• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

İstek Supermeydan Bilgilendirme Sistemi

• Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 3K

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba

<--Supermeydan Bilgilendirme Sistemi-->
Arama kriterine uygun sonuç bulunamadı, Lütfen başka bir Arama kriteri (Aranacak Kleime) vererek tekrar deneyin.

Yukaridaki;"Kleime" nin duzeltilmesi gerekiyor.
Selamlar.

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Kelime düzeltilmiştir, Uyarınız için teşekkürler
Sayın admin forumunuz içerik olarak çok zengin. Bir hafta önce bir konuyu ararken beni bu siteye yönlendirdi google. Sitenin içerik sayısını görünce çok şaşırdım. Hemen hemen her konuda içerik mevcut sitenizde. Sizler görevli olduğunuz için tabi ki en çok sizin içerik paylaşmanız gerekiyor forumda fakat normal üyelikleri olanlarında sitenizde binlerce içerik paylaşması gerçekten takdire şayan bir davranış. Dikkat ettim her neredeyse her üç konudan biri üyelerin açtığı konulardan oluşuyor. Ben öncelikle siz forum görevlilerine, sonrasında bu siteye görevli olmadığı halde emek verip içerik ekleyen, yorum yazan, foruma bu şekilde katkıda bulunan diğer tüm üyelere huzurunuzda teşekkür ediyorum. Artık herhangi bir konu ararken önce sitenize bakacağım sanırım. :)

Konu: 62.369
Üyeler: 65.324

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Sayın admin forumunuz içerik olarak çok zengin. Bir hafta önce bir konuyu ararken beni bu siteye yönlendirdi google. Sitenin içerik sayısını görünce çok şaşırdım. Hemen hemen her konuda içerik mevcut sitenizde. Sizler görevli olduğunuz için tabi ki en çok sizin içerik paylaşmanız gerekiyor forumda fakat normal üyelikleri olanlarında sitenizde binlerce içerik paylaşması gerçekten takdire şayan bir davranış. Dikkat ettim her neredeyse her üç konudan biri üyelerin açtığı konulardan oluşuyor. Ben öncelikle siz forum görevlilerine, sonrasında bu siteye görevli olmadığı halde emek verip içerik ekleyen, yorum yazan, foruma bu şekilde katkıda bulunan diğer tüm üyelere huzurunuzda teşekkür ediyorum. Artık herhangi bir konu ararken önce sitenize bakacağım sanırım. :)

Konu: 62.369
Üyeler: 65.324
Sevgili ziyaretçi , Öncelikle güzel düşünce ve doğru tespitleriniz için teşekkür ediyorum. Forumumuzun büyümesinde en büyük pay üyelerimizdir Tebrikleri ve Teşekkürü asıl hak eden onlardır..
Sizlerin desteğiyle daha çok seneler yayına devam edeceğiz İnşallah...

İnci

Kıdemli
Üye
Sevgili ziyaretçi , Öncelikle güzel düşünce ve doğru tespitleriniz için teşekkür ediyorum. Forumumuzun büyümesinde en büyük pay üyelerimizdir Tebrikleri ve Teşekkürü asıl hak eden onlardır..
Sizlerin desteğiyle daha çok seneler yayına devam edeceğiz İnşallah...
Bir kaç üyeliğim oldu bu forumda ve diğer forumda. Malum kafam kızınca kendimi sildirdiğim için başka üyelikler almak zorunda kaldım. Açtığım konular ve yorumlar hepsi bir arada olsa 15 bini bulurdu benim de. Ben kendi adıma teşekkürünü kabul ediyorum. :) Çok aktif olmasam da ara sıra katkıda bulunmaya çalışıyorum yine. Üyelerin hakkını yemediğin ve bu sözlerinle onurlandırdığın için ben ayrıca teşekkür ediyorum.

Üst Alt