t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

S

sikayetci

Ziyaretci
şakir bilgin engelliyim

Corum hitit devlet hastanesinde malulen emeklilik icin engelli raporu almak icin bana 5adet bondrol verdiler 5 doktora muayene oldum tekrar saat 1.30da heyete girdim heyet bana tekrar ikinci bir ftr gorunmem icin bandirol verdi ve gittim refakatcimi doktorun yanina gonderdim doktor refakatcimi azarlayarak disari kovdu bnde o esbada iceri girdim hocam acul olnassa acele etmen kurul seriol dedibna ozur dileyerek viktim odadan ve ismim hasta levhasinda yaninva tekrar girdim iceri ve bana bosa girme bn senin kagitlarini imzakamiom diyerek beni kovdu ve vende ona ben yuzde88engelli oldumu ve yardimci olmasini istedim o ise benle alay edrek ikinci bir hastayi cagirdi ve bak buda heyetten gelio bak senikini imzalamiom deyip bni azarladi bende ona allah belani versin ahlaksiz dedim imzalamiom tek sakat sen deyilsin diyerek yuksek sesle bni disari atti o esnada kapiyi yuzume carpti ve ayagim kapiya kisti ve ayagimdada yatak yarasi oldu icin canim acidi ve bn de bagirdim ona ahlaksiz kadin die bunun uzerine jadin bna saldirarak elindeki jagitlarimi almaya calisi bende verneyip kadinin elini ittim bana vurdu diye bagirdi ve kufretti dedi polis cagirdi jarakolda idade cerdim ve ertsi gun vasja doktora gidip muayne oldum ve o tartistim doktor bu seferde heyet kurulunda karsima cikti ve bni gorunce cik disari seni kagatlarini imzalamiom diyerek tum heyet doktorlariyla birlikte konusup beni disari attilar be 100 88sakat bi insanim bir haftadir beni madur ettiler 70kilometre yoldan geliyorum heyet icin ve bim isimi tekrar ileribir tarihe atip beni madur ettiler allah rizasi icin su kadiba bisey deyin benim derdim bna yetio doktor ismi PINAR OZGE BASARAN CORUM HITIT UNUVERSITESI FIZIK TEDAVI DOKTORLARINDAN SAYGULARIMLA

Corum hitit devlet hastanesinde malulen emeklilik icin engelli raporu almak icin bana 5adet bondrol verdiler 5 doktora muayene oldum tekrar saat 1.30da heyete girdim heyet bana tekrar ikinci bir ftr gorunmem icin bandirol verdi ve gittim refakatcimi doktorun yanina gonderdim doktor refakatcimi azarlayarak disari kovdu bnde o esbada iceri girdim hocam acul olnassa acele etmen kurul seriol dedibna ozur dileyerek viktim odadan ve ismim hasta levhasinda yaninva tekrar girdim iceri ve bana bosa girme bn senin kagitlarini imzakamiom diyerek beni kovdu ve vende ona ben yuzde88engelli oldumu ve yardimci olmasini istedim o ise benle alay edrek ikinci bir hastayi cagirdi ve bak buda heyetten gelio bak senikini imzalamiom deyip bni azarladi bende ona allah belani versin ahlaksiz dedim imzalamiom tek sakat sen deyilsin diyerek yuksek sesle bni disari atti o esnada kapiyi yuzume carpti ve ayagim kapiya kisti ve ayagimdada yatak yarasi oldu icin canim acidi ve bn de bagirdim ona ahlaksiz kadin die bunun uzerine jadin bna saldirarak elindeki jagitlarimi almaya calisi bende verneyip kadinin elini ittim bana vurdu diye bagirdi ve kufretti dedi polis cagirdi jarakolda idade cerdim ve ertsi gun vasja doktora gidip muayne oldum ve o tartistim doktor bu seferde heyet kurulunda karsima cikti ve bni gorunce cik disari seni kagatlarini imzalamiom diyerek tum heyet doktorlariyla birlikte konusup beni disari attilar be 100 88sakat bi insanim bir haftadir beni madur ettiler 70kilometre yoldan geliyorum heyet icin ve bim isimi tekrar ileribir tarihe atip beni madur ettiler allah rizasi icin su kadiba bisey deyin benim derdim bna yetio doktor ismi PINAR OZGE BASARAN CORUM HITIT UNUVERSITESI FIZIK TEDAVI DOKTORLARINDAN SAYGULARIMLA

Böyle durumlarda karşı tarafıda dinlemeden yorum yapmak etik olmaz ama sonuçta Hasta Hakları Yönetmeliği 'ne göre hastada mağdur edilmemelidir.Hastanenin Hasta Hakları Birimlerine ,Hasta Hakları,Sağlık Bakanlığı, Sağlık İl Müdürlüğü yada ALO 184 SAĞLIK BAKANLIĞI ŞİKÂYET hattına bildiride bulunursanız iki taraf içinde gerekli inceleme yapılır.

S

sıddık

Ziyaretci
sayın baskanım ben bır fırmada ıssıyım aldıgım maas ı yetıstıremıyorum ayrıca bankaya kredı borcum var ne yapacagımı nasıl olacagınıda anlayamadım sızden rıcam bana maddı yardımda bulunmanız

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
sayın baskanım ben bır fırmada ıssıyım aldıgım maas ı yetıstıremıyorum ayrıca bankaya kredı borcum var ne yapacagımı nasıl olacagınıda anlayamadım sızden rıcam bana maddı yardımda bulunmanız

bir ay sonra seçim var tayyip başkana verin oyunuzu yine o size maddi yardımda bulunur merak etmeyin. bugün mitingde asgari ücret 1500 olacakmış deyince tayyip başkanınız yuhhh çektiniz chp ye madem halinizden bu kadar memnunsunuz müstehaktır size her şey.

H

Haydar yeter

Ziyaretci
Sayın cumhur Başkan'ım ben Haydar yeter Ankara Keçiören Kafkas Mah ikamet ediyom burda bulunan özkent ak bilek orta okulunda hiç bi düzen ve eğitim kalmamıştır gerek okul içersinde gerek okul dışarsında her türlü pislik mevcuttur sizden riçam bu okula el atmanız saygılarımla

S

SEDA

Ziyaretci
Sayin cok deyerli cumhur başkanum benum senden bı rıcam olacak anneler gununde kırma bnı oğlum doğuda asker doğudakı askerın hıc ıznı yok pazarı yok dışarı cıkma sansı yok bunları bıraz erken bırakma şansı yokmı ne olur ya oğlumu cok ozledum ızıne bıle gelemıyo ordan tatıl gunlerını an azından erken bıraksalar ne olur bana en guzel anneler gunu hedıyesı olur senın yolunda olurum ama oğlumuda cok ozledum

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Ben 23 yasinda bi gencim bi tek anneme bakmakla yukumluyum aldigim maaşla evimi gecindiremiyorum profesyonel asker olarak devletimize hizmet vermek istiyorum lise mezunu olmadigim için bu hizmeti vermekden mahrum kaliyorum bizde bu vatan topraginin evlatlariyiz lise ortaokul üniversite ayrimciligi yapiliyor ortaokul mezunuyum ben devletime gücümün yettiginin ötesinde nefesimin son bulduğu yere kadar hizmet vermek istiyorum ben bu vatanin evladiyim büyüklerimiz bizi kendi topragimizda acmi birakacak bize sahip çikan imkanlar sunan büyüklerimiz olmucakmi her seferinde önümüze engel konup ayrimcilikmi yapilacak buyuklerimize soluyorum bize sahip cikin türk evladiyim ben

Y

Yusuf

Ziyaretci
Sayın Cumhurbaşkanım Ne zamn işsizlik ortadan kalkack işverenler asgari ücret ile eleman aradığını söylüyor iş görüşmesine gittiğimizde iş verenler 9 saat yerine 12 veya 13 saat çalışacağımızı söylüyorlar oda yetmediği gibi hafta da birgün tatil yapacağımız var oda 15 günde bir tatilin var deniliyor hal böyle olunca senelik izinlerde tanımamış oluyoruz yani sizin anlayacağınız işçi tarafına birşey yok eziliyoruz aşağı bak sak sakal yukarı bak sak bıyık Allah Rızası İçin Bu Duruma Bir El Uzatın

O kadar Hastahede Karayollarında Orman Müdürlüklerinde Postanede vs. Yerlerde çalışan kardeşlerimiz var ki görmelisiniz sormaya kalksanız nasıl girdi diye kimse dogru söylemez hepsi siyaset aracığı ile mezuniyetlerine baksanız okumamış ilk okul ilk öğretim Benim de Diplomam ilk öğretim onlar orada çalışıyorsa ben neden çalışamıyorum benim şuçum nee Soruyorum Eğer Bir Söz varsa Var Olan sözü Uyğuluyalım ADALET

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Evlendikten sonra çocuk yardımı vs. Veriliyor . Ama evlilik defteri ücreti 100 tl alınıyor . Evlilik için tesvikte bulunulacaksa öncelikle en baştan başlanmalıdır. En başta 100 tl yi alıyorlar sa sonunda 10 bin TL kredi vereceklerine ben inanmıyorum. Bir teşvik yapılacaksa baştan yapılsın.

K

Kiymet Kuzan

Ziyaretci
Sayin baskanim Benin esim isten cikti kendi isini yapa bilmek ici .Kendi sigortasida kendi yatiriyor.ama is alamadi.ve cok borçlandïk.ev kira, uc cocugumuz var. Önümüz ramazan. Esime is istiyorum. Esimin telefonu 05telefon 05327960578

Üst Alt