t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

Y

YASİN

Ziyaretci
Allah başımızdan etmesin sizi cumhurbaşkanım

R

recep bozdemir

Ziyaretci
Sayin cumhur baskanim tokatta ikamatkah eden bir vatandas olarak aylevi sorunlar nedeniyle ayrilmak zorundayim evliyim üc ay sonrada allah nasip ederse bir cocugum olacak bunun icin bir sigortali bir is bulup kendi ayaklarimin üstünde durmak istiyorum hadiyince sinirle kalkip yanlis bir yola kendimi esimi sürüklemek istemiyorum efendim sizden ricam devamli sigortali evimi kurup gecindire bilecegim bir is istiyorum bianda bi bosluga düstüm bu boslukdada aklimi siz geldiniz

U

usakli

Ziyaretci
Sayin cumhurbaskanim hayirli geceler benim soyle bir sikintim var ben usak belediyesi kayaagil termal tesislerinde bakimci olarak calisiyodum ve mudur beni ne yapip ne edip temizlige aldi ve bu temizlik de basimiza bekleyen vardiye sorumlusu kendi teyze oglununu bizlerden ayri tutuyor ve teyzesinin oglunu bizlerden ayrim gayrim yapiyor bana bir onerebilirmisiniz

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Selamun aleykum .syn reis i cumhurum sizleri cokk seviyoruz 5 yaşındaki oğlum sizin için her gün ağlıyor beni gotur diye

Y

yasin

Ziyaretci
Merhaba

Ben kapatılan bu okullara çocuklarımı gönderen bir veli yim.Bu okullara gönderirken tek amacım ve gayem sadece daha iyi bir eğitim ve ahlaklı yetişmelerini sağlamak olmuştur.Ve bugün geldiğimiz noktada devletimiz bize sanki bir kusur işlemiş gibi muamele etmektedir.yeni dönem için verdiğimiz kayıt paraları geri ödenmediği gibi birde zan altında bırakılmaya çalışılmaktadır oysa bu oluşumu bizim içimize sokan bizim bu sonuca gelmemize sebeb olanlar kimse en büyük suçlular onlardadır.
Bu konuda mağduriyetimizin giderilmesi devletimize düşen bir vazifedir
saygılarımla

U

Uğur Koçak

Ziyaretci
Selamun aleyküm reis ben AKP hiç oy vermedim darbe gecesi anladım ki sizden daha yürekli bir lider yok Zaman Zaman sizi ereştirdim ama darbe gecesi göstermiş olduğunuz tutum bütün herşeye değdi çok pişman oldum Hakkı'nızı helal edin çok tuaf ama darbe olmadan önceki gece rüyasını gördüm ben nerden bilecektim ki rüya gerçek olacak bunun şokunu günlerdir atamadım halen atamıyorum belki bu mesaj dikkate alınır size ulaşır yada ulaşmaz bilmiyorum sizden tek ricam ben ömrümün kalan kısmını bu vatan bu bayrak bu millet için devam etmesini istiyorum devlet için görev istiyorum sizden bir hayal bu belki ama inş bunu okursunuz Bukadar dünya bize düşmanken doğru yoldasınız Allah yar ve yardımcınız olsun 0543 694 96 09

Z

ziyaretci

Ziyaretci
Sayin cumhurbaskanim size manisadan yaziyorum kendi halimizde yasayan bi aileyiz kardesim askeri okulda okuyodu onbes gun sonra mezun olacakdi ama okullar kapatildi litfennn yalwariyorm hani yasin yaninda kuru yanmayacakti binbir emekle okuttuk emekler cop mu oldu .

SAYIN CUMHURBASKANIM SIZE SESLENIYORUM LUTFENNNN DUYUNNNN BIZI EMEKLERI BOSA GITMESINNN ALLAH SIZI KORUSUN RABBIM BASIMIZDAN EKSIK ETMESINNNNNN

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Allah'ın selamı üzerinize olsun.Ben sebiha barutcu Malatyalıyım sayın cumhurbaşkanım ben Amerikan da yaşıyorum.Ama sizin için vatanım için ölürüm.Bana Ak partide görev verin vatanıma döneyim.Bu kadar vatan haini arasında sesimi size duyurmamak çok ızdırap veriyor.

B

bahar

Ziyaretci
Ben polis aliminda muzdarib ben vatanima etmek isterim ama bunun icin neden 4 yil meslek lisesi kpss sarti var imkanlardan dolayi girememis biri olarak soyluyorum polis olmak istiyorum ve bazi kurallar yumusatilabilir boy fizik uygun maddiyatsizliktan dolayi liseden otesini okuyamdim sonra neden fetocular yuva yapiyor devlet kurumlarina degilmi bizim gibi kalbi meslek ve vatan askiyla yanalar gormezden gelindiginden bir arap ulkesi vardi yanlis hatirlamiyorsam orda bayan polisler alinmaya basladi ve hepsi lise mezunuydu sartlar bu kadar zorlastikca fetocular daha cok coker bu sisteme

K

kenan şerifoğlu

Ziyaretci
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a görüş,öneri,istek ve şikayetlerinizi hemen yazabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyet Cumhurbaşkanlığı resmî internet sitesi aracılığıyla isteklerinizi ve şikayetlerinizi iletme imkanınız var. Gönderdiğiniz mektuplar (mesajlar) mutlaka dikkate alınmaktadır. Bu durum mesaj formunda açıkça belirtilmektedir.

Cumhurbaşkanına Mesaj Yazmak İçin Buraya Tıklayın

SAYIN CUMHUR BAŞKANIM
ÖNCELİKLE ÇÖK GEÇMİŞ OLSUN BİZ HERZAMAN SENİN VE VATANIMIZIN EMRİNDEYİZ,
BİZLE İSTANBUL ÜMRANİYE DUDULLU DA ESNAF KİŞİLERİZ.
METRO DUDULLU İMAM HATİP METRO İNŞAATİ SEBEBİYLE ÇÖK FAZLA MAĞDUR OLDUK.
METRO TABİİKİ MİLLET BİZLERİÇİNDİR.BUNUN BİLİNCİNDEYİZ.
İŞ POTANSİYELİMİZ TAMAMEN SIFIRA DÜŞMUŞ OLMAKTAN ZOR DURUMDA KALDIK.
BİZE MADİ YONDEN VARSA BİR İMKAN SİZİN DİREKTİFİNİZLE BİZE YARDIM ETMENİZİ ARZ EDERİZ.
BEN kENAN ŞERİFOĞLU
İMEİL:k.serifoglucelikkapi@gmail.com

Üst Alt