• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

:):) Süpermeydan''da yazılarını en çok beğendiğiniz Forum üyesi hangisi?

Guney

Kıdemli
Üye
Tntcool ...

Kıvrak zekası ve muzip dili..

Bursalı..

Sakinliği ve bilgi birikimi..

Yüksel..

İlginç konuları

Ve tabiki kendim...:)))

(bazen kendi yazdıklarımı okuyup kahkahalar atıyorum)...

eskiden olsaydı Mopsy derdim..

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Hangi birini sayayım ki...Yazılarını,yorumlarını beğendiğim o kadar değerli arkadaşlar var ki burada...Ama sevgili Güney'in de dediği gibi bir Sn.mopsy çok ama çok farklıydı...Özledik sanırım...

Ama geçmişten söyleyeceksem öncelikle

mopsy,özlediğimiz ve özlemeye devam edeceğimiz ,
mine,
emily ( sanki bir kaç kez gördüm ama sesiz sedasız ),
eftelya,
sahrabetis(arada giriyor sanki ama ),
carloss gözükmüyor oysa beklediklerimdendir,
suu_r vardı nerelerde...,
simge , sağlam ATATÜRKÇÜ...,

...saymak sanırım uzatacak listeyi...

Bu güne geldiğimizde ise..;

Güney ,bakış açısı,uslubu,güler yüzlülüğü,göz problemi :))) favorim olmaya devam edecek gibi gözüküyor,mopsy gelirse paylaşırsınız favoriliği..:))) ayrıca ( hep gülsün yüzün )... ,
tntcool kıvak zeka,ince espri,az yazı çok düşünce,müthiş...,
SOSYALİST ( gerçi şu sıralar bir var-bir yok ama ) konulara sakin yaklaşımı ,
İNCİ kaybetmediği hırsı çok önemli ( olumlu yönde tabii ki ) ,
Bay X , ara carloss için söylemiştim " tabanca gibi " deyimini,işte öyle,cesur yaklaşımı ve hırsıyla,
consume foruma gelen yeni bir ışık,yeni bir soluk...,
Venhar kırmadan tartışmayı seven tarzda yazıları ile...,
ümmi çok aynı görüşlerde olmasak da yazılarını okumayı seviyorum,
kırmızıgül kavgacı olmayan bir kişilik...,
redyellow her ne kadar aynı düşünmesek de düşüncelerini ifade eden yazıları güzel,

Daha sayamadıklarım da vardır ama o arkadaşlar kendilerini bilir ve mazur görürler sanırım...

Yüksell ve doğangüneş'i saymaya bile gerek yok...Emekleriyle,duruşlarıyla,açtıkları konu başlıklarıyla,sürükleyici oluşlarıyla ve bence " tarafsız " olan gayretleriyle...

Sağlıcakla kalınız...

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
ashenarşi . aynı görüşü paylaştığımız için :)

sosyalist , inancı bana ters gelsede harika bir kişiliği var
bursalı 68, cidden lafını esrgemeyen ve hep haklının yanında :)
Mustadaf abim ,sakin duruşu ve keskin cümleleriyle kişileri kırmadan yorumlarını yazdığı için
consume, onun deyimiyle karşıt görüşlerde olsak bile özel mesajlarla birbirimizin hatrını sormayı ihmal etmediğimiz ve varsa bir sorun birbirmizi dinleyecek kadar değer verdiğimiz yani dostum olduğu için uff amma uzun cümle kurdum yahu :)
Kırmızıgül , kendi halinde bir üye
tntcool, babamla aynı meslekte olduğu için yani başka bir nedeni yok şaka şaka :) yorumlarını ve şiirlerini okumaktan keyif aldığım için
seheryeli, çok güzel konular açıyor
yeşeren, hakkında pek bişiey diyemeyecem çünkü tanımıyorum ama onunda yorumları okunacak değerde
aklıma gelen bunlar :)
unuttuğum arkadaşlar kusura bakmasın

R

redyellow

Ziyaretci
Merhaba,

Rica ederim , tartışsak da yine değişmedi şu ana dek,sanırım değişmeyecek de görüşüm...

Sağlıcakla kalınız...
"Tartışma" olmazsa forumlar da olmaz diye düşünüyorum. Forumları forum yapan farklı sesler, tartışmalardır. Yeterki tartışma ayarında olsun, terbiye sınırları aşılmasın.

Tekrar teşekkürlerimle.

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Valla Allah kolaylık verisn...Ders ders ders...Çekilir dert değil...:freakedout:

Sağlıcakla kalınız...

Üst Alt