• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Sorunlu erkeklerle çıkmak

  • Konbuyu başlatan simqe
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Sorunlu erkeklerle çıkmak

simqe

Kıdemli
Üye
Sorunlu Erkelerle Çıkmak!

Aradığı aşkı bulamayan, gönlüne göre bir ilişki yaşayamayan ve hep sorunlu erkeklerle karşılaşan bir kadın, sonunda kendini ne halde bulur?Sorunlu Erkelerle Çıkmak!İçinde bulunduğumuz şartlar, hepimizi biraz tüketmeye yöneltti. Toplumsal bir değişim geçirirken, aşkın bunun dışında kalması, elbette mümkün olmuyor.
Hızla yaşanan ve kısa süren ilişkiler, kadının ruhunda yaralar açmaya başlıyor. Denize düşen yılana sarılır misali, acı bir tecrübe yaşayan bazı hemcinslerim, hemen kendini başka bir erkeğin kollarına atıyor. Böyle olunca da, kendi içinde bir kısır döngü başlıyor. Kuyruğunu yakalamaya çalışan kedi misali, sürekli daha yanlış ilişkilere ve daha çok acıya saplanılıyor.

Kendini bu çemberin içine sokan kadın, hayatına hep sorunlu erkekleri çekiyor. Her birlikte olduğu insanda farklı problemler görüyor. Sonunda aşka ve ilişkilere olan inancını bitiriyor.Bir ilişki nasıl bitmiş olursa olsun, canınız ne kadar acırsa acısın, çareyi başka birinde aramak yapılan en büyük hatadır. Ruhsal olarak yara almış olduğunuz için, hırslarınıza, öfkenize, kırılmış gururunuza yenik düşerek, kendinizi daha kötü bir ilişkinin içine atarsınız. Aklınız sizi doğru yönlendiremez. Mantığınızın sesini duyamazsınız.

Ayrılıkların arkasından biraz kendinizle kalmalı, yaşadıklarınızı sindirmek için zaman tanımalı, ruhunuzdan oluşan fırtınaların geçmesini beklemelisiniz. Bunları yapmadan, çivi çiviyi söker diye, kendinizi başka bir kola atarsanız, elinizde kalan sadece daha fazla gözyaşı ve hayal kırıklığı olacaktır.Böyle durumlarda, yani henüz kendinizi dinlemediğiniz, kalbinize tedavi olması için zaman vermediğiniz durumlarda, mıknatıs gibi sorunlu erkekleri çekersiniz. Aklı başında, düzgün ve aşk isteyen adamlar, sizden yayılan hüznün kokusunu alır ve uzak dururlar. Diğer tipler içinse, siz tam bir av olmuşsunuzdur.
Sizi tüketen ve bir kısır döngünün içine sürükleyen ilişkilerin, ruhunuzu kirletmesinden ve inancınızı çalmasından başka bir etkisi daha vardır. Şansınız sonunda güler ve istediğiniz gibi biriyle karşılaşırsanız, onu tanımayabilirsiniz. Onu da diğerleri gibi zannederek, için için şüphe duyar, sürekli didikler ve kuruntu yapmaya başlarsınız. Yaşadıklarınız sizi bambaşka bir bakış açısına sürükler, her erkeğin ve ilişkinin size acı vereceği kararına ulaşırsınız. Sürekli sorunlu erkeklerle çıkmak, sonunda sizi de sorunlu yapacaktır. Aklınızı, ruhunuzu ve kalbinizi temiz tutabilmek için, kendinizi sakının.

msnkadın
 
Üst Alt