• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Süper ligin En İyi Orta Saha Oyuncusu Kimdir?

Okunuyor :
Süper ligin En İyi Orta Saha Oyuncusu Kimdir?

Türkiye liginin en iyi orta saha oyuncusu Kimdir?

• Mehmet Topal

Kullanılan: 0 0.0%
  • Fernandez

• Zokora

• Ozan Ipek

• Colman

• Amrabat

• Batalla

• Culio

• Diğer(yazınız)

• Kullanılan toplam oy
    3

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Türkiye Süper liginin En İyi Orta Saha Oyuncusu Kimdir?

tunakan

Tecrübeli
Uzaklaştırıldı
çok erken değilmi sn yüksel, daha ne gördük? ilk üç maç ise baz alınan, FERNANDEZ yazmayan fanatiktir bana göre!

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
çok erken değilmi sn yüksel, daha ne gördük? ilk üç maç ise baz alınan, FERNANDEZ yazmayan fanatiktir bana göre!
Bu futbolcuların çoğu (Mehmet Topal hariç ) geçen yılda super ligde top koşturdu.. bir kaç maçı göz önüne alıp oylama yapmayınız.

tunakan

Tecrübeli
Uzaklaştırıldı
mehmet topal'ı görünce bu yıl için algılamıştım. zokora yerine colman daha yakışırdı. amrabat, batalla, culio geçen yıl fernandez ve selçukla beraber asist krallarıydı. burada yoklar, bence yeniden dizayn edin sn yüksel daha isabetli olur.

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
mehmet topal'ı görünce bu yıl için algılamıştım. zokora yerine colman daha yakışırdı. amrabat, batalla, culio geçen yıl fernandez ve selçukla beraber asist krallarıydı. burada yoklar, bence yeniden dizayn edin sn yüksel daha isabetli olur.
Haklısınız Ankete eledim diğer futbolcuları....

tunakan

Tecrübeli
Uzaklaştırıldı
selçuk, batalla ve fernandez arasında kaldım. culio orduspor gibi olanakları sınırlı bir takımda neler yaptı. neyse biraz daha düşünelim.

Bay X

Kıdemli
Üye
Geçen sezon ve bu sezon itibariyle Selçuk İnan şu anda en iyisi..Fernandes iyi oyuncu fakat inişli çıkışlı bir grafiğe sahip bu nedenle en iyiyi Selçuk hakediyor..Selçuk UEFA tarafındanda tescillenen bir oyuncu kaldıki yine en iyi 5 orta saha oyuncusundan birisi olarak UEFA tarafından onore edildi..Mehmet Topal'ın istikrar sorunu var zira geçen sezon La Liga'da en az forma bulan oyunculardan..Fenerbahçe için doğru bir seçim olduğunuda düşünmüyorum şayet Emre'nin boşluğunu doldurmaya yetmedi..

tunakan

Tecrübeli
Uzaklaştırıldı
sn X selçık çok iyi tartışmam bile, oyunu hem defansif hem ofansif oynayan, frikik atan oyuncu. ancak çokta şanslı bir oyuncu trabzon olsun gs olsun yanında çok iyi oyuncularla birlikte. fernandez ondan biraz daha şanssız. ancak cluio, batalla, amrabat ve colman bu konuda çok şanssızlar.

Üst Alt