• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Süpermeydan "nitelikli" nesil çalışması....:)))

• Konbuyu başlatan Guney
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 29
  • Görüntüleme 4K

Okunuyor :
Süpermeydan "nitelikli" nesil çalışması....:)))

Guney

Kıdemli
Üye
Evet sevgili AKPE llerrr; başbakanınızın da dediği gibi (hemen ne dediğini hatırlayalım)

Ülkenin, milletin nitelikli nesillere ihtiyacı var. Yıllarca Türk milletinin kökünü kurutmak için çalışanlar, milletin yaşlanması için gayret sarf edenler oldu. Bugünkü nüfus artışına göre 2037'de Türkiye nüfusunun yüzde 60'ı 65 yaşın üzerinde olacak. Bunun için, duyarlılığı olan bütün kardeşlerimi hassas olmaya, dikkatli olmaya özellikle davet ediyorum. Sorumluluk mevkisindeki bir insan olarak, Başbakan olarak, vatanımı, milletimi çok sevdiğim için böyle bir hassasiyeti her gittiğim nikahta, toplantıda hatırlatıyorum.

İşte bu ahval den yola çıkarak soruyorum size, hani "vatan millet sakar ya" "ülke elden gidiyor haberiniz yok mu ?" hemen yaşlanmadan başlayın bakalım çalışmalara ama nasıl besler okutur büyütür ve "VATANA MİLLETE" hayırlı evlatlar yetiştirirsiniz onu bilemem...Bilmediğim bir konuda da cevap için başbakanınıza müraacatı öneririm...

Kolay gelsin...:)))

Guney

Kıdemli
Üye
Ya kız deyip te şu keyfi bozmaya hiç niyetim yok vallahi...:))
Cidden sağol ASLAN arkadaşım çok güldüm kedim korktu benden....:))
nereden bulursun böyle antil kuntil şeyleri bilmem ki..

ASİKIZ

Acemi
Üye
Bu nitelikli nesil allah tarafındanmı yetiştirilicek..Ne cahil bir toplumuz hala...
Bu ekonomide daha doğrusu bu ekonomiksizlikte sokaklar daha fazla niteliksiz insanla dolmasın diye aklını başınıza toplayın arkadaşlar 3 çocuk bile fazla bu devirde...
Başbakanımızda latife yapıyor herhalde her zamanki gibi gülüp geçiniz..:)

tntcool

Kıdemli
Üye
Ya kız deyip te şu keyfi bozmaya hiç niyetim yok vallahi...:))
Cidden sağol ASLAN arkadaşım çok güldüm kedim korktu benden....:))
nereden bulursun böyle antil kuntil şeyleri bilmem ki..

Arkadaşım sen böyle güzel ortalar yaparsın da ben kafa golü atmaz mıyım ?
:))

Guney

Kıdemli
Üye
Bu nitelikli nesil allah tarafındanmı yetiştirilicek..Ne cahil bir toplumuz hala...
Bu ekonomide daha doğrusu bu ekonomiksizlikte sokaklar daha fazla niteliksiz insanla dolmasın diye aklını başınıza toplayın arkadaşlar 3 çocuk bile fazla bu devirde...
Başbakanımızda latife yapıyor herhalde her zamanki gibi gülüp geçiniz..:)
Evet evet haklısın Asi kız kesin latife bu her zaman ki gibi gülüp geçelim hatta geçmeyip karnımızı tuta tuta gülelim ...:))

Kaç yıldır ısrar ediyor bu konuda acaba bir planı mı var dersin?
Yoksa bu sözlerini gerçekleştirmeye başlayanlara kendisimi gülecek?
bu işte bir oyun var ama hadi bakalım...

Üst Alt