t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

T

Tarkan karanfil

Ziyaretci
Meraba ben Tarkan karanfil Çanakkale nin yenice ilçesinde oturuyorum engelliyim iş bulamıyorum 100/55 engelli raporum var kimse bana iş vermiyor yardımcı olun bana
Allah rızası için zor geciniyoruz babamla 2 mız yaşıyoruz
05459545012

A

Aydınkaraman

Ziyaretci
BAŞKAN ım ssk.dilekce verdim askerlik borçlanması yap ode emeklisin dediler kredi çektim odedim fakat daha sonra çalıştığım firma hayalini gerçek mi diye araştırma ya almış lar 4 aydır bekliyorum ne zaman sure belli deil diyor lar zor durumda yım bu firmanın şubelerinde vardı calişanlarida anlamadım Kredi borcum var başkan ım bu konuda gereğinin yapılmasını arz ederim başkan ım

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
iyi gunler ben yurtdisinda yasiyorum burda cocuklarimizi okuldan alirken ogretmenden aliyoruz ogretmenler cocuklari bahceye getiriyor ogretmenler ogrenci velisini gorerek tek tek veriyor velisini gormedigi ogrenciyi uygun ucretli bakim calisma yerindeki calisana birakiyor ogretmenler aksam altiya kader kaliyo cocuk eger ebeveynler gelmesse Direk polis teslim ediyo buarada okul icine inspan giremiyor cocuklarda cikamiyor kapali kapilari turkiyede olabilir

M

murat dogan

Ziyaretci
Ben bir kurdun cocuguyum ben bu ulkenin evladi .....Yardim istiyurum cumhurbaskanindan dunya hali 10tane kardesim var insaatlarda calisiyuruz babamin adi sahin dogan agri patnosluyum diyecegim bu kadar yardim istiyurum cumhurbaskanindan

F

Fırat

Ziyaretci
Ben ordu oturuyorum esnafım ordu Giresun arası taşımacılık yapıyorum ve belediyeden belediye başkanının dan hıc memnun deyiliz bize durak yerı göstermiyor aslında gösteriyor ama garaja gidin diyor ve bizden arac basına hergün 18tl para alıyorlar allah yedirmesın sayın cumhurbaşkanım sizdenbır isteyim var 26yasımdayım 2,cocugum var huzurumuz hıc yok kendı isımızde bile calısamıyoruz kıs geldi hastası var yaslısı var vatandaşlarımızı kısın ortasında yagmur altında arac bekliyorlar benim adim fırat 05389323059 numaram bir daha secim olsun sayın belediye başkanımız Enver Yılmaz oldugu icin oyumu AKP veremem bu gıbı adamlar yuzunden başkanım sızın adınızı partimizi mahvettiler ne olur biri beni duysun onca basımızda ıs varken zor ama cagreıszlıkten bu mesaji atıyorum bir umut iste benimkisi allah yardımcınız olsun reis sen iste hersey okur allaha yar ve yardımcınız olsun...

S

Selim Hız

Ziyaretci
Nişanlıyım bankalara borcum evlenemiyorum beni htehdit ediyorlar krediyi odeyemiyorum işsiz kaldım yaşımda 49

İ

İHA

Ziyaretci
parelelcilere destek milletvekili

Reis Kırıkkale üzerine biraz durun lütfen malüm bir vekilimiz var isteyerek olmasada parti aday göstermiş vardır bir bildiği diye istemeyerekte olsa destekledik.Lakin sanki milletin aklıyla alay edercesine davranışlarda bulunmaktadır.Ortağı parelelcilikten içeri girdi dışarı çıkarttırdı kardeşi parelelcilikten içeri girdi dışarı çıkarttırdığı yetmiyomuş gibi milli eğitim müdür muavinliğine getirtti yeter artık bu millet boşunamı nöbet tuttu hesap sorun lütfen sadece uyarı yetmez arştırın bağlantılarını mal varlığını ibreti alem için nolur bu işe el koyun vallahi bu vekil vatanını seven fedakar kırıkkalelileri tahrik etmektedir biz kırıkkaleli olarak devlete meydan okuyan bir vekil istemiyoruz.Sizler aday gösterdiniz diye oy verdik araştırmaları isteyin zaten seveni çıkmayacaktır........lar hariç.

Ü

Ünal BORA

Ziyaretci
sayın Cumhurbaşkan`ım benim eşim çölyak hastası ve bu hastalığı için devletimizden 108 lira ücret alıyor. Benim isteğim bu ücretin biraz yükseltilmesi zira bu ücret çölyak hastaları için çok çok az bi miktar şimdiden teşekür ederim

B

BEKİRZiyaretci

Ziyaretci
Sayın cumhur başkanım sayın başbakanım öncelikle selam eder ellerinizden öperim böylesi yoğun olmuş oldunuz bu günlerde sizleri meşgul etiğim için şimdiden kendimi ayıplıyorum vede özürdilerim babam kalender aktay ğençliginde meclis büyüklerine hizmet etmiş birisiydi bakanımız ışılay sayın süleyman demirel alpaslan turkeş ve sayamadım birçok kişilere mejlis görmüş birisiydi 20002 yılında fanatik akpartiliyiz babam ikiyıl önce mefat etmiştir ben bekir aktay 7 sınıfta sağ gözümü kaybetim ve bunun üzerine hayalerimide orta okulu arkadaş çevresinden uzaklaştırılmışğibi kötü bir puanla okulumu bitirdim rahmetli babamın tek olan evladı olduğmdan 16yaşında evlendirildim babamla birlikte oturuyordum babamın madi durumu çok iyi deyildi çok ufak yaşta çalışmayabaşladımki aileme katkı salamak için 5tane çocugum oldu yaşım irelledikçe solgözümdede görme kaybım var geçim sıkıntısı babamıkaybeymenin acısı çocuklarıma iyi bir gelecek salıyamıyacam korkusu beni sinir hastasıda yapmıştır garsonluk yaptım aşçılık yaptım inşatlarda çalıştım mobilyalarda çalıştım evimi ayakta tutmaya çalışıyorum lakin evimin kıredisini bile ödüyemiycek duruma geldim sizlerden rıcam memur olarak beni işealmanız sizler benim tek umudumsunuz lütven elimden tutun saygılarımla bekir aktay tel.05363514334

M

M.fettah

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım gözümde keratakonus hastalığı var 5000 tl isteniyor bugün kolum çıktı umuz yirtigindan ordanda ameliyat dediler kiracıyın hiç bir sağlık guven cem yok 3ay calisamiyacam sizden yardım talep ediyorum.Allah için

Üst Alt