• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Süpermeydan'la Nice Yıllara

• Konbuyu başlatan İnci
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Süpermeydan'la Nice Yıllara

İnci

Kıdemli
Üye
SUPERMEYDAN Admin ve Sevgili Üyeler,

Hiçbir yerde uzun süre kalamayan ben, Süpermeydan’a demir atalı, bugün Nisan 9'da tam iki sene oldu. Yedi kere evini taşıyan, sabit bir yerde kalmak istemediği için ev almaktan kaçınan benim için büyük bir mucizedir bir yerde iki sene kalabilmek. Benim ruhum daralır. Bir yerde iki saat oturamam, eyvallah derim kalkar giderim.Tatile giderim birkaç gün sonra daralmaya başlarım eyvallah derim kalkar geri gelirim.Bazen insanlardan sıkılırım bir süre kendi başıma kalır kimseyle görüşmek istemem.
Bu yüzden ayrı bir yeri vardır ben de Süpermeydan’ın.

Geldiğim günden beri yaptığım paylaşımlara,konularıma,yorumlarıma bir kez daha baktım ve okudum.Bazı gergin tartışmaları çok anlamsız buldum.Hatta kendime kızdım.Beğenmedim bazı yazdıklarımı.Eski konulara bakarken şunu fark ettim.Süpermeydan forum ve admini kurulduğu günden beri benden çektiği kadar hiçbir üyeden çekmemiş.:)Ne kadar bunaltmışım sevgili adminimizi. Adalet, adalet diye isyan etmişim, adalet yok burada demişim. Amma çenebazlık yapmışım.:)Eskilere bakınca ne yalan söyleyeyim utandım biraz.Doğrularımı savunduğum için değil, forum içinde saçma sapan tartışmalara dahil olduğum için utandım.Neyse ki kimseye bir saygısızlığım yada edepsizliğim olmamış.Üslubumu bozmadığım içinde gurur duydum kendimle.Eskiye nazaran, ufak tefek aksaklıklar olsa da, forumun şu an daha adaletli olduğunu düşünüyorum.Bahsettiğim ufak tefek aksaklıklarında zamanla giderilebileceğine inanıyorum.

Bu forumdan sıkıldığım zamanlarda oldu.Kafam esti çektim gittim.Biraz kendimi dinleyip yeniden geldim.Buradan ne zaman temelli çekip gitmeye kalksam, bir yanım kalk git derken, diğer yanım ‘’ben git demeden hiçbir yere gidemezsin otur oturduğun yerde’’ dedi. İşte iki seneyi böyle tamamladım.Ben bakmak ve görmek arasındaki farkı çok iyi bilen insanlardan biriyim..Kimisi sadece bakar ama göremez.Ben ise bu foruma ve üyelerin yazdıklarına öylesine bakmadım.Ayrıca yazılanların içinde yazan insanları gördüm.İşte bu yüzden eskiden anlam veremediğim bir çok şeyi şimdi daha iyi anladığım için fazla huzursuz olmuyorum forumda.İki senedir bir çok kişi gelip geçti bu forumdan, ben ise Süpermeydan forumun sanallığına inat, tüm gerçekliğimle hala buradayım.

Hepinize faydalı ve seviyeli paylaşımlar diliyorum.

''EFLAMOR''

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez.Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
''Albert Einstein''

Üst Alt