• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Suudi Arabistanın 11 Eylül saldırılarında rolü varmış!!!!

Parlayan Yıldız

Amatör
Üye
27 NİSAN 2016 tarihli medya haberi:
ABD Ulusal İstihbarat Direktörü James Clapper, Suudi Arabistanın 11 Eylül terör saldırılarında rolü olduğunu gösterdiği söylenilen 28 sayfalık belgenin Haziran ayına kadar kamuoyuna açıklanabileceğini söyledi.

İki hafta önce, 2001de Dünya Ticaret Merkezinin İkiz Kulelerine düzenlenen ve 3.000den fazla kişinin ölümüne yol açan saldırıda Suudi Arabistanın rolü olduğu iddia edilmişti. Bazı senatörler, 2002 kongre soruşturmasında ortaya çıkan ancak kamuoyundan gizlenen 28 sayfanın olduğunu, buradaki bilgilerin açıklanmasını istemişti. Christian Science Monitorın önceki gün düzenlediği kahvaltıda soruları yanıtlayan Clapper, gizli belgelerin açıklanma kararının Haziran ayına kadar alınabileceğini söyleyerek Haziranın gerçekçi bir tarih olduğunu söyledi.

Gülme krizine girmemek için zor tutuyorum kendimi. Suudi Arabistan gibi korkak bir ülke, ABDnin kuzusu böylesine devasa bir saldırıyı düzenleyecek.

Eşek arısı sokmuş gibi oldum.

Peki 11 Eylül saldırıları için bugüne kadar kimler suçlandı:
1-Usame bin Ladin ve El Kaide
O zaten ilk zanlı ve baş aktör

2-İran İslam Cumhuriyeti
2012 Ekim ayında, ABDde New Yorkta federal mahkeme, 11 Eylül saldırılarından İran, Taliban ve El Kaideyi sorumlu tuttu.

3-Suudi Arabistan
Ve şimdi de Suudi Arabistan. İran, böyle bir saldırıyı gerçekleştirebilecek güce sahip. Ama Suudi Arabistan, mümkün değil.

Tabi ki, ABD bunları laf olsun diye söylemiyor. Yavaş yavaş insanları ve dünyayı yaklaşmakta olan 3.Dünya Savaşına hazırlıyorlar.

Peki 11 Eylülün gerçek düzenleyicileri kim:
3 Tanrı
Önceki adları Zeus, Poseidon, Hades
Şimdiki adları Yehova, Tanrı, Allah
İşte asıl bilgi bu. Ama zamanı gelene kadar gerçeği asla öğrenemeyeceğiz.

Ay çok korktum. Acaba bir dahaki sefere beni de, bu saldırıları düzenlemekle suçlarlar mı?

11 Eylül ve 28 sayfa.
En çok sevdikleri sayılar: 11, 9 ve 28.

Gerçek zanlıların kim olduğu bu sayılarda gizli.

karafetva

Tecrübeli
Üye
Suçlanan en baş ülke abd. O yazılmamış. Kendi insanlarını devleti desteklemediği gerekçesiyle, devlete güç katmaları için düşman göstermek için teröre maruz bıraktı. Bin Ladin müslüman ve ya değil. Kişinin düşüncesi, hüvviyeti suç soorumluluğu için gösterge olamaz. Suç işleyenle özdeştir.

Üst Alt