• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Duyuru supermeydan güncelleme

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Tekrar Hoşgeldiniz! , kullandığımız forum yazılımında değişiklik yaptık artık sitemiz daha hızlı ve mobil uyumlu.

Yeni sisteme üye bilgileriniz-profil mesajlarınız-forum mesajlarınız ...vs birçok şeyi taşıdık fakat avatar ve özel mesajlar gibi bazı bölümleri taşıyamadık.

Tüm üyelerimizden profil sayfalarına girip bilgilerini güncellemelerini rica ediyorum...

yeni sistemin kullanımında zorluk yaşadığınız veya sormak istediğiniz herhangi birşey olursa bu başlık altında yazabilirsiniz

Son düzenleme:

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
Hayırlı olsun Yüksel Bey.
Sanırım her zaman olduğu gibi alışmak zaman alacak.
Ancak alıştıktan sonra formun durumu hakkında değerlendirme yapabilirim. :)
Yalnız şimdilik şunu fark ettim; açmış olduğumuz konuların izlenme sayısını (kaç kişi bakmış) göremedim.

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Hayırlı olsun Yüksel Bey.
Sanırım her zaman olduğu gibi alışmak zaman alacak.
Ancak alıştıktan sonra formun durumu hakkında değerlendirme yapabilirim. :)
Yalnız şimdilik şunu fark ettim; açmış olduğumuz konuların izlenme sayısını (kaç kişi bakmış) göremedim.
Teşekkür ederim , zamanla alıştıkça eski yazılımdan daha iyi oldugunu göreceksiniz..
sorunuzun cevabı ise
konu listesinden baktığınızda hangi konunun kaç kez bakıldığı görülebiliyor. orneğin bu konuya 48 kişi bakmış:)
ilaveten neler yeni bölümünden de görülebilir

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Profil bölümüne büyük boyutlu fotoğraf ve resimler eklenemiyordu , alınan şikayetler üzerine Profil resim ekleme limiti 4096 kb yani 4 mb yükseltilmiştir
İsteyen Üyelerimiz Avatar yerine kendi fotoğraflarını ekleyebilirler..

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Mp3 formatında ses kaydı testi...
mesajlarınıza mp3 formatında ses dosyaları eklenebiliyor
NOT: telif hakkı başkasında olan müzikler eklemek yasaktır... (ben denemek için ekledim:))

EKLENTİ OLARAK

MP3 DİREK DOSYA EKLE BÖLÜMÜNDEN YÜKLÜYORSUNUZ

LİNK OLARAK
mp3 linkini forum mesaj alanına yapıştırıyorsunuz

ornek link:
Kod:
http://www.singlix.com/mp3/Zeki_Muren/Elveda_Meyhaneci.mp3
aşağıdaki gibi görüneccek

Ekli dosyalar

Son düzenleme: