• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Sonsuz Aşk'ım

• Konbuyu başlatan Kadim
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 43
  • Görüntüleme 6K

Okunuyor :
Sonsuz Aşk'ım

Kadim

Tecrübeli
Üye
Sevipte geçme,Kaderine içme . Bir gün seninde kapını çalacak aşk ,İşte o zaman biteceksin sende...!!!

Kadim

Tecrübeli
Üye
Ta$ oLmu$ Sanki kaLßim, Yine KiriLmakTan Korkup Sevmiyo, UmuDum Yok Artik a$ka Ait… ßir Kalßim Var Oda YaLnizLiqa Ait!..

son_damla

Acemi
Üye

eskiden karanlıktan korkar yağmurdan ürperdim şimdi ise karanlıklar sırdaşım yağmurlar göz yaşım oldu...

Kadim

Tecrübeli
Üye
ELvedayla süslenmiş bir yarınıın dünündeym, kim Bilir beLki Doğmamış
MelekLer RoLündeyim..KeşkeLerLe doLu sonbaharın demindeyimm.. Bilinmez
yolların özleminde Tam Önündeyim...

Kadim

Tecrübeli
Üye
İnsanlar hep bıraktıkları yere dönmek isterler ama bilmezler ki geri dönüldüğünde orası bırakıldığı gibi değildir artık!!

Kadim

Tecrübeli
Üye
”Sen sensin gülüm seni sana anlatmak titrek bi mum ışığında kaybolmuş bir kenti yeniden bulmak gibi birşey”

Kadim

Tecrübeli
Üye
Beklediğim gibi olması hiç içten değildi ki. Masal kahramanım sanıyordum seni kontes'im.Bir kelime söylediğin zamanlarda, sesinin güzelliğine dalmıştım ben. Güzeldi gece, ay ışığı ve yıldızlar.Seni sakladım hep avucumdaki terde,Seni yazmaya başlayınca terliyordu avuçlarım.
Gözlerime söyledim her zaman umudunu yitirme diye, gözlerim seni, sen gözlerimi hiç bırakmadın ki kontes'im.

Devam edecek...

Üst Alt