nineme ayan olmuş önceden.

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Akyazı belediye başkanı

Sayın cumhurbaşkanım. Allah rızası için Belediye başkanımız Hasan akçanı görevden ALIN Yolumuz yok Hep çukur dolu yollarımız berbat bir durumda Allah aşkına bu işe bir çözüm bulalım AKP bu yüzden oy bile kaybedecek diye düşünüyorum. Herzaman halk millet olarak arkanızdayız lütfen bir çözüm bulalım

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Merhaba sayın cumhurbaşkanımıza inşallah ulaşır ttnet halktan haksız kazanç elde etmeye çalışıyor ve halkımızdan gariban olan ve dava açamayacak kişilere fatura çılarıp ödemeyincede icraya veriyor halkı zora sokuyorlar bu konu ile birileri ilgilenirse çok sevinirim şimdiden ilginize çok teşekkür ederim.

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım
5 senedir nafaka ödüyorum ama ödüyecek dürumum kalmadı neden nafakalar da hapıs cezası kalkmıyor
saygılarımla

H

hakan etkesen

Ziyaretci
Sn. Tayyip Erdoğan bu Her ay 50 milyon gelir testi sağlık için aldığınız parayı neden işi gücü olmayan kişiden alıyonuz benim babamın bir ev bir 150 milyarlık dükkaňı evde 150 milyar artı maaşı var bu parayı neden benden alıyonuz. Beni babam dünya ya getirdi renginden alıp fakire verecenıze fakirden alıp zengine veriyonuz .2800 milyar borcum olmuş devlete zengin olsam ödeyim ben fakirim ailemin yanında yaşıyorum diye bissürü borcum oldu babamdan bu parayı alsanız devlet benim sağlımı düşünmüş derim bu parayı bu çocuğu dünya ya babası getirdi deyip ondan tahsil edin Tayyip abi yanlış yapıyon ben kendimi senin yerine koyuyorum sen beni kendin yerine koymuyon Tayyip abi beni bi ara 0535 781 6650

Ü

ünal turan

Ziyaretci
Ben sakarya karasuda oturuyuırum ben akpartili olarak mehmetden şikayetçiyim benim babam akparti üyesi bizim araba kurşunlandı ve bunun üstünü kapattılar mehmet ispiroglu istifasını istiyorum karasu nun halini bir zat gelip görmenizi istiyorum saygılarımla ellerinizden öperim.

K

Kemal șahin

Ziyaretci
Selam cumuh bașkanım ben açık konișim ilk dönem refah partisine oy verdim1996 sonra sizi içeri atlar biz ziyarete bile geldik arkadașlarla sonra size oy atım sonra açılım deyince pișman oldum șimdi en doğru şunu yaptınız öl de ölürüm vatanımız için ben mhp li yim ben 3 çocuğum var astek corumluyum eșim karadeniz li türkiș do&ko firmasında calșyom t h y yoları firmasının yemek bölümünde yüklemeliyim bizi zorumlu 16 sat calștryolar calșmasak ișten çıkarırız diyolar ve tazminat vermiyolar hit makemede ara diyolar sayın bașkanım hayatım boyunca hep duva etim ilkokul mezunuyum bir güzel iș verirseniz size duva ederim

A

Ayhan KOPARAN

Ziyaretci
Sayın Cumhurbaşkanım,
Maliye Bakanlığı bünyesinde İstanbul,İzmir,Burdur ve kütahya illerinde görev yapmakta iken müstafi sayılmam nedeniyle ve görmüş olduğum maddi ve manevi zararlardan dolayı tam yargıda devam eden davalarımdan dolayı şu anda bulundugum izmir ilinde yasal başvurularımı yapamamaktayım ve zorlanmaktayım kurumlarda ve ikametgahımda çeşitli zorluklar yaşamaktayım ve hepsinin üstü kapatılmakta can güvenliğim yok.İletişimim yok çeşitli şekilde çeşitli baskı var.Hiçbir şekilde ilğilenilmiyorum gerekli önlemin alınmasını saygılarıla arz ederim.

I

iha

Ziyaretci
özel çocukanneleri

Sayın cumhurbaşkanım bakıma muhtaç çocukların anneleride aynı o çocuklar gibi hayatları kısıtlı durumda o yüzden bu annelerinde emekli olacakları zaman malüllük durumundan yararlanması için lütfen araştırmalar yaptırın.inanın bu anneler de malül durumdalar malülen emekli olmalarının yolu açılırsa çok büyük sevaba girersiniz.sizi çokseviyoruz allah sizden razı olsun çoook işler yaptınız allah sizi başımızdan eksik etmesin.amin.(malüller 2800 iş günüyle emekli oluyor diye biliyorum)

O

osman başar

Ziyaretci
sayın cumhurbaşkanım ben osman başar size olan sevgimizden dolayı 2007 de millet vekil aday adayı oldum nasip değilmiş olmadı konyada yaşıyorum Selçukluda evi 2 katlı imarlı ve kat mülkiyetlidir etrafı yüksek kat ile domuştur yaklaşık 80 000 m2 alan içerisinde 120 ye yakın insan yaşamaktadır Selçuklu belediyesi buraya pazar yeri sosyal tesis yapacağım diye istimlak etmektedir 800 metre ileriye pazar yeri ayırmış ve cadde üzerinde 30ile 40 m2 yer ayırmıştır buralara neden yapmıyor da bizlerin elinden arsalarımızı alıyorlar yasal süreç 5 yıl diyebiliyorum 5 yıl sonra buraları kendi veye meclis üyeleri yandaşı olan firmalara verecekler allah rızası için ya yerimizde kata versinler yada hiç dokunmasınlar her yıl yapılan anketlerde ne sy tahir akyüregi nede sy ibramim ugur altay beyi istemediğimi söyledim yanlarına gitmeye kalkın görüştürmezler belediye başkanın halkın içinde olmalı mahhalle mahalle gezmeli sorunları çözmeli milleti madur etmemeli ki partimize laf söyletmemeli belki bir danışman arkadaş okuyacak ama yinede sizlerden özür dilerim

Üst Alt