• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Söyle Rahatla... Dök içini rahatla...

Okunuyor :
Söyle Rahatla... Dök içini rahatla...

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
seviyorum ulannnnnnn çok seviyorummmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gururumdan söyleyemiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

her saniye her dakika seni deli gibi özlüyorum, sensiz olmak istemiyorummmmmmm senden gitmek istemiyorummm bunu gururumdan söyleyemiyorummmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aşığımmmmm bennnn öyleeeee böyleeeee değillll dibineeeeeeeeeeeee kadarrrrrrrr aşığımmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anasınıııııııııı sattımımınnnnnnn dünyasıııııı seviyorummmmm ulannnnnnnnnnnnnnnn bennnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Her kadının içinde biraz erkeklik hormonu vardır diyor uzmanlar. Benim hormonlar coşmuş dün gece anlaşılan kafa gidince. :)

Bunları ben yazmışım ama ne yazdığımı bile hatırlamıyorum şimdi gördüm. Site sahibinden özür dilerim foruma rahatsızlık verdiğim için.
 
Z

Ziyaretci

Ziyaretci
bir insan birilerini üzeceğini bildiği halde neden aynı şekilde davranmaya aynı şeyleri bile bile yapmaya devam eder? :=((((
 
Z

Ziyaretci

Ziyaretci
O aptala tam bir bucuk senemı verdım her kahrını cektım degıstım orospu cocuguyla ayrıldık cok dertliyim arkadaslar anlatmazsam rahatlıyamıycam sanki
 
Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Kocamla nerdeyse hetgün boktan sebeblet yüzünden tartışıyoruz öyle ki o an elimde büyük bir döner bıçağı olsa da deşsem diyorum lanet ediyorum sürekli. Zaten o kadar yorucu ve her anlamda zor bi süreçten geçerek evlendik ki her olayda geçmişteki hislerim hortluyo. Tatilimi bile zehir etti. Basit bi yemeği burnumdan getirip duruyo kaç gündür. Ucuz yiyelim diyorum kabahatli oluyorum begendiğim hiçbişeyi aimıyorum kabahatli oluyorum kendi gerizekalı ailesine ev aldık düğünüme karşı komşumdan daha ilgisiz ve yardımsızdılar evi eşyamı düğünümü kendim yaptım yemin ki bir tane valizle eve geldi. Mis gibi maaşımdan da faydalanıyo ne salaktım allahım zamanında gelenleri küçümsedim de kala kala bu hem fakir hem sinirli kendini bi bok sanan herşeyi burnumdan getirip ailece beni sömüren bu adama kaldım. Keşke hiç tanışmamış olsaydım
 
Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Yaşamak bu aralar o kadar boş geliyor ki daha 20 yaşında insan bu hayattan bu kadar nasıl sıkılır anlam getiremiyorum. Hatırladığım 14-15 senelik geçmişimde mahallede oynadığımız o mutluluk verici çocuk oyunları dışında bir de evde yaşanan kavgalar geliyor. Bu kavgaların başlıca sebebi babamın alkol vb. maddeler kullanmasından dolayı oluşuyor. Biraz varlık içinde yokluk yaşıyoruz. Bulunduğumuz bölgenin ilk insanlarıyız diyebilirim. İstanbul'un iyi bir yerinde de bir aileyi rahatlıkla geçindirebilecek bir dükkanımız olmasına rağmende bunun %30-40'ını evde görebiliyoruz. Aslında buna da şükür geçindiriyor bizi beni usandıran da bu değil zaten, babam yapılmayacak bir şey yapıyor ama onuda adabıyla yapmıyor, bu maddeleri kullanıp gelip olmadık sebeplerden dolayı 1-1.30 saatte tüm moralinizi bozup, hayattan soğutabiliyor. Bazen niye bu kadar büyük bir ailenin moralini 1 kişi bozuyor deyip, insanın aklına gelmeyecek saçma sapan şeylerde gelmiyor değil. Daha annem bana hamileyken beni istemeyen bu yüzden annemi döven ve şuan parayla bana babalık yaptığını sanan bir adamın kahrını çekiyoruz. Hiç bir zaman normal bir aile olamadık. Hiç bir zaman istediğim hiçbir şey olmadı. Hayallerimin içine edip, beni bu yaşta pasif bir insana çevirdi.
 

tansxx

Kıdemli
Üye
selam ederim;

dostlarım, şöyle bir göz attım tüm insanların birbirine yakın sorunları var aşağı yukarı. genellikle bir başka insandan kaynaklı sorunlar. insanlardan beklentilerimizi düşürmek, kendi içimize yönelmek yaşanacak hayal kırıklıklarına bir önlem olabilir.

odak noktamızı kontrol edelim. dışarıda mutluluk aramak yerine içimize dönelim. bir müzik aleti bunun için çok yardımcıdır. uzun süre beynimizin dışarıyla bağlantısını keser.

beyin ile ilgili çarpıcı araştırmalar var youtubede izlemenizi öneririm. örneğin bir sorunu sürekli düşünüyor olmanız beyinde aşırı yorgunluga sebep oluyor. hatta bağışıklık sistemine büyük zarar veriyor. psikolojik olarakda yaşamdan soğuma hayattan umudu kesme gibi tepkiler veriyor beyin. çünkü aşamadığı ve hergün sabah akşam düşündüğü bir şey var. bir bardağı 1-2 dakika havada tutmak size zarar vermez. fakat o bardağı günlerce havada tutunca tüm kaslarınız sinirleriniz zarar görür. oysa bardak aynı bardaktır.

bir kere şunu hiç unutmayın beyninizde düşündüğünüz herşey bir dilek niyet istek dua dır. birşeyi çok düşünmeniz o şey ile yaşamanıza sebep olacaktır. o yüzden güzel şeyler hayal edin ve bunu isteyin, olması için çaba harcayın. olmuyorsa tekrar deneyin.
 
Son düzenleme:
Ö

örtmen

Ziyaretci
sevdiniz kiişinin sizi sevdini anlamak istiyosanız birden ortadan kaybolun onu sizsiz bırakın biraz burnunu sürtün anlasın oda siz hayatında olmadan nasıl yaşayacanı. hic bırakıp gitmeyecek sananlara sizi kaybedeck duygusunu aşılayınki kendini vazgecilmez sanıp dangıl dungul davranmasın size. sevdiniz sizi gercek seviyosa sizden vazgecmez kolayca. ben bu dedimi yaptım işe yarıyo sonuç gerçek seviyo beni.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt