• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Süpermeydan Şairleri Antolojisi

• Konbuyu başlatan Y.E.K.
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 82
  • Görüntüleme 18K

Okunuyor :
Süpermeydan Şairleri Antolojisi

Y.E.K.

Altın Üye (Haziran 2008)
Üye
Evet arkadaşlar,kendi yazmış olduğunuz ve en beğendiğiniz şiirlerle (10 veya daha fazla) antoloji içinde yeralmak istiyorsanız,ben de varım deyiniz...Haydi bakalım Süpermeydan şairaneleri herkes görsün bizleri.

1-Y.E.K.

S

SAHARAY

Ziyaretci
Y.E.K bu proje size ait olduğu için size iki öneride bulunmak istiyorum.

Öncelikle süpermeydan şairleri antolojisi diye bir grup kurarsanız projeniz için çok olumlu olur diye

düşünüyorum. Bir de süpermeydan kompozisyon yarışması adı altında bir yarışma fikrine ne dersiniz.

Supermeydan forumu kompozisyonunda en iyi anlatan üyenin yazısını kitabın arka kapağına

koyarsınız ve böylece süpermeydanın kısa bir tanıtımı olur. Bunlar sadece öneridir uygulama konusunu

siz bilirsiniz. Ayrıca projenizde süpermeydan üyelerine şiirler konusundan faydalanmak isterseniz

istediğiniz şekilde faydalanabilirsiniz. Umarım projeniz başarılı olur Y.E.K

iYİ FORUMLAR

Y.E.K.

Altın Üye (Haziran 2008)
Üye
Tamam,iyi güzelde Saharay,herkes fikir beyan etmekte,iş ameliyeye gelince tornistan vaziyetlerine girmekte.Kitap hazırlayacağız,listeleme işlemine girelim dedik,listede benden başka isim yok(inşallah şimdilik).Neyse yılmak yok,yola devam:Seguridad:

SÜPERMEYDANDAKİ ŞAİRLER,SÜPERMEYDAN ŞAİRLERİ ANTOLOJİSİNDE BULUŞALIM

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Cevap: Kafiyeli Interaktif Şiir

Harika bir yarışma olcağından eminim katılacak olan arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim ..

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt