• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Süpermeydan’ı Sevmek

• Konbuyu başlatan İnci
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :
Süpermeydan’ı Sevmek

İnci

Kıdemli
Üye
Uzun zaman önceydi. Özel hayatımdaki sorunlar yüzünden moralsiz bir haldeydim.Çalışıyordum ve işten ayrılmıştım.Kafamı dağıtacak bir şeyler arıyordum. Herşey üst üste gelmişti. Canım çok sıkkındı ve googlede hem iş ilanlarına bakıyordum hem de forum sitelerini araştırıyordum. Forum diye arama yaptığımda karşıma ilk süpermeydan çıktı.

Başka bir sürü forum listelenmişti ama ben süpermeydanı tıkladım,nedense sezgilerim süpermeydanı tercih etmişti. Bir iki gün dışarıdan inceledim forumu.
Dikkatimi ilk çeken kişi doğangüneş admin olmuştu.Onun yorumlarını çok sıcak ve içten bulmuştum.Sonunda üye olup süpermeydanda yazmaya başladım. Daha siftah derken adminin işine karıştığım için ( hala karışıyorum işine) admin beni cezalandırmış ve forumdan atmıştı. Açık söylemem gerekirse istenmediği yerde duran ve kovulduğu bir yere asla geri dönen bir yapıda biri değildim.İlk defa kovulduğum bir yere kendi isteğimle geri döndüm. Çünkü ben burada olmak istiyordum başkalarının ne istediğinin önemi yoktu.

Süpermeydan’da yeri geldi kırıldığım oldu, yeri geldi üzüldüm, yeri geldi mutlu bile oldum.Yeri geldi öfkelendim, yeri geldi doğruları yazdığım için benden kötüsü olmadı.
Çünkü ben kendim oldum her zaman hiç bir zaman sanal bir kişilik olmadım. Gerçek hayatımda nasılsam ruhumla, yüreğimle, bu meydanda da öyle var oldum.
Buraya hiçbir zaman eğlencelik bir yer olarak bakmadım.Doğrularımı inandığım değerleri sonuna kadar savundum. Süpermeydan’ın yeri bende her zaman ayrı oldu. Yeri geldi öfkeyle kalktım, zararla oturdum.Yeri geldi kızdım çekip gittim.Yeri geldi isyan ettim.

Süpermeydan’ı ne kadar istesemde sanalmış gibi değerlendiremedim.Burda yazan insanlara öylesine bir gözle bakmadım onları gerçekten gördüm.İki cümleyi bir araya getirip edebi yazılar yazamayan ben buraya geldiğim günden beri bir şeyler üretmeye başladım.Yazdım hiç durmadan yazdım. Yazarak deşarj oldum, iç dünyamda huzur buldum.
Ben süpermeydan’ı başka türlü sevdim.Ben süpermeydan’a başka türlü bağlandım.
Yeri geldi ben bırakamadım süpermeydan’ı, yeri geldi süpermeydan bırakmadı beni.

Bu forumun heryerinde benden izler var.Geldiğim günden beri yazmaya çalışıyorum.
Benimkisi tek taraflı bir sevgi, beklentisiz çıkarsız seviyorum ben süpermeydan'ı.

Süpermeydan dile gelse konuşsa kimbilir neler söylerdi benim hakkımda?...

EFLAMOR

Bu yazıyı yazan kişi, çok kereler süpermeydan’dan gitmek istedi ama hiçbir zaman gidemedi. Çakıldı kaldı süpermeydan'a...

Not; Süpermeydan'a altı ay uğramazsam eğer herkes peşimden fatiha okuyabilir.:)

Son düzenleme:

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
Çok meraklıydık sanki! :))

Şaka şaka;
Gerçekten süpermeydan dediğiniz gibidir.

Sizi altı ay buralarda görmezsem eğer, mutlaka Tanrı'dan rahmet dileyeceğim..

Guney

Kıdemli
Üye
"Gün olur alır başımı giderim,
Denizden yeni çıkmış ağların kokusunda
Şu ada senin, bu ada benim,
Yelkovan kuşlarının peşi sıra."

demiş ya şair alıp başını gitsen de ayakların kalmasıdır süper,ayakların gitse başın burda olması gibi...Bela gibidir bela...:)))

İnci

Kıdemli
Üye
"Gün olur alır başımı giderim,
Denizden yeni çıkmış ağların kokusunda
Şu ada senin, bu ada benim,
Yelkovan kuşlarının peşi sıra."

demiş ya şair alıp başını gitsen de ayakların kalmasıdır süper,ayakların gitse başın burda olması gibi...Bela gibidir bela...:)))
Hem de ne bela en tatlısından...:):)

shgiptare

Kıdemli
Üye
bu kadar bağlılık nasıl olabiliyor sizde biraz şaşırtıcı ama hoşuma gidiyor..sanırım modlarda bağımlılık yapıyor meydan ...iyi ki burdasınız ;)

İnci

Kıdemli
Üye
bu kadar bağlılık nasıl olabiliyor sizde biraz şaşırtıcı ama hoşuma gidiyor..sanırım modlarda bağımlılık yapıyor meydan ...iyi ki burdasınız ;)
Canım benim, bunun modlukla alakası yok buna inan.Modluk kalıcı bir şey değil.
Bugün varsındır yarın bakmışsın normal üyeliğe dönmüşsündür.Ben sevmediğim
şeylere bağlanamam genelde sevmediğim ortamlardan çeker giderim.
Süpermeydan'ı sevdiğim için buraya bağlıyım ve bağımlıyım.

Sen de iyiki burdasın shgiptare.:)

İnci

Kıdemli
Üye
Bu foruma emek verip bizlere kazandıran Süpermeydan Admin'e de çok teşekkür ederim.

Üst Alt