• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Süpermeydan'da hayran olduğunuz üyeler

• Konbuyu başlatan İnci
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 20
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :
Süpermeydan'da hayran olduğunuz üyeler

İnci

Kıdemli
Üye
Süpermeydan forumda konularını ve yorumlarını ilgiyle takip ettiğiniz, tartışma konularında
tartışma üslubunu ve tarzını beğendiğiniz, ah keşke şu üyeyle karşılıklı sohbet edebilseydim dediğiniz,
içinizde merak uyandıran hayranlık duyduğunuz üye yada üyeler var mı? Varsa kimdir bu üye yada üyeler paylaşırmısınız...

eмiLy

Kıdemli
Üye
İlk aklıma gelen kişi bursalı68 abim, hayata bakışını, sorunları değerlendiriş biçimini beğeniyorum, özellikle önyargısız yaklaşması her olaya takdire şayan.........
Yine sahrabetis'in yorumlarını, hümanist yaklaşımlarını beğeniyorum.......
Doğangüneş, Gülay ve Eflamor yorumlarını konu açmak suretiyle yaptıklarından, onların da konularını beğeniyorum..:))

Carloss ve Ajan'ın yorumlarını+ tarzlarını çok beğeniyorum...

Orkuorkunun ve mopsy nin de kendilerine has tarzları var, beğeniyorum....

Sosyalist'in tartışma uslubunu beğeniyorum, fikirlerini iyiniyetli buluyorum ve insanlara değer veriyor oluşunu beğeniyorum...

SüPERMEYDAN'ın az ve öz yaptığı yorumları, açtığı konuları, yine az ve öz esprili yaklaşımlarını çok beğeniyorum, tebessüm ettiriyor.. Ayrıca hep söylüyorum, yinelemek isterim ki çok iyi bir yönetici.....

Rabia nın da saygılı, sakin, kendine has halini beğeniyorum...

Appolinius (böylemiydi yazılışı bilemedim ama) takip ediyorum, yakında kendisi hakkında da fikir sahibi olacağım, bunun da olumlu olacağını düşünüyorum şuanki fikrimle..

Simge nin duruşu, samimi fikirleri oldukça bana yakın, kendisini seviyorum, yorumlarını da takip ediyorum...

Son düzenleme:

simqe

Kıdemli
Üye
mopsy..mopsy..yine mopsy :))

Süpermeydan'da hayran olduğum tek üye ve karşılıklı sohbet etmeyi isteyebileceğim üye mopsy..onun engin bilgileri ve mizaha çizdiği o ince çizgiler beni kendisine hayran bıraktırdı..

Tabii yorumlarını,yazılarını beğendiğim üyelerde mevcut,bana göre süpermeydan üyelerinin hepsinin kendilerine göre ayrı ayrı bir özellikleri var,birde Güney :))sohbeti keyifli olacaktır eminim..ve beni unutan emily :malesef:,onun o şirin,gerçekçi ve çağdaş yönü beni kendisine hayran bırakıyor :))
carlos,doğangüneş,bursalı,sahracım,sosyalist..sayabileceğim isimler arasında..

Bak bende unuttum birisini :)) kırmızıgül..evet evet onada hayranım,türkçeyi bu kadar defalarca katledebilmek her yiğidin harcı değildir..

Son düzenleme:

simqe

Kıdemli
Üye
eмiLy;245693' Alıntı:
Ben seni unutmazdım asla, ama işyerinde alelacele yazdığımdan oldu............... :/

Bak mesela Kafka'yı bile unutmuşum, çok ayıp, tüü bana........ :/

Biliyorum minişim beni unutmadığını,olsun ben senin yüreğindeyim :))

eмiLy

Kıdemli
Üye
Hayranlarım için teşekkür ederim.
''Hayranlarım, beni sizler yarattınız, teşekkür ederim.'' diyorsun yani.................. :)))

Hayranın olmaktan gurur duyarım, sosyalist........ :))

Ben saydığım kişiler bir şey yazdığında ya da bir konu açtığında girip bir bakıyorum, ama mutlaka bakıyorum...... :)

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
eмiLy;245699' Alıntı:
''Hayranlarım, beni sizler yarattınız, teşekkür ederim.'' diyorsun yani.................. :)))

Hayranın olmaktan gurur duyarım, sosyalist........ :))

Ben saydığım kişiler bir şey yazdığında ya da bir konu açtığında girip bir bakıyorum, ama mutlaka bakıyorum...... :)
:freakedout:
Teşekkür ederim sevgili avukatım, çok naziksiniz ve bir o kadar da anlayışlı..
Bu durumda size hayran olmamak mümkün mü?:)))

B

bursali68

Ziyaretci
Merhabalar,

Yazı ve yorumlarını severek ve zevkle okuduklarım ve bu bağlamda hayat görüşleri,hayata tutunmaları,özellikle " kırıcı " olmamaları ve saygıda kusur etmemeleri,yapıcı olma konusunda yazdıklarıyla örnek olmamaları ve dialoglarının ve de Türkçe dilini iyi kullanmalarından dolayı ve gerektiğinde de ve haklı olduklarında da sonuna dek " şahinleşebilen " yapılarıyla; emily,mopsy,simge,EFLAMOR,SOSYALİST,carloss,Kadim,RABİA,Güney...aklıma ilk gelen arkadaşlar,yenilerden izlediğim kadarıyla Apollonius,ajan,sworden, barışcıl ağırlıklarıyla saf ve temizlik timsali olarak algıladığım kırmızıgül ve winngs...Özellikle saydığım arkadaşların tüm yazdıklarını takip etmekteyim.

Tabbiki suu_r,spartaküs,kaotik,kull 'u da es geçemem.

Hepinize teşekkürler arkadaşlar,forumu forum yapan kaliteli ve kültürlü kişilerdir.

Not: Özellikle Yüksel gibi,Doğangüneş gibi,Gülay gibi yöneticileri saymıyorum,yağcılarda inmek durumunda kalmak istemediğimden ama onlara da sonsuz teşekkürler.İdare çok zor bir iştir o manada...

Sağlıcakla kalınız.

Son düzenleme:

eмiLy

Kıdemli
Üye
Tabbiki suu_r,spartaküs,kull 'u da es geçemem.

Hepinize teşekkürler arkadaşlar,forumu forum yapan kaliteli ve kültürlü kişilerdir.
Bak gene unutmuşum....
Elbetteki kull, suu-r ve sparteküs yorumlarını okumaktan zevk aldığım, değerli üyelerden....

Yine ve yeniden katılıyorum Bursalı68 abime........ :eek:k:

Üst Alt