Şort modelleri

Şort modelleri

Şort hem erkek hem kadınların kullandığı bir giysidir. Özellikle yaz aylarında sıklıkla kullanılan şort modellerinde farklı modeller yer almaktadır. Özellikle kot şort modelleri bayanlar tarafından çok fazla kullanılan şort çeşitleri arasında yer almaktadır. Erkek şortlarında ise koton kumaşlardan yapılmış önde cepleri bulunan uzun dizde bulunan modeller özellikle çok iyi durmaktadır. Yaz aylarının vazgeçilmez modelleri arasında yer alan şort modelleri çeşitli renklerde ve ayrıca da desenlerde bulunmaktadır. Şortlar çocuklarda da çok fazla kullanılmaktadır.

Penye+Mood+%C5%9Eort+Tak%C4%B1m+6225.jpg


Rahat giysilerdir. Yaz aylarının vazgeçilmez giysileridir. Tabi ki kısalık ve uzunluk dereceleri olan şortlar erkek bayan çocuk kategorilerinde farklı tarz ve modellerle karşımıza çıkmaktadır. Şort modelleri aslında kısa pantolon şeklinde diz altı veya diz üstü kullanılabilen farklı kumaşlardan yapımı gerçekleştirilen giysi olması ile birlikte rahat bir giysidir. Şort modelleri mağazalarda farklı farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Kişilerin özgürlüklerine ve kişisel özelliklerine göre seçebilecekleri şort çeşitleri çok değişik ve farklı modellerde bulunmaktadır.

6323+-+Tulum-+PenyeMood.jpg


Şort modelleri çok değişik tarzlarda üretimi gerçekleştirilmektedir. Şort kumaşları içerisinde yazlık ve kışlık şort çeşitleri mağazalarda her yıl sezon ve yeniz sezon olarak yerlerini almaktadır. Şort modelleri içerisinde bayanlar için kısa şortlar, cepli şortlar, cepsiz şortlar çiçekli veya geometrik şekilli veya düz olarak tasarlanmış şortlar bulunmaktadır. Erkekler için şortlarda ise; ipli şortlar, çizgili şortlar veya düz şortlar çeşitliliği ile birlikte dikkat çekmektedir. Şort çeşitleri kişilerin kendi zevklerine göre seçebilecekleri bir giysidir. Şortlar aynı zamanda kışında kullanılmaktadır. Kışın kalın çoraplarla birlikte kullanılan şortlar uzun çizmelerle de ayrıca çok şık durmaktadırlar.
 
Üst Alt