• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Süpermeydan'da hayran olduğunuz üyeler

• Konbuyu başlatan İnci
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 20
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :
Süpermeydan'da hayran olduğunuz üyeler

-BaDe-

Kıdemli
Üye
Hmm hmm hmmm....Hayranlık değil fakat zevkle okuyorum çoğu kişinin yorumlarını...

Son düzenleme:

Masterlord

Kıdemli
Üye
yorumlarını beğendiğim bi ajan bide mopsy var,
topragım shgiptarenin yorumlarıda hoşuma gidiyor

onun haricinde yorumlar değil
konular ilgimi çekerse girer yorum yazarım

hayranı olduğum üye yok....

B

beklenen

Ziyaretci
henüz çok yeniyim karakterler arasında her türlü çeşitlilik var;insanız beş parmağın beşi bir değil,ben her ne olursa olsun bir konu paylaşır veya yorumlarken maksadı aşmayan herkesi takip ediyorum...

İnci

Kıdemli
Üye
Eflamor yorumlarını konu açmak suretiyle yaptıklarından...
Emily bu sıralar süpermeydanı temsil ettiğim için yorumlarımda fazla açılamıyorum.:)
Anında moderator böyle yazarmı tepkisi çıkıyor ortaya bu yüzden şu an beklemedeyim.

eмiLy

Kıdemli
Üye
Emily bu sıralar süpermeydanı temsil ettiğim için yorumlarımda fazla açılamıyorum.:)
Anında moderator böyle yazarmı tepkisi çıkıyor ortaya bu yüzden şu an beklemedeyim.

Bunun oldukça zor olduğunu tahmin edebiliyorum, kolay gelsin.. :))

Ben yorum yapmıyorlar dememe rağmen, her üçünüzün de konulara yorum yapsaydınız neler söyleyebileceğinizi az çok tahmin ediyorum, o yüzden beğendiğim yorumlar diye belirtmek de sakınca görmedim.

orkuorkun

Kıdemli
Üye
Emily bir genç kız olarak asi ruhu hoş üniverste gençliği ve özgür kız hissi veriyor.
kadim iyi bir dost, Eflamor güzel konular açıyor.
Mopsy özgün konular açıyor.
-Bir tarafta sosyalist,güney kutubu onlar zaten yoldaşlar , Rusçası da Tavariş bunu da öğreteyim, sosyal konularda siyaset dışına çıktıklarında bazen güzel konular yakalıyorlar. Güneyin femni yapısı tuttuğu zaman oldukça güzel konular açabiliyor.
-Öteki Tarafta ise sadece Rabia var, O kadar ülke gezdim ,arapça farsça bir türlü algılayamıyorum kelimeler saf olmalı. İnsan beyni okuduğu mükemmel bile olsa ilk 15 satırı okur. 100 lerce sayfayı kes kopyala yapıştır üretim yok. Fikir üretimi yok. kavga inat ve siyaset biri birşey söylese de sataşsam :Winlk_Tongue: , onu fena yendim,lafı oturttum düşüncesi hakim. Tek sakinleştirici hoşgörülü Rabia.
Bazen forumda Laf yetiştiremeyeceğim Karşılık vermeyeceğim diye Uyku uyuyamayanlar var. Kendini nöbetçi hissedenler, forumda görevli gibi. Bakıyorsun aynı konuya takmış çıkamıyor içinden. Dünyanın sonu bitmiş. kim ne yapıyoru tıklayınca 2 gün aynı konudan ayrılmayanları görüyorum. Enteresan insanlar var. Forumumuzun florası çeşit çeşit.

Yapıcı bir düşünce arıyorum yazılarda. üretici . yada beni güldürücü bir espri ama kendi uydurması.

Doğangüneş Nilay moderatör arkadaşlar iyiler. Kırmızıgül de güzel yorumlar yapıyor.

Daphne

Amatör
Üye
hayranlık diyemem ama konularını ve yorumlarını takıntılı gibi :p sürekli takip ettiğim sn mopsy..
özgün yazısı, ciddi yapısı ve seviyesini hiç bozmayan sn suur_r..
okuduğumda zaman zaman gülümsediğim ama hak verip, kendi kendime desteklediğim sn emıLy..
güzel konu ve yorumlarıyla dikkatimi her zaman çeken sn guney ve simge...
çok sevdiğim arkadaşım neşeli insan sn MEKSELİNA
iyiki varlar ..
sitede yeni sayılırım o yüzden her üyeyi teker teker inceleme, tanıma ve yorumlarını okuma fırsatı bulamadım ama ilk gözlem ve dikkatimi çeken üyeler bunlar :)

spartaküs

Tecrübeli
Üye
Çok hoş bir başlık olmuş :)

Biraz düşündüm de, gerçekten çok kaliteli insanlar varmış burada ve çokça fazla :)

Kimden başlasam ki?

Güney , tam bir amazon :) yazdıklarını okumak büyük keyif veriyor bana.

Emily , kültürlü bir insan olduğunu her mesajında eleveriyor :)

Bursalı68 , tartışmaktan zevk aldığım, özgün fikirleri üreten saygın kişi.

Ümmi , keza yine aynı, sohbet imkanı edinmek şeref... fakat kayboldu gitti. umarım okuyordur ve geri döner.

Kaotik , sayın kaotik'te ortalarda görünmeyen, her defasında son noktayı koyup gereğinden fazla açıklamayı lüzum görmeden asil bir tavır ile kapıyı çarpıp meçhullere düşen büyük insan... düşüncelerinden mahrum kalmak üzücü.

sahrabetis , masalsı :) sempatik... o da meçhullerde sanırsam.

Rabia , felsefe düşmanı felsefeci :)

Bziya , uslubunu ne kadar sevmesemde, yazdıklarından çok şey öğrendiğimi söyleyebilirim.

Sosyalist , biricik, narincik, sevgili solcu :)

Carlos , kinetik enerji :)

Aklıma şimdilik bu arkadaşlar geldi... Hepsine sevgiler.

İnci

Kıdemli
Üye
Süpermeydan'da hayran olduğum ve ah keşke sohbet edebilseydim dediğim bir tane üye vardı, onunlada sohbet ettim zaten.

Üslubunu ve tarzını beğendiğim üyeler kendilerini biliyorlardır.Her fırsattta konu ve yorumlarını değerlendirirken rep bölümüne
bir iki kelime yazmaya çalışıyorum.Ve her zaman takip etmeye çalışıyorum. Şimdi isim yazmayayım forumda görevliyim bu yüzden doğru olmaz sanırım.

Üst Alt