• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

sözlük yazarlarının itirafları

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
süper sözlük yazarlarının itiraflarının bulundugu bolum

eмiLy

Kıdemli
Üye
İlkokulda bir arkadaşım vardı, Özen'di ismi. Çok sevmezdim, sadece ailelerimiz görüştüğü için konuşmak zorunda kalırdım. O'da beni sevmezdi, bilirdim. Annemle babamın işte olduğu saatlerde o da bizdeydi. Ben de ona hiç tatmadığı bir şey yapacağımı, benim spesiyalim olan bir kokteyl hazırlayacağımı, buna bayılacağını söyledim. Dolapta ne varsa ekledim ama içine, özellikle de baharat kısmını çok abartmıştım. Karıştırdım, karıştırdım, ve ikram ettim. Tattığında yüzünün aldığı şekil hala aklımda, hayır beğenmedim de dememişti gerçi; çok ısrar etmiştim, birkaç yudum daha içmek zorunda kalmıştı.
Özennnnn özür dilerim. :/
Ben kötü bir çocuk da değildim aslında, neden yapmışsam bunu, sanırım folklor grubumu bozmaya çalıştığı içindi.

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
İlkokul 3 sınıftayken tenefüs zili çaldığında okulun bahçesine koşardık arkadaşlarla
karıncaları elimize alır ve
kafalarını koparırdık
ve nedendir hala anlamam şöyle derdik hayvancıkların kafasını koparınca (çok özür dilerim kafanızı koparmak zorundayım..
cidden çok kötüymüşüm ve çok üzgünüm :(

-BaDe-

Kıdemli
Üye
cık cık cık... Çok fenasınız ikinizde :))

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Evet itiraf ediyorum çok fenaymışım ben

ayybben

Tecrübeli
Üye
Altı yaşlarımdayken ablamı anaokuluna uğurlardık annemle ablam dönünceye kadar da balkonda oynar vakit geçirirdim sonra büyük bir kelebek buldum etrafını birşeyler bulup çevreledim.Anne ben bu kelebeği besliycem dedim.Ama beslenmez tabi o ayrı konuda çocukluk :)) kelebek ölüydü:) sonra karıncalar sarmış taşıyıp götürdüler çok üzülmüştüm.itiraf değil ama küçük bir anı.

İnci

Kıdemli
Üye
İtiraf ediyorum; Jinekoloji anketini admin beni kızdırdığı için, ben de onu kızdırmak için açmıştım.:)

İnci

Kıdemli
Üye
İlkokula giderken yaz tatillerinde Sinop’ta yaşayan dedemlere giderdik. Annemler gündüz buğday biçmek için tarlaya giderdi ve biz bütün gün dışarıdan eve gelmeyiz diye annem kapıyı kilitleyip öyle bırakırdı bizi.
Ben 9 yaşındayım ve kardeşlerimle camdan bakarken bir baktım komşumuzun kızı bizim civciye taş atıyor.
Civcilerde bir güzel sarı renkteler bir hafta önce yumurtadan çıkmışlardı. Kızın attığı taş civcilerden birinin ayağını
kırdı. Benim tepem bir attı. Evde sağlam bir ip aradım. Bu arada ev iki katlı ve biz ikinci kattayız. İpi sağlam bir yere bağladım salon penceresinden askerlerin yaptığı gibi duvarda yürüyerek aşağıya indim. Gittim kızın yanına
sen bizim civciye nasıl taş atarsın.''Bak ayağı kırıldı al sana'' diye iki tokat attım.Kızın yüzünde on parmağımın izi çıktı.
Bu yetmedi sinirim geçmedi.Kızı bütün gücümle itip yere düşürdüm.Sonra hiçbir şey olmamış gibi aşağı sarkıttığım ipi tutup yine duvarda yürüyerek eve çıktım. İpi topladım yerine astım.Kız dışarıda kıyameti koparıyor ağlıyor anne anne diye. Akşam üzeri annem geldi. Kızın annesi hemen kapıya geldi.Semiha senin kız
benim kızı dövmüş dedi. Annem tabi yok olmaz öyle bir şey kapı kilitliydi sen bakma çocuk lafına dedi.
Ben de onlar kapıda konuşurken cama çıkıp aşağıda annesini bekleyen kıza oh olsun işareti yapıyordum.:)

-Anne özür dilerim ama senin kızın masum değil.Komşunun kızını gerçekten ben paralamıştım.:)

Server Bedii

Amatör
Üye
İlkokula giderken yaz tatillerinde Sinop’ta yaşayan dedemlere giderdik. Annemler gündüz buğday biçmek için tarlaya giderdi ve biz bütün gün dışarıdan eve gelmeyiz diye annem kapıyı kilitleyip öyle bırakırdı bizi.
Ben 9 yaşındayım ve kardeşlerimle camdan bakarken bir baktım komşumuzun kızı bizim civciye taş atıyor.
Civcilerde bir güzel sarı renkteler bir hafta önce yumurtadan çıkmışlardı. Kızın attığı taş civcilerden birinin ayağını
kırdı. Benim tepem bir attı. Evde sağlam bir ip aradım. Bu arada ev iki katlı ve biz ikinci kattayız. İpi sağlam bir yere bağladım salon penceresinden askerlerin yaptığı gibi duvarda yürüyerek aşağıya indim. Gittim kızın yanına
sen bizim civciye nasıl taş atarsın.''Bak ayağı kırıldı al sana'' diye iki tokat attım.Kızın yüzünde on parmağımın izi çıktı.
Bu yetmedi sinirim geçmedi.Kızı bütün gücümle itip yere düşürdüm.Sonra hiçbir şey olmamış gibi aşağı sarkıttığım ipi tutup yine duvarda yürüyerek eve çıktım. İpi topladım yerine astım.Kız dışarıda kıyameti koparıyor ağlıyor anne anne diye. Akşam üzeri annem geldi. Kızın annesi hemen kapıya geldi.Semiha senin kız
benim kızı dövmüş dedi. Annem tabi yok olmaz öyle bir şey kapı kilitliydi sen bakma çocuk lafına dedi.
Ben de onlar kapıda konuşurken cama çıkıp aşağıda annesini bekleyen kıza oh olsun işareti yapıyordum.:)

-Anne özür dilerim ama senin kızın masum değil.Komşunun kızını gerçekten ben paralamıştım.:)
Çok fenasınız çok:)))))))

tntcool

Kıdemli
Üye

Evde ip arayınca ben de kızı asacak zannettim... :))

tunakan

Tecrübeli
Uzaklaştırıldı
bi kaç gün önce çeşme'de geziyordum yanımda arkadaşımla, birden müşterimiz bir çiftle karşılaştık. ayak üstü sohbet ederken yazlıklarına davet ettiler itiraz ettik, o zaman bir yere oturalım dediler. deniz kenarında bir cafe'ye oturduk, garson gelince biz soğuk su istedik itiraz ettiler ve kayısı, üzüm, kirazdan oluşan bir meyva tabağı söylediler.
epey konuştuktan sonra izin istedik, çiftte bizde kalkıyoruz deyip hesap istediler. o arada garsona para verirken izledim müşterimi tam 45 TL verdi ve üstü kalsın dedi. ayrıldık ve 50 metre sonra geri döndüm ve garsona hesap kaç TL diye sordum oda 38 TL su tanesi 4 TL meyva 30 TL dedi. şok oldum bize hesap verirken 50 kuruşun hesabını yapan ve asla bahşiş vermeyen müşterimizin buradaki kazığa ses çıkarmayıp üstüne 7 TL bahşiş vermesi olacak gibi değildi.

itiraf ediyorum; şimdi sık sık onları dönüşlerinde nasıl kazıklayacağımın planını yaparken yakalıyorum kendimi...

Üst Alt