Sony 3D TV

Merhaba

Sony 3D TVler Dünya Kupası için Hazır
Sony 3D TVler ve Blu-ray oynatıcılar, FIFA Dünya Kupası 2010 heyecanının başlayacağı
Haziran ayında mağazalarda olacak.

Sony, dünya kupası kapsamında da bir ilke daha imza atacak ve 2010 FIFA World Cup South Africa resmi 3D filmini çekecek. Ayrıca şirket, tüketicilerin, ilk 3 boyutlu televizyon deneyimini Sony ile yaşamaları için tercih sebepleri olacak yeni ürün serileri, hizmet ve ücretsiz içeriklerini de duyurdu.

BRAVIA® HX800den sonra en yeni Sony 3D TVler de yolda

Sony, 3D deneyimini evinde yaşayabilmeyi heyecanla bekleyen tüm tüketicileri için HX800 serisi 3D televizyonunu tanıttı. 3 boyutlu sinema deneyimini mümkün kılacak olan HX800, eşsiz Monolithic Design konseptindeki tasarımı ve teknolojisi ile de çok ayrıcalıklı. HX800ün tanıtımını takiben önümüzdeki haftalarda yeni Sony 3D TV modelleri de lanse edilecek.

Sonynin en yeni 3D teknolojisi, doğal olarak tüm yeni çıkacak BRAVIA 3D TV'lerde de olacak. Sonynin, izleyicilerin 3D deneyimini, Full HD 1080p çözünürlük kalitesinde yaşamalarına olanak tanıyan en son 200Hz Motionflow teknolojisine, 3ü de Sonyye ait olan High Speed Precision, LED Boost ve Simulated 3D teknolojileri de dahil edilerek, 3D görüntü kalitesi daha da artırılıp, geliştirilmiş. Bu sayede Sony, 3D görüntünün çok daha net, parlak ve gerçek bir deneyim olmasını sağlıyor.

3D stereoskopik PS3 oyunları, Sony 3D TVlerin hediyesi

Sony 3D TVlerin pazara sunulmasıyla birlikte, PlayStation 3 kullanıcıları için 3D stereoskopik oyunlar en önemli gündem maddelerinden biri haline geliyor. HX800ün tanıtılmasıyla eş zamanlı olarak, Sony Computer Entertainment Europe, PlayStation Ağı üzerinden kullanılabilecek olan 4 adet 3D stereoskopik PS3 oyunu yayınlayacak ve bu oyun koleksiyonu BRAVIA 3D TV satın alanlara hediye olarak verilecek.

Heyecan dolu Wipeout ®HD ve Motorstorm Pacific Rift oyunları ile PAIN ve Super Stardust HD eğlence oyunları Türkiyede PlayStation Network Store açıldıktan sonra indirilebilir duruma gelecek.

Özel Sony 3D ürünleri ile özel 3D Blu-ray filmleri

Ayrıca Sony, gişe rekortmeni Cloudy with a Chance of Meatballs (Köfte Yağmuru) ve Deep Sea (Derin Deniz) filmlerini, belirli 3D ürünleri ile birlikte paketlenmiş olarak, 3D Blu-ray diskte sunacak.

3D gözlükler ve verici aksesuarları

Sonynin Full HD 3D görüntü kalitesini en mükemmel şekilde sağlamak için active shutter teknolojisini kullanan, esnek ve ayarlanabilir yan sapları ve her yüze uyum sağlayabilecek burun koruyuculara sahip 3D gözlükleri, hem konforlu hem de dayanıklı Aynı zamanda, yaklaşık 100 saate kadar pil ömrü bulunan ve ebat olarak daha küçük olan pembe ve mavi gözlükler, daha küçük yüzlü insanlar ve özellikle çocuklar için oldukça ideal. Otomatik kapama fonksiyonuna da sahip olan Sony 3D gözlükler, 3 boyutlu aksiyonu daha uzun yaşamaya olanak tanıyor. Bazı Sony 3D TV'ler, kısa bir süre için 3D gözlük ve dahili verici ile birlikte sunulacak. HX800 3D modeli de, 2 set gözlük ve 3D vericinin dahil olduğu özel bir 3D aksesuar paketi ile görücüye çıkacak.

3D Blu-ray oynatıcılar ve Ev Sinema Sistemleri 3D ev eğlencesini tamamlıyor

Sony, yeni 3D TV modellerini tamamlamak üzere oldukça iddialı ve kapsamlı 3D Blu-ray oynatıcılar ve ev sinema sistemleri tasarladı. S470 "3D ready" Blu-ray oynatıcılar da nisan ayı itibariyle satışa sunulacak. Haziran ayının başında satışa çıkacak yeni Sony 3D TVler ile birlikte, bir 3D firmware güncellemesi de çıkarılacak. Mayıs ayı ortasında çıkacak S570 modeli ise 3D playback özellikli ilk model olacak.

BDV-E370in öncülük ettiği bu yılki Sony Blu-ray Ev Sinema Sistemleri ürün yelpazesi 3D Ready özelliğine sahip.

Sony, futbol heyecanına 3. bir boyut katıyor

Sonynin yarattığı 3D dünyasından bir haber de dünyada milyonların nefeslerini tutarak beklediği FIFA Dünya Kupası ile ilgili. Sony ve FIFAnın işbirliği ile tarihte bir ilke imza atılacak ve kupa kapsamında, toplamda 25 maç 3D olarak çekilecek. Aynı zamanda, dünya genelinde kamuya açık belli alanlarda 3D canlı yayınlar yapılacak, her maç için özel 3D tanıtım filmleri hazırlanacak ve bu filmler, Avrupa genelinde yaklaşık 1.300 mağazada Sony 3D TVlerde izlenebilecek. Ayrıca, Sony Pictures Home Entertainment da Sony tarafından çekilecek 2010 FIFA World Cup South Africa resmi 3D filmini, 2010 yılı içinde, Blu-ray Disc formatında dağıtma planları olduğunu açıkladı.

Sony 3D dünyası, Mars Sinemalarında 3 boyutlu sinema keyfi sunuyor

Sony ve Türkiyede eğlence sektörünün lider şirketi Mars Entertainment Group, 3D film gösterimleri için bir işbirliği yaptığını duyurmuştu. Bu sayede sinemaseverler, Sonynin katkılarıyla ve Real D 3D farkıyla Cinebonus Sinemalarında, 3D film keyfi yaşıyor. Ayrıca, Türkiyeye gelen ilk Sony 3D LCD TVler her hafta farklı Mars Sinemalarında teknolojiseverler ile buluşuyor.
 
Merhaba

Evet ama bu Sony co.

Dacia duster jeep turkiye pazarinda
Mercedes jeep de ayni pazarda.

Lg-Sony cok farkli...
 
evet bende Lc çıktığında yapılan tartışmalarda önce bunu düşünmüştüm biz "eski" insanların tek favorisi Sony idi ..şimdi sanırsam değişiyor ama bencede klasikler arasında evet ...laf aramızda son yıllarda onun da parçalarının çin malı olduğu üzerine bir takım rivayetler dolanmakta...
 
Desenize erotik filmleri 3 boyutlu seyredeceğiz. Olaya bakın
ki film bittikten sonra, kimisi kapı kolunu, kimisi sandalyeyi çeçeveyi tutmuş halde
ben ne yapıyorum diye kendine soruyor.
3ncü boyutun fantazilerini siz düşünün. hayalii aldatmalar ,
70 yaşında tv bakarken kalp krizi geçirenler. sağolasın soni.

insanlar bir dili öğrenirken önce küfür etmeyi öğreniyorlar. iyi şeyler kaç kişi görür bunu düşünmek lazım.
 
Son düzenleme:
Üst Alt