t.c cumhurbaşkanlığı i̇stek ve şikayet formu

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Sayın cumhurbaşkanımızın emrindeyiz

Ey türk milleti biz türküz biz vatanımızı severiz ey vahşi paralel bu milleti tanımadıysan sana öz bir hatırlatma yapmayım . Bizki çanakkalede sakaryada allahu ekber dağlarında anafartalarda beşparmak dağları kardak kayalarında destanlar yazmış bir milletin torunlarıyız. Eğer daha hatırlayamadıysan istiklal mârşımızın başındaki söz sana çok çok çok iyi bir hatırlatmadır...
Korkma sönmez bu safaklarda yüzen al sancak sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak
o benim milletimin yıldızıdır parlayacak
o benımdir o benim mılletımındir ancak.

çatma kurban olayım çehrenin ey nazlı hilal
kahraman ırkıma bir gul ne bu şiddet bu celal
sana olmaz dök7len kanlarımız sonra helal hakkıdır hakka tapan milletimin istiklâl .

Ey paralel mehmet akif' in sözünü bir kere duy on kere dinle """allah birdaha bu millete destan yazdırmasın""" cumlesini hatırla .bu ülkenin böyle bir cumhurbaşkanı ve arkasında böyle bir halk desteği varken allah liderimizi başımızdan eksik etmesin. ülkemizin üzerinde oynanan kirli oyunların her türlü üstesinden gelen ülkemizi aydınlığa götüren cumhurbaşkanımızı allah başımızdan eksik etmesin .

V

vatansever

Ziyaretci
Bir vatansever olarak bu hain sözde darbecilerden şikayetçiyim ve davacıyım sayın başkomutanım ve cumhurbaşkanım arz ederim

C

Cangul

Ziyaretci
Fettullaha buyuk destek veren yakin tanidigim birisini bilginize sunmak istiyorummmm

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Sayın Baş komutan ve Türkiye Cumhuriyeti cumhur Başkanı öncelikle şunu belirtmek isterim ki ben Sakarya. 32 evler mah eren sk ta ikamet ediyorum bi iş kazası sonucu omiriligimde kırık meydana geldi ziyade demem suki TC ne olan baglikigimdan beni ve benim gibi düşünen binlerce vatan sever bu girişime yeltenenlere karşı mücadele etmek için Devletimiz hizmet etmekten onur ve gurur duyarız bu iş kazasından sonra kendi ae fertlerine bile yardımın dokunmazken Devletinin hangi şart ve koşullarda görev gözetmeksizin hizmet etmeye canımı verme daima hazır vereceğiz görevi ayırt etmeksizin yapacağına namusum ve zerefim üzerine yemin eder Saygılarımı sunarım HasanCahit Kaya

T

tc sedat çelen

Ziyaretci
selamun aleyküm sayın cumhur başkanımız ben istanbul çekme köye bağlı ömerliden sedat çelen bu cumartesi kızımın nişanı var bir türlü kredi çekemiyorum yardımcı olmanızı isterim sayın cumhur başkanımız ALLAH sizi bizim başımızdan eksik etmesin rabbim sizi korusun amin

S

Stt

Ziyaretci
Sayın Cumhurbaşkanım 15 Temmuz da Ülkemize yapılan hayin saldırının üzüntüsünün içindeyiz ama haksa hakkımızı istiyoruz idam kararının tekrar yasalarımızda yer alması gerekiyo ki vatan hainleri birdaha böyle birşeye cesaret edemesinler Allah sizi başımızdan eksik etmesin saygılarımla

S

sedat cakar

Ziyaretci
Sayın yetkililerimizden bu alçakça girisimdendolayi hayatlarinikaybeden tüm sehitlerimiz icin cuma günü selasaatinde onlari birdakika tüm yurtta saygidurusunda bulunulmasının sizlerden öncülük bekliyorum

R

Ramazan çimen

Ziyaretci
Sayin cumhurbaşkanım öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunarım önce Allah sonra vatan sonrada sizin için ölmeye hazırım ortaokul mezunuyum ama emriniz de kamu personeli olarak ölmek isterim saygilarimla

N

nejdet subaşı

Ziyaretci
Sayın başkanım bence bişey yazmama gerek yok siz zaten yazılması gerekeni yazdınız ve yazmayada devam ediyorsunuz benim söyleyebileceğim ancak şu olabilir ölümüne arkanda ve yolundayım.Allah yolunuzu açık etsin yüce rabbim yar ve yardımcınız olsun varsa önünde yaşayacağın acı yaradan senin yaşayacağın acıyı bana yaşatsın sen bize Allahın lutfusun rabbim yardımcın olsun.Saygı ve hürmetlerimi sunar ellerinizden öperim Allaha emanet olun. Nejdet SUBAŞI 05397313467

Üst Alt