• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Suat Kılıç, tüm müdürlerin istifasını aldı

  • Konbuyu başlatan bursali68
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Suat Kılıç, tüm müdürlerin istifasını aldı

B

bursali68

Ziyaretci
Suat Kılıç, tüm müdürlerin istifasını aldı

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, tüm genel müdür ve genel müdür yardımcıları, daire başkanları, gençlik spor il müdürleri ve ilçe müdürleri ile bu birimlerde çalışan tüm yetkililerin resmi olarak istifalarını aldı.

Bütün genel müdür yardımcıları, daire başkanları, il müdürleri ve ilçe müdürlerinin istifaları istenirken, Bakan Suat Kılıç'ın göreve atadığı ilk iki isim dikkat çekiyor. Gençlik ve Spor Bakan Yardımcılığına, Polis Akademisi Başkanlığı Güvenlik Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Yusuf Tekin getirilirken, Müsteşarlık ise Kırıkkale Üniversitesi'nden Doç. Dr. Hakan Hakyemez'e verildi.

Aynı zamanda Bakan Suat Kılıç'ın şehri Samsunlu olduğu bilinen Tekin ve Hakyemez'in spor geçmişi ise bilinmiyor.

YUNUS AKGÜL İSTİFA ETTİ

Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Yunus Akgül, açıklamasında daha önce Başbakanlığa bağlı olan ve Devlet Bakanlığı tarafından yönetilen Türk sporunun, son hükümetle birlikte Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak düzenlendiğini ve yeni bir bakanlık oluşturulduğunu belirterek, "Yeni oluşturulan bakanlığa ve yeni bakanla birlikte çalışacağı kadroları oluşturmada daha rahat hareket edebilmesi için böyle bir karar aldım" dedi.

Kaynak : Suat Kl, tm mdrlerin istifasn ald - Hrriyet Amatr Sporlar

Merhaba,

Hükümette görev alacal " seçilmişlerin " görev yapmadan önce istifalarını başbakana vermeleri bilinen bir şey...Ancak seçilmişlerin dışındaki yöneticilerin " istifalarını " istemek ne derece doğru...???

Sağlıcakla kalınız...
 

süperto

Acemi
Uzaklaştırıldı
Yeni görev sahibi belli olmuş sanırım. Arkadaş diyordu bugün. Tam emin değilim ama Mehmet Baykan sanırım. Bu konuda bilgi varsa paylaşılırsa iyi olur. Teşekkürler şimdiden.
 
Üst Alt