• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Spanish Fly capkin erkeklere

Okunuyor :
Spanish Fly capkin erkeklere

orkuorkun

Kıdemli
Üye
Çapkın arkadaşlar için tabii ,, hemde çok çapkınlara, ama siz dediklerimi yapmayın en iyisi mi,, şimdi çocuklara zararlı örnek oluyor diyecekler,,,:Entusiasmado:

SPANISH FLY den bahsetmek istiyorum:

profesyonel bir çapkın iseniz bazı araçlar kullanılmalı, yoksa kızlar sizi tavlar ve siz hep kendinizi çapkın sanırsınız,, ama o zaman çapkın olamazssınız kazanaova olmak sihirbazlık ister,, romantik hava yaratmanın dışında, ınsan kimyasındadır aşk, ve cinsel güdülerden ortaya çıkar, afrodizyak olarak o kadar çok madde vardır ki, bunların başında çig midye yemek vardır bu da cinsel organa benzetildigi icindir, karides vs vs cesitli afrodizyaklar vardır,

spanish fly hiçbir zaman alkole dokülmez, çay kahve ve yemek corbaya dokulur

Kadın erkek iki cinsi birden uyaran bir madde vardır. bu da sex shoplarda satılan

SPANISH FLY denen ispanyol sinegi vardır, bu sinegin kurusu, kana karışınca

insanda aşırı istek ,cinsel bolgelerde anormallik oluşturur,kana hemen karışır,

ispanyol sinegi 1-2 damla dan fazlası insanı öldürür, kanteron ile beraberdir, kanteron birçok kanser tedavisinde kullanılan bitki, ancak hormon salgısı oluşturur,

fakat Her yerde orjinali yoktur, Spaniş fly bir 5-10 ml litrelik kutudur, Yahudiler bunu YOHIMBINUM diye pazarlar,, profesyonel çapkınların sihirli ilacıdır.

çok defa bir barda biryerlerde dünyanın en çirkin kızlarını güzel görüp sabah 40 yıllık bir sevgili gibi uyanıp yanınızdaki cadı gibi bir kızı görürseniz, içtiginiz içeceklere iyi dikkat edin , o kızın tuzagına düşmüş olabilirsiniz, bunu sadece erkekler kullanmaz profesyonel çapkın kızlar da vardır dünyada. çapkınlıgın cinsiyeti olmaz,

ben söyledim mesajı siz almayın, sihirbaz hicbir zaman kendi kendine şapkadan güvercin çıkarmaz, :Seguridad:

son bir öykü: bu ilacı hindistan dan bir aşcıya aldırdım , neden 20 dolar bana verdirdin diye kızmıştı ,bir gün faydasını göreceksin demiştim, uzakdoguda dışarıda pilav isteyen fakirlere dagıtmış ,içine katmış , sonuç nüfus patlaması . ve çok sevilen bir gemi personeli. ister inanın ister inanmayın,

kesin denenmiş birşşeydir.

gizli mesajlarınızı pm den bekliyorum , :Seguridad:

:Seguridad: konuyu belgesel olarak yazdım ciddiye almayın lütfen , ben ne dersem diyim dünya yine dönüyor

senolmutlu@2007

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt