t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

B

Buse Nergiz

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım fetö operasyonunda büyük azılıların ateşine küçük masumlar yanmasın sana sonsuz güvenimiz var kimsenin hakkını yemessin çünkü sen hak adamısın önce Allah a sonra size güveniyoruz

F

Fatma Nergiz

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım sizin halk adamı olduğunuza kalpten inanıyorum Fetö olayında büyük zalimlerin yüzüne küçük masumlar yanmasın size güvenimiz sonsuz allaha emanet olun

Z

Ziyaretçi

Ziyaretci
Sayın Cumhurbaşkanım sizi çok seviyor size daima dua ediyoruz Allah sizi görünür görünmez her şeyden muhafaza eylesin Amin

İ

İbrahim

Ziyaretci
Tenzile annemizi cennette göresiniz elinizi bi kere öpüp sarılmak isterim reisim

Ç

Çakır

Ziyaretci
Sayın Cumhurbaşkanim bu güzel ulkemizin her gün farklı illerinde bombalar batliyor onlarca canlarimiza çocuklarımıza shitlerimize kiyiliyor kanlar akıyor analar ağlıyor daha nereye kadar felaketler bu dinsiz imasuzlara dur diyemeyecekmiyiz bu hainler elini kolunu sallayarak daha ne kadar dolaşacak bu meydanlarda .pkk sizi tukruguyle boğar diyen bir sivatsiz daha ne kadar bu aziz milletin vergusiyle maaş alacak pkk cenazesine katılan kahbe bu temiz havayı daha ne kadar tenfus edecek bu neki daha onlarca hain bu şekilde neden bian önce bu belediyeler kayum atanmiyor belediyeye verilen tüm ödenek silah alınıyor pkk ya yatiriliyo bunu bilmeyen yok neden bu selattin denen köpek ceza evinde değil nereye kadar sayın Cumhurbaşkanim Türkiye iç savaşa kadar surukleniyor durum onu gösteriyor

M

Murat yavuz

Ziyaretci
Polis özel harekata lise diploması şartı kaldırılıp ilk okul mezunlarıda katılması bu vatana ve millete daha hayırlı olcagına inanıyorum.kuranı kerim okunulan ve okutulan kurumlardan da vergi alınmaması hatta teşvik yardımları yapılması dinimiz ve milletimiz için çok hayırlı bir icraat olacagına inanıyorum.

T

tc sedat çelen

Ziyaretci
sayın cumhurbaşkanımız allah rızası için top yekün çıkalım dağlara bitirelim pkk domuzlarını her gün şehit haberi şehitlerimizin mekanları cennet olsun yaralılarımıza acil şifalar dilerim sayın cumhurbaşkanımız allah sizi bizim başımızdan eksik etmesin amin

M

murat kahraman

Ziyaretci
Sayın başkanım derhal suriyeye girelim amerika bizi yok etmek için herşeyi yapıyor buna engel olalım bize kim duşmansa onunla ve onlarla beraber hareket eden biri bizim dostumuz deyildir dusmanimızdir

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Özel harekat pölisi 3sene terhis zorunluluğunun kalkmasını istiyoruz yaşım 26 ve cani gönülden vatanımıza milletimize varsan sevdalısı olarak koşulsuz şartsız nerde olursa olsun vatan topraklarımızı korumak birisi dirilişi kontrol etmek istiyorum lütfen bu konu Hakkı'nda bize yardım ci olun

E

Erkan

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanım ben sizden birricam var ben çok madurum ben iş istiyom Tokat devlet hastenesinede temizlik elaman olarak calışmak istiyom rica ederim

Üst Alt